Práce pro ZPS

Požadované vzdělání

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Úřady práce v okrese Chrudim

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Úředníci ve skladech Skladník/ce. Požadovaná

Nabídka
28.4.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Chrudim

Úředníci ve skladech Skladník/ce. Požadovaná úroveň vzdělání: Nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 Kč, max. 18500 Kč. Pracovní poměr od 2017-05-15. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště: Slatiňany. Požadavky: SOU strojírenského zaměření výhodou (hydraulika, spojovací materiál, ložiska, řemeny..), odpovědnost za svěřený materiál, komunikace se spediční firmou, schopnost poradit a být oporou pro kolektiv, obsluha VZV (výhodou), schopnost samostatné práce a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, dobrá fyzická zdatnost – těžká břemena nad 25 kg. Pracovní náplň: zaskladňování a vyskladňování zboží, práce s mobilním terminálem, balení a odesílání zboží, komunikace se zákazníkem, základy MS Office, práce v systému SAP Bussines One. Nabízíme: práce v jednosměnném provozu, příjemné pracovní prostředí, práce v teple a suchu, každé ráno snídaně v rámci benefitů. Pracovní doba od 7.00 do 15.30 hod. Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Nástupní mzda: od 17.500, - Kč (základní mzda + pohyblivá složka mzdy). Kontakt: v případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na email prace@arkov.cz , do předmětu zprávy uveďte "skladník". Kontaktní osoba: Ing. Olga Cajthamlová tel. 469 364 124, ARKOV, spol. s r.o., Sečská 861, Slatiňany... Pracoviště: ARKOV, spol. s r.o., Sečská, č. 861, Slatiňany, okres Chrudim, 538 21 Slatiňany. Informace: OlgaCajthamlová, +420 469 364 124, prace@arkov.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim, poslední změna: 2017-04-28T01:06:05.

Výroba, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

Nabídka
28.4.2017
Obor: Výroba
Profese: Obsluha strojů
Typ úvazku: -
Chrudim

Řemeslné práce, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
28.4.2017
Obor: Řemesla
Profese: Nástrojář
Typ úvazku: -
Chrudim

Úřady práce

Jestliže hledáte novou práci, a v rubrikách Nabízím práci a Brigády, práce doma, au-pair nemůžete najít žádný pro Vás zajímavý inzerát, zkuste štěstí i v této rubrice na Annonce.cz - Úřady práce.

V přehledném výpisu jsou zobrazeny nabídky práce ze všech úřadů práce v ČR, bez ohledu na obor nabízené práce. Rozšířené hledání v levém sloupci Vám umožní najít inzeráty, které Vás zajímají. Inzeráty můžete vyhledávat dle oboru práce, konkrétního úřadu práce, kraje nebo použít textové hledání. Lehce tak najdete inzeráty s nabídkou zaměstnání bez vyučení, práci zubního laboranta nebo zubní asistentky, prodejce nábytku v Šumperku, kompletaci výrobků doma, nabídky Úřadu práce v Chomutově či Třebíči či práce ve stavebnictví.

Nechcete-li, aby Vám nějaká zajímavá nabídka práce z úřadů práce utekla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám nejnovější inzeráty s nabídkou práce pošle do Vaší e-mailové schránky.
Možná by Vás na Annonce.cz mohla zajímat rubrika Nabízím práci s nabídkami práce od přímých zaměstnavatelů a agentur nebo rubrika Hledám práci, kam si můžete podat svůj inzerát s poptávkou práce zdarma.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Úřady práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes