Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v okrese Liberec

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
23.9.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Vedoucí skladu
Typ úvazku: -
Plat: -
Liberec

Úředníci ve skladech EXPEDIENT V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19700 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-22. Volných pracovních míst: 1. CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? -kompletace EP (expedičních příkazů) dle systému -čištění a balení výrobků a následná expedice k zákazníkovi -spolupráce s ostatními odděleními společnosti (logistika, sklad, …) -vystavování příslušných expedičních dokumentů JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME? -SOU či SOŠ -preciznost při práci je prioritou -fyzická zdatnost – pozice vhodnější pro muže -spolehlivost, pracovitost, flexibilita -řidičské oprávnění skupiny B podmínkou -oprávnění k řízení VZV podmínkou (propadlé obnovíme) -znalost práce na PC – aktivně CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ? -individuální přístup -práci v mladém kolektivu -dvousměnný provoz (PO – PÁ ranní/odpolední) -rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou -spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru -zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity) MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec DATUM NÁSTUPU: Ihned. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: MICONEX s.r.o.-002, Partyzánská, č. 601, Liberec, okres Liberec, 460 01 Liberec 1. Požadované dovednosti: , , . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Pasivní). Nabízené výhody: příspěvek na dopravu pro mimo-liberecké, 5 dní, flexi passy, odměna za věrnost. Informace: ZuzanaNovotná, +420 483 031 068, znovotna@uct.com , V Horkách 76/18, Liberec IX-Janův Důl, 460 07 Liberec 7. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2017-09-22T16:46:47.

2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

Nabídka
23.9.2017
Obor: 2444
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: -
Liberec

Úředníci v logistice LOGISTIK MONTÁŽE V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19700 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-22. Volných pracovních míst: 1. CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? -příprava materiálu pro montáž v čistých prostorech -kompletace nakupovaného materiálu a vyráběných dílců dle pracovních postupů -odesílání reportů o kompletnosti předávky a urgence nepředaných dílů -tisk dokumentace (flow plánů) pro jednotlivé projekty -systémové změny umístění výrobních příkazů při fyzickém přemístění materiálu pomocí přenosných terminálů JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME? -vyučen či středoškolák -pokud máš zkušenost v oboru je to výhoda -preciznost je nezbytná -musíš umět uživatelsky s PC (Excel, Word, Power POint, Outlook) – praxe s používáním IS HELIOS velkou výhodou -musíš být taky aktivním řidičem sk. B -výhodou je mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme) -výhodou je i znalost AJ (cizojazyčná výkresová dokumentace) -pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno… CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ? -individuální přístup -dvousměnný provoz PO - PÁ (ranní/odpolední) -rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou -spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru -zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity) MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec DATUM NÁSTUPU:IHNED.. Pracoviště: MICONEX s. r. o., V Horkách, č. 76, Liberec, okres Liberec, 460 07 Liberec 7. Požadované dovednosti: , . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Pasivní). Nabízené výhody: příspěvek na dopravu pro mimo-liberecké, 5 dní, flexi passy, odměna za věrnost. Informace: ZuzanaNovotná, +420 483 031 068, znovotna@uct.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2017-09-22T16:46:47.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
23.9.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Strojní inženýr
Typ úvazku: -
Plat: -
Liberec

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři KONSTRUKTÉR/KA V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč, max. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-22. Volných pracovních míst: 1. CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? - zpracování návrhu řešení úkolu - tvorba výkresové dokumentace na základě vypracovaného 3D modelu - detailní návrh konstrukce 3D - ověření funkčnosti řešení - změny ve výrobní dokumentaci a její evidence JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME? - VŠ (strojní, mechatronika) nebo SŠ (strojní) s víceletou praxí - který umí a nebojí se použít angličtinu – denní komunikace - zkušenost s kapalinovými a pneumatickými systémy výhodou - praxe s návrhem prototypů, nebo s návrhem plastových konstrukcí výhodou - znalost práce v CAD 3D podmínkou (SolidEdge ST5 a vyšší, případně jiný – Inventor, Catia, NX, SolidWorks) - ochota cestovat do zahraničí - pokud jsi samostatný, chceš pracovat v mezinárodním týmu a umíš udržet vysoké pracovní nasazení – máš skoro vyhráno… CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ? - individuální přístup - HPP na dobu neurčitou - HPP – 40 hodin/týden - rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou - spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru - zohledníme Vaše zkušenosti i atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity) MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec DATUM NÁSTUPU: vždy se dohodneme. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: MICONEX s. r. o., V Horkách, č. 76, Liberec, okres Liberec, 460 07 Liberec 7. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní), Čeština (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů, jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké, 5 dní, flexipasy, věrnostní odměna. Informace: ZuzanaNovotná, +420 483 031 068, znovotna@uct.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2017-09-22T16:46:47.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
23.9.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Strojní inženýr
Typ úvazku: -
Plat: -
Liberec

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality INŽENÝR KVALITY. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč, max. 44500 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-22. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: - spolupracuje se zákazníkem v oblasti kvality - přebírá od zákazníka informace o reklamacích komunikuje se zákazníkem - rozhoduje o shodných a neshodných výrobcích - kontroluje reporty předsériově dodávaných dílů od našich dodavatelů - vytváří control plány, zadává atributy kontroly do SAP - provádí audity VDA 6.5 , VDA6.3., audity procesu , 5S audity - řídí 8D team a řešení opatření vycházejících z 8D teamů - moderuje FMEA - zpracovává a aktualizuje OS a PP pro činnost úseku kvality v návaznosti na budování systému kvality podle požadavků ISO 9000, 6.1., ISO 14001 a IATF 16949 - spolupracuje při zavádění ISO 9000, QS 9000, VDA 6.1., ISO 14001 a IATF 16949 do praxe - zodpovídá za plnění dalších úloh vyplývajících z nařízení zaměstnavatele, vnitropodnikových postupů a platné legislativy České republiky souvisejících s pracovní funkcí Osobnostní předpoklady a dovednosti - SŠ / VŠ vzdělání (technický obor výhodou) - znalost NJ nebo AJ - zkušenosti s práci v oblasti kvality 3 roky - pracovní doba 7,5 hodiny - vysokou míru zodpovědnosti - uživatelská znalost MS Office - znalost SAP Zaměstnanecké výhody, benefity - motivující mzdové ohodnocení - balíček firemních benefitů ze sociálního fondu - stabilní práci na hlavní pracovní poměr - zázemí v příjemném pracovním prostředí - možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání - stravenky 80 Kč Mzda: 35.000, -Kč - 44 500, -Kč Životopisy prosím zasílejte na adresu: ingrid.szaboova@matador-czech.cz .. Pracoviště: MATADOR Automotive ČR s.r.o.-001, České mládeže, č. 1204, Liberec, okres Liberec, 460 06 Liberec 6. Požadované dovednosti: . Informace: IngridSzabóová, +420 775 750 141, ingrid.szaboova@matador-czech.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2017-09-23T02:03:29.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
23.9.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Projektant ve strojírenství
Typ úvazku: -
Plat: -
Liberec

Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
23.9.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Skladník
Typ úvazku: -
Plat: -
Liberec

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 Kč, max. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2017-09-22. Volných pracovních míst: 1. CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? - provádět a zajišťovat příjem i výdej materiálu - spolupracovat při expedicích - vystavovat příslušné dokumenty JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME? - vyučen - pokud máš zkušenost s vystavováním skladových dokladů je to výhoda - měl bys umět uživatelsky s PC – praxe s používáním SW pro skladové hospodářství velkou výhodou - musíš být taky aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest) - musíš mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme) - pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno… CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ? - individuální přístup - 12hodinové směny – krátký + dlouhý týden (pouze 6:00 – 18:00) - práci v unikátním tichém a čistém prostředí - rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou - spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity) MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec DATUM NÁSTUPU: IHNED. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: MICONEX s.r.o.-002, Partyzánská, č. 601, Liberec, okres Liberec, 460 01 Liberec 1. Požadované dovednosti: , . Nabízené výhody: stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké, 5 dní /3.5 dne v nepřetržitém provozu, flexipasy, věrnostní odměna. Informace: ZuzanaNovotná, +420 483 031 068, znovotna@uct.com , V Horkách 76/18, Liberec IX-Janův Důl, 460 07 Liberec 7. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2017-09-22T16:46:47.


Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes