Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty k pronájmu v okrese Praha 2

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem bytu 5+kk/balkón, 260m2, Praha 2 - Nové

Nabídka
27.5.2017
Pronájem bytu 5+kk/balkón, 260m2, Praha 2 - Nové
Dispozice: 5+kk
Plocha: 260 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 3
Praha 2
44 990 Kč

Exkluzivní pronájem bytu 1.Patro s centrální halou

Nabídka
26.5.2017
Exkluzivní pronájem bytu 1.Patro s centrální halou
Dispozice: 4+kk
Plocha: 147 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2
Praha 2
39 900 Kč

Exkluzivní pronájem bytu 1.Patro s centrální halou 4+ kk -147m2, balkonem Vinohrady + další 7 bytů.Možno výběr z dalších 7 mi bytů z čehož jsou 4 stejné jako tento jen ve 4, 3, 2 a 1 patře ( vždy byt na celém patře )- pronajímáme celý dům. Jako správce objektu si Vám dovolujeme Exkluzivně nabídnout pronájem velkoplošného bytu ve 1. patře jedinečného domu na Praze 2 Vinohrady u Havlíčkových sadů s jedinečným a nebráněným výhledem do parku Gröbovka! Byt se nachází ve 1. patře zcela a velice nákladně rekonstruovaného domu s vysokou investicí přestavby ( vše zcela nové - dle původních prvků domu - repase a restaurováno a to vč. vitráží, a všech detailů v domě ). Samotný byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem ( vč. všech spotřebičů ) se vstupem na balkon, šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a wc, samostatné wc, koupelna s vanou, třemi ložnicemi a to vše přístupné s centrální haly a neprůchozí! Polovina bytu s výhledem na park Gröbovka polovina do hezkého vnitrobloku. Vysoké stropy, repase podlah a parket, stejně jako původní prvky zábradlí, oken, interierových dveří je samozřejmostí. Možnost dlouhodobého pronájmu minimálně jeden rok. Jistota 1měsíční nájemné. K nájmu služby 700Kč/osoba ( úklid, spol.osvětlení, svoz odpadu a vodné - a to vše jako zúčtovatelná položka ), dále elektřina a plyn dle spotřeby ( převod na nájemce ). Tato jedinečná nemovitost je celá nově pronajímána a obsahuje pouze 8 bytů na velmi podobně vysoké úrovni. Parkování je veřejné v ulici u domu, kde je modrá parkovací zóna a tedy i bezproblémové parkování v místě. Možno ukázat i ostatní volné byty a možno pronajmout i více bytů najednou. Odměna RK 1/2 až 1 celý měsíční nájem více při osobní schůzce. Neváhejte nás kontaktovat pro dojednání prohlídky. Plány bytu, nebo celého domu až na vyžádání ( podrobné technické výkresy v PDF ). Poznámka k ceně: 700Kč/osoby/měsíc služby + elektřina a plyn na nájemce. ID nabídky: MV5526.

Exkluzivní pronájem bytu 3.Patro s centrální halou

Nabídka
26.5.2017
Exkluzivní pronájem bytu 3.Patro s centrální halou
Dispozice: 4+kk
Plocha: 180 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 4
Praha 2
41 900 Kč

Exkluzivní pronájem bytu 3.Patro s centrální halou 4+ kk -180m2, balkonem Vinohrady + další 7 bytů.Možno výběr z dalších 7 mi bytů z čehož jsou 4 stejné jako tento jen ve 4, 3, 2 a 1 patře ( vždy byt na celém patře )- pronajímáme celý dům. Jako správce objektu si Vám dovolujeme Exkluzivně nabídnout pronájem velkoplošného bytu ve 3 patře jedinečného domu na Praze 2 Vinohrady u Havlíčkových sadů s jedinečným a nebráněným výhledem do parku Gröbovka! Byt se nachází ve 3. patře zcela a velice nákladně rekonstruovaného domu s vysokou investicí přestavby ( vše zcela nové - dle původních prvků domu - repase a restaurováno a to vč. vitráží, a všech detailů v domě ). Samotný byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem ( vč. všech spotřebičů ) se vstupem na balkon, šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a wc, samostatné wc, koupelna s vanou, třemi ložnicemi a to vše přístupné s centrální haly a neprůchozí! Polovina bytu s výhledem na park Gröbovka polovina do hezkého vnitrobloku. Vysoké stropy, repase podlah a parket, stejně jako původní prvky zábradlí, oken, interierových dveří je samozřejmostí. Možnost dlouhodobého pronájmu minimálně jeden rok. Jistota 1měsíční nájemné. K nájmu služby 700Kč/osoba ( úklid, spol.osvětlení, svoz odpadu a vodné - a to vše jako zúčtovatelná položka ), dále elektřina a plyn dle spotřeby ( převod na nájemce ). Tato jedinečná nemovitost je celá nově pronajímána a obsahuje pouze 8 bytů na velmi podobně vysoké úrovni. Parkování je veřejné v ulici u domu, kde je modrá parkovací zóna a tedy i bezproblémové parkování v místě. Možno ukázat i ostatní volné byty a možno pronajmout i více bytů najednou. Odměna RK 1/2 až 1 celý měsíční nájem více při osobní schůzce. Neváhejte nás kontaktovat pro dojednání prohlídky. Plány bytu, nebo celého domu až na vyžádání ( podrobné technické výkresy v PDF ). Poznámka k ceně: 700Kč/osoby/měsíc služby + elektřina a plyn na nájemce. ID nabídky: MV5523.


Byty k pronájmu

V rubrice Byty k pronájmu jsou v základním výpisu zobrazeny všechny nabídky inzerce pronájmu bytů. Najdete zde nabídky pronájmů realitních kanceláří i soukromé inzeráty.

Díky rozšířeným možnostem filtrování v levém sloupci si můžete lehce vybrat konkrétní byt a lokalitu - např. levný byt v Praze, byt 3+1 k pronájmu na Harfě nebo byty k pronájmu třeba v Brně, Plzni či pronájmy v Poděbradech. Máte také možnost upřesnit požadované cenové rozpětí nebo dispozici.

V detailu každého inzerátu se dozvíte kontakt na pronajímatele nebo realitní kancelář, bližší popis pronájmu, třeba zdali se jedná o pronájem bytu bez kauce nebo o byt k pronájmu bez účasti realitky. Pomocí funkce Hlídací pes budete informováni o nových inzerátech na pronájem bytu. Doporučujeme podívat se také na Domy k pronájmu , které jsou dále členěny na podrubriky: Rodinné domy, Chaty a chalupy, Činžovní domy nebo na Byty na prodej.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty k pronájmu

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes