Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Vysočina

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Vzdělávání a školství Vychovatel

Nabídka
27.5.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vychovatel
Typ úvazku: -
Jihlava

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Denní asistent pedagoga. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17260 kč, mzda max. 21930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky:, - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě. , - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti a možnosti dítěte., - Schopnost zaujmout svojí osobností, pracovat s konflikty a chybami, odpovědnost a samostatnost. , - Snaha o předcházení selhání dítěte. , - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. , - Schopnost spolupráce v týmu , - Aktivita, kreativita, flexibilita, loajalita, vysoké pracovní nasazení. , - Podíl na rozvoji celého zařízení. , - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi. , - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství. , - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících /lze i doplnit/, - Schopnost řízení služebního auta. , - Dostupnost v mimopracovní době, - Hrubý plat je stanoven dle platových tabulek MŠMT , - Speciální pedagogické minimum pro asistenty pedagoga, Vzhdělání SŠ-VOŠ-VŠ, Zařazení do platové třídy dle dosaženého vzdělání /9.-11. pl.tř./, Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: vackova@vuvm.cz . Pracoviště: Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče velké meziříčí, k rakůvkám 1, sídliště Janštejn, č.p. 138, 588 52 Horní Dubenky. Informace: Lenka Vacková, .

Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
27.5.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vychovatel
Typ úvazku: -
Jihlava

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) Denní asistent pedagoga. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17260 Kč, max. 21930 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 1. Požadavky: - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě. - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti a možnosti dítěte. - Schopnost zaujmout svojí osobností, pracovat s konflikty a chybami, odpovědnost a samostatnost. - Snaha o předcházení selhání dítěte. - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. - Schopnost spolupráce v týmu - Aktivita, kreativita, flexibilita, loajalita, vysoké pracovní nasazení. - Podíl na rozvoji celého zařízení. - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi. - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství. - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících /lze i doplnit/ - Schopnost řízení služebního auta. - Dostupnost v mimopracovní době - Hrubý plat je stanoven dle platových tabulek MŠMT - Speciální pedagogické minimum pro asistenty pedagoga Vzhdělání SŠ-VOŠ-VŠ Zařazení do platové třídy dle dosaženého vzdělání /9.-11. pl.tř./ Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: vackova@vuvm.cz . Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1, sídliště Janštejn, č. 138, Horní Dubenky, okres Jihlava, 588 52 Horní Dubenky. Nabízené výhody: , . Informace: LenkaVacková, K Rakůvkám č.p. 916/1, 594 01 Velké Meziříčí. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava, poslední změna: 2017-05-27T01:05:01.

Úředníci ve skladech Administrativní pracovník

Nabídka
27.5.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Jihlava

Zdravotnictví Sociální pracovník

Nabídka
27.5.2017
Obor: Zdravotnictví
Profese: Sociální pracovník
Typ úvazku: -
Třebíč

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) KOORDINÁTOR PROJEKTU DOLÉČOVACÍ CENTRUM TŘEBÍČ (NEJLÉPE PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUT). Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - VOŠ nebo VŠ sociálního nebo humanitního směru (splnění podmínek pro výkon činnosti pracovníka dle zák. 108/2006 Sb., o sociálních službách), - respekt ke křesťanským hodnotám organizace, - schopnost zvládat psychicky náročné situace, flexibilita, - znalost práce na PC - Windows, Office, internet, - znalost zákona č. 108/2006, Sb. O sociálních službách, vyhlášky č. 505/ 2006, - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, - komunikační dovednosti na výborné úrovni, - spolehlivost a loajalita, - výhodou je praxe s vedením pracovního týmu, , Nabízíme:, - Pracovní úvazek 1,0 s nástupem ihned, - Platové ohodnocení dle délky praxe a mzdových tabulek DCHB, , Zájemci mohou zasílat profesní životopis a motivační dopis poštou na adresu:, Doléčovací centrum Třebíč, Hybešova 10, 674 01 Třebíč, , Nebo na e-mail: , dolecovaci.centrum@trebic.charita.cz , předmět e-mailu označte: "VŘ - koordinátor, psycholog", , Kontaktní osoba: Bc. Zdeňka Čiháková, mob. 736 503 950, e-mail: dolecovaci.centrum@trebic.charita.cz , Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, další profesní vzdělávání, supervizní vedení. Pracoviště: Diecézní charita brno, oblastní charita třebíč-doléčovací centrum, Hybešova, č.p. 245, 674 01 Třebíč 1. Informace: Zdeňka Čiháková, +420 736 503 950.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes