Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Olomoucký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej rodinného domu s komerčním prostorem a

Nabídka
23.4.2018
Prodej rodinného domu s komerčním prostorem a
Typ RD: -
Dispozice: 0
Obytná pl.: -
Jeseník
1 660 000 Kč

Prodej rodinného domu s komerčním prostorem a garáží, Žulová. Se souhlasem majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rodinný dům s komerčním prostorem a garáží. Rodinný dům je situován v centrální části města Žulová. Dispoziční uspořádání rodinného domu je řešeno jako 4+1 s kompletním sociálním zázemím. Jedná se o částečně podsklepený, zděný rodinný dům se stanovou střechou krytou eternitovými šablonami. Rodinný dům je pravidelného půdorysného tvaru obdélníka. Pozemek je situován v rovinném terénu a má výměru 485 m². Vytápění rodinného domu je řešeno jako ústřední pomocí plynového kotle a kotle na tuhá paliva. Rodinný dům je napojen na kompletní rozvod inženýrských sítí. V rozmezí let 1995 až 2012 procházel rodinný dům postupnými rekonstrukcemi, a to v podobě kompletního rozvodu inženýrských sítí, provedení spodní izolace včetně vnějších obkladů, instalace kotle na tuhá paliva a plynového kondenzačního kotle včetně osazení radiátorů. Dále byla na rodinném domě provedena rekonstrukce sociálního zázemí, položení podlah, provedení omítek a instalace kuchyňské linky na míru. Celkový stavebně-technický stav a údržba jsou na velmi dobré úrovni. Parkování je možné ve vlastní garáži a na vlastním pozemku, který je přístupný po veřejné zpevněné komunikaci. Rodinný dům je situován v centru města, s výbornou docházkovou vzdáleností k objektům občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti. Výhodou rodinného domu je propojení trvalého bydlení s komerční využitelností. Obchodní prostory se nacházejí v přízemí rodinného domu. Na rodinný dům dále navazuje stavba, která skýtá možnost rozšíření obytného prostoru. Doporučujeme prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N00554. ID nabídky: N00554.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes