Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v kraji Vysočina

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
24.11.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vychovatel
Typ úvazku: -
Plat: -
Jihlava

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Vychovatel/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč, max. 32000 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-01. Volných pracovních míst: 1. Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících, 9. - 11. platová třída (dle vzdělání). Nástupní plat dle vzdělání a praxe (zařazení do platových tříd a stupně). Osobnostní požadavky: - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě. - Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu. - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti. - Schopnost zaujmout svojí osobností. - Schopnost posoudit možnosti dítěte. - Schopnost dobře porozumět problému. - Schopnost pracovat s konflikty a chybami. - Snaha o předcházení selhání dítěte. - Odpovědnost a samostatnost. - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. - Umění vyjednávat. - Schopnost spolupráce v týmu. - Aktivita a kreativita, flexibilita. - Podíl na rozvoji celého zařízení. - Loajalita. - Vysoké pracovní nasazení. - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi. - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství. Další požadavky: - Schopnost řízení služebního auta. - Dostupnost v mimopracovní době. Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: vackova@vuvm.cz . Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1, odloučené pracoviště, sídliště Janštejn, č. 138, Horní Dubenky, okres Jihlava, 588 52 Horní Dubenky. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: , . Informace: LenkaVacková, K Rakůvkám č.p. 916/1, 594 01 Velké Meziříčí. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava, poslední změna: 2017-11-24T01:47:58.

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
24.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: -
Jihlava

Všeobecní administrativní pracovníci Asistent/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-01. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme znalost AJ aktivně, znalost práce na PC. Prosíme o zaslání CV na nelemico7@gmail.com . Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: NELEMI Co. s.r.o., Činírna, č. 353, Brtnice, okres Jihlava, 588 32 Brtnice. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Informace: SladjanaMarinkovic, +381 142 436 32, nelemico7@gmail.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava, poslední změna: 2017-11-24T01:47:58.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
24.11.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Typ úvazku: -
Plat: -
Jihlava

Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
24.11.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Učitel
Typ úvazku: -
Plat: -
Jihlava

Speciální pedagogové Denní asistent pedagoga. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 26000 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-01. Volných pracovních míst: 1. Požadavky: - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě. - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti a možnosti dítěte. - Schopnost zaujmout svojí osobností, pracovat s konflikty a chybami, odpovědnost a samostatnost. - Snaha o předcházení selhání dítěte. - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. - Schopnost spolupráce v týmu - Aktivita, kreativita, flexibilita, loajalita, vysoké pracovní nasazení. - Podíl na rozvoji celého zařízení. - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi. - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství. - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících /lze i doplnit/ - Schopnost řízení služebního auta. - Dostupnost v mimopracovní době - Hrubý plat je stanoven dle platových tabulek MŠMT - Speciální pedagogické minimum pro asistenty pedagoga Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: vackova@vuvm.cz . Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1, odloučené pracoviště, sídliště Janštejn, č. 138, Horní Dubenky, okres Jihlava, 588 52 Horní Dubenky. Nabízené výhody: , . Informace: LenkaVacková, K Rakůvkám č.p. 916/1, 594 01 Velké Meziříčí. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava, poslední změna: 2017-11-24T01:47:58.


Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes