Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v okrese Beroun

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Doprava a logistika, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
26.5.2017
Obor: Doprava a logistika
Profese: Taxikář
Typ úvazku: -
Beroun

Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů ŘIDIČ/KA TAXI. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-20. Volných pracovních míst: 6. ŘIDIČ/KA TAXI - s vlastním vozem (dodávkové, osobní, nákladní) životopisy na e-mail: taxi@fanytaxi.cz či volat na tel.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: FANY-TAXI, s.r.o., Náměstí, č. 86, Žebrák, okres Beroun, 267 53 Žebrák. Požadované dovednosti: . Informace: Hrdlička, Crková, +420 776 330 551, taxi@fanytaxi.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun, poslední změna: 2017-05-26T03:07:22.

Marketing, média a tisk, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
26.5.2017
Obor: Marketing, média a tisk
Profese: Knihař
Typ úvazku: -
Beroun

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih KNIHAŘI. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-04-20. Volných pracovních míst: 1. KNIHAŘI - Vedení knihařské dílny se zaměřením na ruční práci. Samostatná práce v ruční knihařské výrobě a vedení teamu pěti pracovníků. Potahování krabiček, šanonů, desek. Výroba knižních desek, zavěšování, šití, obsluha knihařských strojů. Kreativní zapojení do zakázkových projektů a výroby naší vlastní designové řady obalů na tabelty, telefony, čtečky elektronických knih a zápisníků. Absolutní cit pro detail a kvalitu řemesla, manuální zručnost a schopnost samostatné knihařské práce. Měli byste umět obsluhovat knihařské stroje, především řezačky, papšery, zlatičky, šičky a další. Důležitá je schopnost samostatně vést team pracovníků. Prostředí rostoucí firmy zaměřené na tradiční řemeslo s klientelou především ve Skandinávii. Nabízíme možnost progresivního odměňování dle úrovně řemeslného a kreativního výkonu práce. Zázemí kompletně vybavené knihařské dílny. Možnost seberealizace při vlastních projektech.. Vhodné pro cizince. Pracoviště: HAPTIC COVERS A.S. - Králův Dvůr, Pivovarská, č. 12, Králův Dvůr, okres Beroun, 267 01 Králův Dvůr u Berouna. Informace: MartinPatera, +420 607 437 553, martin@haptic.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun, poslední změna: 2017-05-26T03:07:22.


Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes