Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej v kraji Olomoucký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej panelového bytu 3+kk, 74 m2 v 2 NP, lodžie,

Nabídka
23.6.2017
Prodej panelového bytu 3+kk, 74 m2 v 2 NP, lodžie,
Dispozice: 3+kk
Plocha: 74 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Olomouc
2 600 000 Kč

Prodej panelového bytu 3+ kk, 74 m2 v 2 NP, lodžie, na ulici Za Vodojemem v Olomouci.. Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 3+ kk o výměře 74 m2, 2 NP v panelovém domě, který prošel revitalizací (fasáda, výtah, střecha, plastová okna). Byt se nachází ve velice žádané lokalitě Nová Ulice, na ul. Za Vodojemem v Olomouci. Byt včetně lodžie je situovaný do klidové zóny-zeleně, prošel kompletní rekonstrukcí. Jsou zde neprůchozí pokoje, prostorná šatna na chodbě vestavěná skříň na míru, snížené stropy s bodovkami na chodbě i v koupelně. Koupelna je vyzděná, sprchový kout s hlubokou vaničkou, umyvadlo se skříňkou, skleněné poličky, nad wc je vestavěná skříňka, která zakrývá vodoměry. Nová kuchyňská linka na míru včetně vestavných nerezových spotřebičů, zabudovaná lednice, horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska s plyn. hořáky, myčka na nádobí, mikrovlnka, odsavač par. Součástí kuchyně je i jídelní kout včetně stolu a židlí. Z kuchyně vyřezaná zeď do obývacího pokoje, vše dle projektové dokumentace a statického posudku. V celém bytě nové rozvody elektřiny, vody i plynu, nové omítky, nové vnitřní dveře, včetně vchodových. Podlahy jsou kombinované chodba, kuchyň, šatna plovoucí podlaha, v pokojích jsou parkety. K bytu náleží běžná sklepní koje, je trochu větší než ostatní. Každé patro má navíc koje oddělené zděnou zdí a zamčené. V blízkosti veškerá vybavenost MHD, FN, MŠ, nákupního centra. Velice zajímavá investice, doporučujeme prohlídku. Tento byt jde financovat hypotékou, rádi Vám pomůžeme s hypotečním úvěrem. Číslo zakázky: N00516. Tř. energet. Náročnosti D. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N00516. ID nabídky: N00516.

K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x

Nabídka
23.6.2017
K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x
Dispozice: 2+1
Plocha: 46 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Olomouc
2 490 000 Kč

K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x 2+1 nad sebou ve 2. a 3. NP a podobný 3+1 ve 3. NP. Koupit je možné jak každý zvlášť, tak i více bytů současně. Byt má okna do dvora, navíc Sokolská je v klidnější, památkově chráněné části samotného srdce Olomouce. I z lodžie bytu je výhled do zeleně dvora (na fasádě ve dvoře se pne psí víno - Loubinec pětilistý). Po rekonstrukci v r. 2005-2010 je voda vedena v plasto-hliniku (AlPex) a plastu, topení v mědi. Elektrorozvody jsou komplet vyměněné za měděné. Na WC a v koupelně je podlahové topení. Topení a ohřev vody zajištěno plynovým kotlem Dakon Dua. Končící smlouvy současných nájemníků a období prázdnin majitel využije ke konečné renovaci bytů před prodejem. Jde o repase/výměny kastlových oken a dveří, vymalování bytů, přebroušení a nátěry podlah, výměny vodovodních baterií, umyvadel, sprch a podobně. Dokončení těchto prací se předpokládá v září, nejpozději však do převodu vlastnických práv na nového majitele. Při koupi bytu před dokončením prací lze počítat s ekvivalentní slevou, nebo se na dokončování dohodnout individuálně, např. i s volbou barev stěn a podobně. V koupelně je sprchový kout, v obývacím pokoji nová plovoucí podlaha. V kuchyni a na chodbě původní dřevěná podlaha. Náklady na vytápění se pohybují do 1000, - Kč měsíčně (zadní a boční stěna domu byla zvenku opatřena termofasádou). Do fondu oprav (FO) se platí cca 400, -Kč měsíčně. V domě je dále sklepní byt ve společném vlastnictví, využitelný k pronájmu jako skladovací prostory či k podnikání. Pronájem sklepa je zdrojem příjmů domu, takže může snížit příspěvky do FO. Střešní krytina nad částí domu s byty 3+1 byla v r. 2016 vyměněna za novou, nad 2+1 se výměna předpokládá výhledově, s případnou další půdní vestavbou. Kromě těchto tří bytů a již zamluveného podkrovního bytu, patřících jednomu majiteli, jsou v 1. a 2. NP ještě další 3 byty jiných vlastníků, které k prodeji nejsou. ID nabídky: 6265/2308.

K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x

Nabídka
23.6.2017
K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x
Dispozice: 2+1
Plocha: 46 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Olomouc
2 490 000 Kč

K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x 2+1 nad sebou ve 2. a 3. NP a podobný 3+1 ve 3. NP. Koupit je možné jak každý zvlášť, tak i více bytů současně. Tento byt 2+1 ve 3. NP bz mohl být výhledově rozšiřitelný o půdní vestavbu nad bytem. Půdní prostor je viditelný na fotografiích, zatím je ve společném vlastnictví. Byt má okna do dvora, navíc Sokolská je v klidnější, památkově chráněné části samotného srdce Olomouce. I z lodžie bytu je výhled do zeleně dvora (na fasádě ve dvoře se pne psí víno - Loubinec pětilistý). Po rekonstrukci v r. 2005-2010 je voda vedena v plasto-hliniku (AlPex) a plastu, topení v mědi. Elektrorozvody jsou komplet vyměněné za měděné. Na WC a v koupelně je podlahové topení. Topení a ohřev vody zajištěno plynovým kotlem Dakon Dua. Končící smlouvy současných nájemníků a období prázdnin majitel využije ke konečné renovaci bytů před prodejem. Jde o repase/výměny kastlových oken a dveří, vymalování bytů, přebroušení a nátěry podlah, výměny vodovodních baterií, umyvadel, sprch a podobně. Dokončení těchto prací se předpokládá v září, nejpozději však do převodu vlastnických práv na nového majitele. Při koupi bytu před dokončením prací lze počítat s ekvivalentní slevou, nebo se na dokončování dohodnout individuálně, např. i s volbou barev stěn a podobně. V koupelně je vana, podlahy v chodbě a kuchyni z keramické dlažby. Strop je dodatečně izolován termoizolací proti prochladnutí z půdy. Náklady na vytápění se pohybují do 1000, - Kč měsíčně (zadní a boční stěna domu byla zvenku opatřena termofasádou). Do fondu oprav (FO) se platí cca 400, -Kč měsíčně. V domě je dále sklepní byt ve společném vlastnictví, využitelný k pronájmu jako skladovací prostory či k podnikání. Pronájem sklepa je zdrojem příjmů domu, takže může snížit příspěvky do FO. Střešní krytina nad částí domu s byty 3+1 byla v r. 2016 vyměněna za novou, nad 2+1 se výměna předpokládá výhledově, s případnou další půdní vestavbou. Kromě těchto tří bytů a již zamluveného podkrovního bytu, patřících jednomu majiteli, jsou v 1. a 2. NP ještě další 3 byty jiných vlastníků, které k prodeji nejsou. ID nabídky: 6277/2308.

K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x

Nabídka
23.6.2017
K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x
Dispozice: 3+1
Plocha: 70 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Olomouc
2 990 000 Kč

K prodeji jsou v tomto domě celkem 3 byty a to 2x 2+1 nad sebou ve 2. a 3. NP a tento 3+1 ve 3. NP. Koupit je možné jak každý zvlášť, tak i více bytů současně. Byt má okna do ulice, Sokolská je v klidnější, památkově chráněné části samotného srdce Olomouce. Z některých oken a lodžie bytu je výhled i do zeleně dvora (na fasádě ve dvoře se pne psí víno - Loubinec pětilistý). Chodbou kolem WC a praktické komůrky (spíže) vejdeme do kuchyně s jídelním stolem, ta je propojena s obývacím a jídelním pokojem nejen dveřmi, ale i praktickým podávacím okénkem. V koupelně je sprchový kout, podlaha s dlažbou, jinak všude parkety přikryté koberci. Po rekonstrukci v r. 2005-2010 je voda vedena v plasto-hliniku (AlPex) a plastu, topení v mědi. Elektrorozvody jsou komplet vyměněné za měděné. Na WC a v koupelně je podlahové topení. Topení a ohřev vody zajištěno plynovým kotlem Dakon Dua. Končící smlouvy současných nájemníků a období prázdnin majitel využije ke konečné renovaci bytů před prodejem. Jde o repase/výměny kastlových oken a dveří, vymalování bytů, přebroušení a nátěry podlah, výměny vodovodních baterií, umyvadel, sprch a podobně. Dokončení těchto prací se předpokládá v září, nejpozději však do převodu vlastnických práv na nového majitele. Při koupi bytu před dokončením prací lze počítat s ekvivalentní slevou, nebo se na dokončování dohodnout individuálně, např. i s volbou barev stěn a podobně. Náklady na vytápění se pohybují do 1200, - Kč měsíčně (zadní a boční stěna domu byla zvenku opatřena termofasádou). Do fondu oprav (FO) se platí cca 700, -Kč měsíčně. V domě je dále sklepní byt ve společném vlastnictví, využitelný k pronájmu jako skladovací prostory či k podnikání. Pronájem sklepa je zdrojem příjmů domu, takže může snížit příspěvky do FO. Střešní krytina nad částí domu s byty 3+1 byla v r. 2016 vyměněna za novou, nad 2+1 se výměna předpokládá výhledově, s případnou další půdní vestavbou. Kromě těchto tří bytů a již zamluveného podkrovního bytu, patřících jednomu majiteli, jsou v 1. a 2. NP ještě další 3 byty jiných vlastníků, které k prodeji nejsou. ID nabídky: 6278/2308.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes