Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty k pronájmu v kraji Středočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem bytů 1+KK, OP 31 m2, v sen

Nabídka
22.5.2017
Pronájem bytů 1+KK, OP 31 m2, v sen
Dispozice: 1+kk
Plocha: 31 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Nymburk
6 400 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem velmi pěkného, světlého bytu v nově vybudovaném "Seniordomě" s celkovým počtem 12 bytů v obci Hořátev, vzdálené cca 4 km od Nymburka. Z celkového počtu bytů je 10 bytů 1+ KK o OP 31 m2. Všechny byty jsou vybaveny kuch.linkou, 2 plot. elektr. vařičem, vestavěnou šatní skříňí. V koupelně je sprchový kout, WC, umyvadlo. Každá bytov. jednotka má 2 vchody (1 vstup do bytu, 2 východ na zahrádku). Domy jsou bezbariérové, ale nejsou vhodné pro vozíčkáře. Nájemné u bytů o velikosti 31 m2 činí 7 400, - Kč, náklady spoj. s činností správce 3100, - Kč, ostatní náklady vod, elektrika, odpad cca 1100, - Kč měsíčně. Správce je každý den přítomen v objektu a obstarává potřeby nájemníků (dovoz na nákupy, k lékaři, v případě zájmu dovoz obědů) V objektu je velká, kompletně vybavená společenská místnost (kuch. linka, komb. sporák, pračka, lednička, knihovna, televize) kde se lze společně věnovat aktivitám (pečení cukroví, různé oslavy apod.). Ke každému bytu je přidělena zahrádka o velikosti 20 m2. V případě zájmu se o zahrádku stará správce. Domácí mazlíček je povolen. Objekt se nachází na konci zástavby rod. domů, v klidném místě s mozností vycházek do blízké přírody. Majitel požaduje jednu platbu nájmu včetně nákladů ( 11600, - Kč) a 3 kauce včetně nákladů (34800, - Kč). Preferuje, když rodina spolupracuje a ubytovaného navštěvují. Poplatek RK je 5 000, - Kč. Ev. číslo: 609594. + 4200 Kč poplatky za služby.

Pronájem bytu 1+ KK, OP 43 m2, v Se

Nabídka
22.5.2017
Pronájem bytu 1+ KK, OP 43 m2, v Se
Dispozice: 1+kk
Plocha: 43 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Nymburk
6 800 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem velmi pěkného, světlého bytu v nově vybudovaném "Seniordomě" o celkovém počtu 12 bytů v obci Hořátev, vzdálené cca 4 km od Nymburka. Byt o velikosti 1+ KK, OP 43 m2 je vybaven kuch.linkou, 2 plot. elektr. vařičem, vestavěnou šatní skříňí. V koupelně je sprchový kout, WC, umyvadlo. Byt má 2 vchody (1 vstup do bytu, 2 východ na zahrádku). Byt je bezbariérový, ale není vhodný pro vozíčkáře. Nájemné u bytu činí 7 800, - Kč, náklady spoj. s činností správce 3100, - Kč, ostatní náklady vod, elektrika, odpad cca 1100, - Kč měsíčně. Správce je každý den přítomen v objektu a obstarává potřeby nájemníků (dovoz na nákupy, k lékaři, v případě zájmu dovoz obědů) V objektu je velká, kompletně vybavená společenská místnost (kuch. linka, komb. sporák, pračka, lednička, knihovna, televize) kde se lze společně věnovat aktivitám (pečení cukroví, různé oslavy apod.). Ke každému bytu je přidělena zahrádka o velikosti 20m2. V případě zájmu se o zahrádku stará správce. Domácí mazlíček je povolen. Objekt se nachází na konci zástavby rod. domů, v klidném místě s mozností vycházek do blízké přírody. Majitel požaduje jednu platbu nájmu včetně nákladů ( 12 000, - Kč) a 3 kauce včetně nákladů (36 000, - Kč). Preferuje, když rodina spolupracuje a ubytovaného navštěvují. Poplatek RK je 5 000, - Kč. Ev. číslo: 609597. + 4200 Kč poplatky za služby.

Pronájem bytu 2+KK, OP 56 m2, v Sen

Nabídka
22.5.2017
Pronájem bytu 2+KK, OP 56 m2, v Sen
Dispozice: 2+kk
Plocha: 56 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Nymburk
7 500 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem velmi pěkného, světlého bytu v nově vybudovaném "Seniordomě"o celkovém počtu 12 bytů v obci Hořátev, vzdálené cca 4 km od Nymburka. Byt o velikosti 2+ KK, OP 56 m2, je vybaven kuch.linkou, 2 plot. elektr. vařičem, vestavěnou šatní skříňí. V koupelně je sprchový kout, WC, umyvadlo. Byt má 2 vchody (1 vstup do bytu, 2 východ na zahrádku). Byt je bezbariérový, ale není vhodný pro vozíčkáře. Nájemné u bytu činí 8 500, - Kč, náklady spoj. s činností správce 3100, - Kč, ostatní náklady vod, elektrika, odpad cca 1300, - Kč měsíčně. Správce je každý den přítomen v objektu a obstarává potřeby nájemníků (dovoz na nákupy, k lékaři, v případě zájmu dovoz obědů) V objektu je velká, kompletně vybavená společenská místnost (kuch. linka, komb. sporák, pračka, lednička, knihovna, televize) kde se lze společně věnovat aktivitám (pečení cukroví, různé oslavy apod.). Ke každému bytu je přidělena zahrádka o velikosti 20 m2. V případě zájmu se o zahrádku stará správce. Domácí mazlíček je povolen. Objekt se nachází na konci zástavby rod. domů, v klidném místě s mozností vycházek do blízké přírody.Majitel požaduje jednu platbu nájmu včetně nákladů ( 12 900, - Kč) a 3 kauce včetně nákladů (38 700, - Kč). Preferuje, když rodina spolupracuje a ubytovaného navštěvují. Poplatek RK je 5 000, - Kč. Ev. číslo: 609601. + 4400 Kč poplatky za služby.


Byty k pronájmu

V rubrice Byty k pronájmu jsou v základním výpisu zobrazeny všechny nabídky inzerce pronájmu bytů. Najdete zde nabídky pronájmů realitních kanceláří i soukromé inzeráty.

Díky rozšířeným možnostem filtrování v levém sloupci si můžete lehce vybrat konkrétní byt a lokalitu - např. levný byt v Praze, byt 3+1 k pronájmu na Harfě nebo byty k pronájmu třeba v Brně, Plzni či pronájmy v Poděbradech. Máte také možnost upřesnit požadované cenové rozpětí nebo dispozici.

V detailu každého inzerátu se dozvíte kontakt na pronajímatele nebo realitní kancelář, bližší popis pronájmu, třeba zdali se jedná o pronájem bytu bez kauce nebo o byt k pronájmu bez účasti realitky. Pomocí funkce Hlídací pes budete informováni o nových inzerátech na pronájem bytu. Doporučujeme podívat se také na Domy k pronájmu , které jsou dále členěny na podrubriky: Rodinné domy, Chaty a chalupy, Činžovní domy nebo na Byty na prodej.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty k pronájmu

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes