Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej v kraji Zlínský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Byt 2+kk, 56m2, novostavba

Nabídka
21.4.2018
Byt 2+kk, 56m2, novostavba
Dispozice: 2+kk
Plocha: 56 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 1
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej bytu 2+ kk v 1.patře novostavby v klidné části Luhačovic ( ul Mlýnská). Jedná se o moderní 2+ kk s velkým obytným prostorem (25,4 m2) s kuchyňským koutem a dále samostatnou ložnicí (13,5 m2) s balkonem a s příslušenstvím. Byt byl dokončen v roce 2013 jako novostavba 4-bytového komplexu. Na původní proluce v klidné ulici Mlýnská vznikl kompletně nový bytový dům s maximálním důrazem na nízkou energetickou náročnost. Byt je zařízený a cena zařízení je součástí převodu. V bytě je kuchyňská linka s povrchovou lesklou úpravou vybavená komplet vestavěnými spotřebiči. Podlahy jsou většinou keramické, v pokoji je plovoucí lamino. Celý interiér působí velmi harmonicky a je laděn do barvy akátu. Byt má balkon o výměře 3,80 m2 umístěný z ložnice na západní straně bytu, směrem do atria bytového domu. Topení je zajištěno vlastním úsporným kotlem, umístěným v technické místnosti u bytu. V chodbě a koupelně je podlahové hydro-rozvodné topení s možností přepnutí na elektřinu (letní úspora). K bytu náleží sklep-zděná komora (13 m2) a parkovací stání uvnitř objektu za automatickou bránou. Na pozemku patřícímu ke společnému užívání je zastřešený venkovní prostor sloužící ke grilování, venkovnímu posezení, odložení kol atp. Jedná se o mimořádně úsporný moderní byt, zabezpečený 16 mm vrstvou venkovní izolace a plastovými 5-ti komorovými okny. Bydlení je velmi komfortní , spojuje výhody bytu a rodinného domu. Uvnitř atria se totiž nabízí místo k odpočinku, k vlastním opravám ( auto, kola), k realizaci okrasné záhonů atp.. Nemovitost není zatížena žádným finančním či právním břemenem ani úvěrem. Při převodu Vám zajistíme kompletní právní servis a financování Ev. číslo: 617906. v RK.

Prodej luxusního apartmánu 2+kk , 4

Nabídka
20.4.2018
Prodej luxusního apartmánu 2+kk , 4
Dispozice: 2+kk
Plocha: 48 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Zlín
1 790 000 Kč

Zprostředkujeme Vám k prodeji apartmán o velikosti 2+ kk v budově resortu Všemina. Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, samostatná ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, vlastní koupelna a wc, terasa či balkón a sklep. Apartmány jsou kompletně vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyní s kuchyňským koutem a nábytkem na míru. Každý apartmán má minimálně 1 terasu (balkon) orientovanou na jih nebo jihozápad s krásným výhledem na jezero. V budově resortu se nachází prostorná restaurace se salonky pro pořádání oslav a školení, dále dětská herna, bowling, tělocvična, whirlpool, sauna a krytý bazén. Teplo a teplou vodu do budovy dodává centrální kotelna s vlastním měřením na vstupu do objektu. Každý apartmán má samostatné měření elektřiny, teplé a studené vody. S postupným obydlením apartmánů stále roste hodnota celého objektu. Lokalita se stává více oblíbenou, jste-li noví obyvatelé, nacházíte na Všemině dnes tolik žádaný klid, pohodu i sportovní vyžití a zábavu. Během pobytu navíc dýcháte čistý vzduch. Celý mix tvoří cenný soubor komodit, jejichž sociální i finanční hodnota stále roste. Okolí a celý resort Všemina každoročně nabírá na atraktivitě, během minulých let zde vzniklo nové lanové centrum, wellness a relax centrum. V budoucnu se plánují další investice na rozšíření aktivit areálu, dostupných i v zimních měsících (v blízkosti dojezdu do 10-20 minut jsou 4 zimní střediska. Platba za služby a energie probíhá obdobně jako u klasického bydlení. Základní měsíční inkaso zahrnuje zálohy na dodávku tepla, studené i teplé vody, fond oprav, náklady na společnou elektřinu a povinné pojištění budovy, služby domovníka a správy domu, provoz a servis výtahů, odvoz odpadu, recepce a krytého bazénu. Nastěhováním se do nového apartmánu vaše pohodlí teprve začín Ev. číslo: 25084. Kompletní cena včetně odměny RK.

Prodej vybaveného luxusního apartmá

Nabídka
20.4.2018
Prodej vybaveného luxusního apartmá
Dispozice: 1+kk
Plocha: 24 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Zlín
990 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodeji apartmánu o velikosti 1+ kk v budově resortu Všemina u Zlína. Dispozice apartmánu tvoří zádveří, obytný prostor s kuchyňským koutem, vlastní koupelna s wc, terasa či balkón a sklep. Apartmány jsou kompletně vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyní s kuchyňským koutem a nábytkem na míru. Každý apartmán má minimálně 1 terasu (balkon) orientovanou na jih nebo jihozápad s krásným výhledem na jezero. V budově resortu se nachází prostorná restaurace se salonky pro pořádání oslav a školení, dále dětská herna, bowling, tělocvična, whirlpool, sauna a krytý bazén. Teplo a teplou vodu do budovy dodává centrální kotelna s vlastním měřením na vstupu do objektu. Každý apartmán má samostatné měření elektřiny, teplé a studené vody. Lokalita se stává více oblíbenou, jste-li noví obyvatelé, nacházíte na Všemině dnes tolik žádaný klid, pohodu i sportovní vyžití a zábavu. Během pobytu navíc dýcháte čistý vzduch. Okolí a celý resort Všemina každoročně nabírá na atraktivitě, během minulých let zde vzniklo nové lanové centrum, wellness a relax centrum. V budoucnu se plánují další investice na rozšíření aktivit areálu, dostupných i v zimních měsících (v blízkosti dojezdu do 10-20 minut jsou 4 zimní střediska. Platba za služby a energie probíhá obdobně jako u klasického bydlení. Základní měsíční inkaso zahrnuje zálohy na dodávku tepla Ev. číslo: 25085. Kompletní cena včetně odměny RK.

Prodej, byt 3+kk , 72 m2, Zlín, Zel

Nabídka
19.4.2018
Prodej, byt 3+kk , 72 m2, Zlín, Zel
Dispozice: 3+kk
Plocha: 72 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Zlín
3 980 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej velmi pěkného a prostorného bytu 3+ kk , o výměře 72 m2, ve vyhledávané lokalitě Jižních Svahů, na ulici Zelinova. Byt v OV se nachází v novostavbě, a je situován ve 4.NP. K bytu náleží prostorná lodžie a sklep, garážové stání a také samostatná uzamykatelná garáž o výměře 16,8 m2, to vše v podzemí domu . Celý byt je velmi vkusně a příjemně zařízen, k pohodlnému bydlení majitelů. Na vstupní chodbu, kde se nachází samostatné WC, koupelna a prosklené vestavěné skříně, navazuje velký obývací prostor, spojený s moderní kuchyní a jídelním koutem.Po celé délce obývacího pokoje a kuchyně je velká lodžie orientovaná na západ s výhledem na Zlín a do zeleně.Vstupní chodba navazuje na další 2 samostatné pokoje, ložnici majitelů a dětský pokoj.V dětském pokoji, ložnici a obývacím pokoji je položena barevně příjemná a teplá plovoucí podlaha, na chodbě a v kuchyni opět vkusně sladěná moderní keramická dlažba, stejně jako v koupelně a na WC. Příjemně sladěná koupelna je vybavena mimo jiné rohovou vanou se sprchou, pračkou a sušičkou. Moderní kuchyně v příjemých tónech je v souladu s navazujícím jídelním koutem a obývacím pokojem vybavena veškerými potřebnými elektrospotřebiči, včetně myčky Bosch, indukční varné desky, horkovzdušné trouby a digestoře Cata s designově sladěným odsáváním. Obývací prostor je vybaven navíc dálkově řízenou komfortní klimatizací přes WiFi. Dětský pokoj a ložnice je stíněn předokenními žaluziemi a stejně jako v obývacím pokoji, jsou instalovány navíc i vnitřní rolety Duo Rolo. Samozřejmostí vybavení je internetové připojení a kabelová televize. Vytápění bytu je zajištěno prostřednictvím dálkového ÚT. Celkové náklady na bydlení činí 3.400, - Kč. Příjemné bydlení ve vyhledávané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, ideální pro mladou rodinu ! Ev. číslo: 617885. prodejní cena včetně provize RK.

Prodej luxusního apartmánu 2+kk , 3

Nabídka
21.4.2018
Prodej luxusního apartmánu 2+kk , 3
Dispozice: 2+kk
Plocha: 35 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Zlín
1 490 000 Kč

Zprostředkujeme Vám k prodeji apartmán o velikosti 2+ kk v budově resortu Všemina. Dispozice apartmánů tvoří zádveří s chodbou, obytný prostor, samostatná ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, vlastní koupelna a wc, terasa či balkón a sklep. Apartmány jsou kompletně vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyní s kuchyňským koutem a nábytkem na míru. Každý apartmán má minimálně 1 terasu (balkon) orientovanou na jih nebo jihozápad s krásným výhledem na jezero. V budově resortu se nachází prostorná restaurace se salonky pro pořádání oslav a školení, dále dětská herna, bowling, tělocvična, whirlpool, sauna a krytý bazén. Teplo a teplou vodu do budovy dodává centrální kotelna s vlastním měřením na vstupu do objektu. Každý apartmán má samostatné měření elektřiny, teplé a studené vody. S postupným obydlením apartmánů stále roste hodnota celého objektu. Lokalita se stává více oblíbenou, jste-li noví obyvatelé, nacházíte na Všemině dnes tolik žádaný klid, pohodu i sportovní vyžití a zábavu. Během pobytu navíc dýcháte čistý vzduch. Celý mix tvoří cenný soubor komodit, jejichž sociální i finanční hodnota stále roste. Okolí a celý resort Všemina každoročně nabírá na atraktivitě, během minulých let zde vzniklo nové lanové centrum, wellness a relax centrum. V budoucnu se plánují další investice na rozšíření aktivit areálu, dostupných i v zimních měsících (v blízkosti dojezdu do 10-20 minut jsou 4 zimní střediska. Platba za služby a energie probíhá obdobně jako u klasického bydlení. Základní měsíční inkaso zahrnuje zálohy na dodávku tepla, studené i teplé vody, fond oprav, náklady na společnou elektřinu a povinné pojištění budovy, služby domovníka a správy domu, provoz a servis výtahů, odvoz odpadu, recepce a krytého bazénu. Zajistíme výhodné financování. Ev. číslo: 25133. Info v RK.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes