Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Jihomoravský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Vila se stájemi 655 m2

Nabídka
25.6.2017
Vila se stájemi 655 m2
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Vyškov
Cena neuvedena

Prodej, Vila se stájemi 655 m2.Prodej designové vily architekta Petra Suskeho, s hospodářským zázemím pro chov koní. Objekt je určen k trvalému bydlení, nebo jako rekreační nemovitost sloužící k občasnému pobytu s možností trvalého ustájení koní (při takovém využití lze zajistit trvalou péči o ustájené koně, tj. zajištění pravidelného krmení, každodenního pobytu koní ve venkovních výbězích, obstarání denní výměny steliva ve stájích a celodenního dozoru vč. veterinární péče a v případě požadavku majitele i výcvik a jízdy kvalifikovaným jezdcem v době nepřítomnosti majitele). Jedná se o hlavní budovu určenou k bydlení, spojovací křídlo sloužící k zajištění provozu s bytem pro správce a místnosti tvořící zázemí jezdců či chovatele koní, dále hospodářská budova včetně venkovních zařízení pro jezdectví a dalšího příslušenství a pozemky na nichž popsané budovy stojí. Mimořádná architektura, čisté linie, promyšlená kompozice, luxusní přírodní materiály, jedinečné propojení interiérů s okolní krajinou. Nízkoenergetické, maximálně soběstačné ekologické řešení (náklady na spotřebu energií a provoz domu včetně stájí max. do 8000 Kč měsíčně). Areál se nachází ve vzdálenosti cca 30 km od Brna, s dobrým napojením na D1. Podrobné informace k celkové koncepci a provoznímu řešení poskytneme konkrétnímu zájemci. En. náročnost b.: A - Mimořádně úsporná (37 kWh/m2 za rok). ID nabídky: IETB94141.

RD 5+2 Brno - Pisárky

Nabídka
25.6.2017
RD 5+2 Brno - Pisárky
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Brno - město
Cena neuvedena

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej rodinného domu v nejžádanější městské části Pisárky-ul. Hroznová, s krásným výhledem do okolí a na BVV. Dům je orientovaný na JV a SZ. Po velice zdařilé rekonstrukci v domě vznikly dvě bytové jednotky, z nichž první ( garsoniéra ) se nachází v přízemí a její celková rozloha činní 25,5 m2 + terasa 30 m2, k bytu náleží bezbariérová koupelna společná s WC s podlahovým vytápěním, které je taktéž v celé předsíni. Na podlaze v předsíni je položena italská dlažba, v bytě je položen kvalitní vinyl. Bytová jednotka je vybavená kuchyňskou linkou s indukčním dvouplotýnkovým vařičem. V 1. patře se nachází kuchyně s jídelnou a obývací pokoj vybavený krbem a vstupem na balkon, na okně je žaluzie s dálkovým ovládáním. Celková rozloha 1 i 2 NP je 68 m2. Kuchyňská linka na míru je vybavena indukční deskou, vestavěnou troubou, myčkou a lednicí s mrazákem. Dále se na patře nachází WC s umývárnou. Na podlaze je položena taktéž italská dlažba, topení je podlahové. Ve 2NP se nachází dětský pokoj, pracovna a prostorná ložnice se vstupem na balkon. Na podlaze je položena kvalitní jasanová, dřevěná podlaha s povrchovou úpravou, taktéž schody mezi jednotlivými patry jsou ze stejného materiálu. V patře se dále nachází druhá koupelna s podlahovým vytápěním, bidetovým WC a otopným žebříkem. V celém domě jsou bezfalcové dveře, v koupelnách i v umývárně jsou kvalitní baterie Grohe. V domě jsou v rámci rekonstrukce veškeré nové instalace, elektřina, nové omítky, nová hliníková okna s trojskly, elektron. žaluzie. Vytápění je z velké části podlahové, místnosti opatřeny LED osvětlením, dům je tedy mimořádně úsporný. Dům je z části podsklepený, sklep má dvě místnosti, které lze využít jako dílnu a spíž. Volné ihned, doporučuji osobní prohlídku. Ev. číslo: 22824. + provize RK.

Vila se stájemi 655 m2

Nabídka
25.6.2017
Vila se stájemi 655 m2
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Vyškov
Cena neuvedena

Prodej, Vila se stájemi 655 m2.Prodej designové vily architekta Petra Suskeho, s hospodářským zázemím pro chov koní. Objekt je určen k trvalému bydlení, nebo jako rekreační nemovitost sloužící k občasnému pobytu s možností trvalého ustájení koní (při takovém využití lze zajistit trvalou péči o ustájené koně, tj. zajištění pravidelného krmení, každodenního pobytu koní ve venkovních výbězích, obstarání denní výměny steliva ve stájích a celodenního dozoru vč. veterinární péče a v případě požadavku majitele i výcvik a jízdy kvalifikovaným jezdcem v době nepřítomnosti majitele). Jedná se o hlavní budovu určenou k bydlení, spojovací křídlo sloužící k zajištění provozu s bytem pro správce a místnosti tvořící zázemí jezdců či chovatele koní, dále hospodářská budova včetně venkovních zařízení pro jezdectví a dalšího příslušenství a pozemky na nichž popsané budovy stojí. Mimořádná architektura, čisté linie, promyšlená kompozice, luxusní přírodní materiály, jedinečné propojení interiérů s okolní krajinou. Nízkoenergetické, maximálně soběstačné ekologické řešení (náklady na spotřebu energií a provoz domu včetně stájí max. do 8000 Kč měsíčně). Areál se nachází ve vzdálenosti cca 30 km od Brna, s dobrým napojením na D1. Podrobné informace k celkové koncepci a provoznímu řešení poskytneme konkrétnímu zájemci. En. náročnost b.: A - Mimořádně úsporná (37 kWh/m2 za rok). ID nabídky: IETB94142.

Prodej domu s pozemkem Bukovina 340

Nabídka
24.6.2017
Prodej domu s pozemkem Bukovina 340
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Blansko
2 989 000 Kč

Bungalov Kateřina 4+kk, 104 m2 s po

Nabídka
24.6.2017
Bungalov Kateřina 4+kk, 104 m2 s po
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Brno - venkov
5 190 000 Kč

Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes