Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Moravskoslezský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.6.2017

Vývojáři softwaru Vývojář .NET s vyšším smyslem. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 60000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV, , Chcete aby náš život byl bezpečnější, aby autobusy jezdily včas a lodě nebyly na souši?, , Vyvíjejte systémy operačního řízení pro hasiče, záchranky i Státní plavební správu. Budete programovat důležité aplikace pracující s real-time daty v prostorové i časové dimenzi., , Co budete dělat ?, vyvíjet modulární Windows WPF aplikace pracující s územními (GIS) daty, vyvíjet vícevláknové Windows služby, vyvíjet webové REST služby v .NET nebo v .NET core, spolupracovat s týmem UX, , S čím se budete setkávat?, C# .NET, WPF, Asynchronní programování, Backend pro aplikace píšeme v .NET core a provozujeme pak na Linuxu, Visual Studio Team Services pro správu backlogu, zdrojových kódů (GIT), ale i pro CI a automatizaci testů, Application Insights pro telemetrii aplikací, , Jaký byste měl být ?, samostatný a schopný přímo komunikovat se zákazníkem a řešit s ním konkrétní požadavky na vyvíjený software, ochotný neustále se učit nové technologie a postupy, SŠ/VŠ v IT oboru, angličtina s dobrý porozuměním technické dokumentace, , Co nabízíme?, 5 týdnů dovolené + zdravotní volno, flexibilní pracovní dobu s možností práce z domu, prostor pro další vzdělávání, účast na školeních i konferencích, občerstvení na pracovišti, notebook, mobilní telefon. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
25.6.2017

Vývojáři softwaru Vývojář .NET s vyšším smyslem. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč, max. 60000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV Chcete aby náš život byl bezpečnější, aby autobusy jezdily včas a lodě nebyly na souši? Vyvíjejte systémy operačního řízení pro hasiče, záchranky i Státní plavební správu. Budete programovat důležité aplikace pracující s real-time daty v prostorové i časové dimenzi. Co budete dělat ? vyvíjet modulární Windows WPF aplikace pracující s územními (GIS) daty vyvíjet vícevláknové Windows služby vyvíjet webové REST služby v .NET nebo v .NET core spolupracovat s týmem UX S čím se budete setkávat? C# .NET, WPF Asynchronní programování Backend pro aplikace píšeme v .NET core a provozujeme pak na Linuxu Visual Studio Team Services pro správu backlogu, zdrojových kódů (GIT), ale i pro CI a automatizaci testů Application Insights pro telemetrii aplikací Jaký byste měl být ? samostatný a schopný přímo komunikovat se zákazníkem a řešit s ním konkrétní požadavky na vyvíjený software ochotný neustále se učit nové technologie a postupy SŠ/VŠ v IT oboru angličtina s dobrý porozuměním technické dokumentace Co nabízíme? 5 týdnů dovolené + zdravotní volno flexibilní pracovní dobu s možností práce z domu prostor pro další vzdělávání, účast na školeních i konferencích občerstvení na pracovišti notebook, mobilní telefon.. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.6.2017

Vývojáři softwaru Java programátor - Ostrava. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Společnost s více jak 25letou pozicí na českém trhu hledá posily do svých týmů., , Už od prvního dne se stanete součástí jednoho z našich menších týmů a spolu budete pracovat na vývoji SW pro jednoho z našich zákazníků., Týmy se chovají jako živé organismy, každý tým má 6 až 10 vývojářů a ti velmi úzce spolupracují., Nabízíme komplexní řešení pro OSS/BSS a Provozně Technické Informační Systémy., , Co očekáváme od úspěšných kandidátů?, Každý člen týmu je pro nás tvůrčí osobnost. Tvoříme a k tomu je zapotřebí kreativní myšlení., Často komunikujeme se zahraničím, tedy je důležité, dokázat se domluvit v angličtině., Programujeme především v Javě, znalost Javy je tedy nutností., Další zkušenosti vítáme: SPRING, HIBERNATE, znalost SQL databází - POSTGRES, ORACLE, základní znalost webových technologií - HTML, JAVASCRIPT, , A co úspěšným kandidátům nabízíme?, Snažíme se držet krok s dobou, tedy i náš benefitní systém neustále zlepšujeme., Mezi základní benefity patří týden dovolené navíc, možnost home office, pružná pracovní doba, sick days, firemní večírky a oslavy a další., Daří se nám, proto i finanční ohodnocení Vaší práce bude určitě motivační.. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
25.6.2017

Vývojáři softwaru Java programátor - Ostrava. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 50000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Společnost s více jak 25letou pozicí na českém trhu hledá posily do svých týmů. Už od prvního dne se stanete součástí jednoho z našich menších týmů a spolu budete pracovat na vývoji SW pro jednoho z našich zákazníků. Týmy se chovají jako živé organismy, každý tým má 6 až 10 vývojářů a ti velmi úzce spolupracují. Nabízíme komplexní řešení pro OSS/BSS a Provozně Technické Informační Systémy. Co očekáváme od úspěšných kandidátů? Každý člen týmu je pro nás tvůrčí osobnost. Tvoříme a k tomu je zapotřebí kreativní myšlení. Často komunikujeme se zahraničím, tedy je důležité, dokázat se domluvit v angličtině. Programujeme především v Javě, znalost Javy je tedy nutností. Další zkušenosti vítáme: SPRING, HIBERNATE, znalost SQL databází - POSTGRES, ORACLE, základní znalost webových technologií - HTML, JAVASCRIPT A co úspěšným kandidátům nabízíme? Snažíme se držet krok s dobou, tedy i náš benefitní systém neustále zlepšujeme. Mezi základní benefity patří týden dovolené navíc, možnost home office, pružná pracovní doba, sick days, firemní večírky a oslavy a další. Daří se nám, proto i finanční ohodnocení Vaší práce bude určitě motivační.. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha

Nabídka
25.6.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Všeobecní administrativní pracovníci Účetní se slovinštinou a angličtinou (HOME OFFICE až 2x týdně!). Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-19. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Plynulá slovinština a angličtina. Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu zpracování přijatých faktur. Nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím. Možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!! POPIS POZICE · zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP · přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám · přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění · každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky · příprava podkladů pro auditory · reporting PROFIL KANDIDÁTA · min. SŠ, ekonomického směru výhodou · znalost slovinštiny na pokročilé úrovni · zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím) · znalost systému SAP výhodou · prozákaznický přístup, komunikativnost · proaktivitu, spolehlivost a pečlivost · časovou flexibilita a týmového ducha NABÍZÍME · zázemí mezinárodní společnosti · možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě · školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další · možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
25.6.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Všeobecní administrativní pracovníci Účetní se slovinštinou a angličtinou (HOME OFFICE až 2x týdně!). Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Plynulá slovinština a angličtina. , , Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu zpracování přijatých faktur. , Nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím. , Možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!! , , POPIS POZICE , · zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP , · přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám , · přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění , · každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky , · příprava podkladů pro auditory , · reporting , , PROFIL KANDIDÁTA , · min. SŠ, ekonomického směru výhodou , · znalost slovinštiny na pokročilé úrovni, · zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím) , · znalost systému SAP výhodou , · prozákaznický přístup, komunikativnost , · proaktivitu, spolehlivost a pečlivost , · časovou flexibilita a týmového ducha , , NABÍZÍME , · zázemí mezinárodní společnosti , · možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě , · školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další , · možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
25.6.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník s aktivní němčinou (HOME OFFICE až 2x týdně!). Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Plynulá němčina., , Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu zpracování přijatých faktur. , Nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím. , Možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!, , POPIS POZICE, · zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP, · přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám, · přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění, · každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky v němčině, · příprava podkladů pro auditory, · reporting, , PROFIL KANDIDÁTA, · min. SŠ, ekonomického směru výhodou, · znalost němčiny na pokročilé úrovni (min. B2) NUTNÁ, · zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím), · znalost systému SAP výhodou, · prozákaznický přístup, komunikativnost, · proaktivitu, spolehlivost a pečlivost, · časovou flexibilita a týmového ducha, , NABÍZÍME, · zázemí mezinárodní společnosti, · možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě, · školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další, · možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha

Nabídka
25.6.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník s aktivní němčinou (HOME OFFICE až 2x týdně!). Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-19. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Plynulá němčina. Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu zpracování přijatých faktur. Nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím. Možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!! POPIS POZICE · zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP · přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám · přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění · každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky v němčině · příprava podkladů pro auditory · reporting PROFIL KANDIDÁTA · min. SŠ, ekonomického směru výhodou · znalost němčiny na pokročilé úrovni (min. B2) NUTNÁ · zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím) · znalost systému SAP výhodou · prozákaznický přístup, komunikativnost · proaktivitu, spolehlivost a pečlivost · časovou flexibilita a týmového ducha NABÍZÍME · zázemí mezinárodní společnosti · možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě · školení, benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další · možnost práce z domu - HOME OFFICE až 2x do týdne!!!. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Požadované jazyky: Němčina (úroveň Aktivní). Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Administrativa Administrativní pracovník

Nabídka
25.6.2017

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků Vedoucí týmu s němčinou. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz . - zaslat CV, , Pro mezinárodní firmu hledáme posilu do týmu pro zpracování přijatých faktur. , , Základní odpovědnosti, pravomoci: , - zodpovědnost za vedení svěřeného týmu, - stanovování ročních cílů, jejich vyhodnocování a kontrola plnění, - pravidelná komunikace se zákazníkem, - zajištění stanovených ISA, - uzávěrkové aktivity pro vedlejší knihu, - kontaktní osoba pro interní a externí auditory, - pravidelný reporting, - aktivní podpora nových projektů, , PROFIL KANDIDÁTA , - znalost NJ na pokročilé úrovni, - znalost účetních postupů a principů, - znalost SAP, MS Excel, - časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení, - zkušenost s vedením lidí (výhodou), - spolehlivost, velmi dobré komunikační schopnosti, - proaktivní přístup, , NABÍZÍME , - zázemí silné nadnárodní společnosti , - každodenní využití německého jazyka , - možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje , - široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další). Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha

Nabídka
25.6.2017

Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků Vedoucí týmu s němčinou. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz . - zaslat CV Pro mezinárodní firmu hledáme posilu do týmu pro zpracování přijatých faktur. Základní odpovědnosti, pravomoci: - zodpovědnost za vedení svěřeného týmu - stanovování ročních cílů, jejich vyhodnocování a kontrola plnění - pravidelná komunikace se zákazníkem - zajištění stanovených ISA - uzávěrkové aktivity pro vedlejší knihu - kontaktní osoba pro interní a externí auditory - pravidelný reporting - aktivní podpora nových projektů PROFIL KANDIDÁTA - znalost NJ na pokročilé úrovni - znalost účetních postupů a principů - znalost SAP, MS Excel - časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení - zkušenost s vedením lidí (výhodou) - spolehlivost, velmi dobré komunikační schopnosti, - proaktivní přístup NABÍZÍME - zázemí silné nadnárodní společnosti - každodenní využití německého jazyka - možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje - široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další).. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Řemeslné práce Zámečník

Nabídka
25.6.2017
Obor: Řemesla
Profese: Zámečník
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Účetní finanční a investiční Samostatná účetní – Ostrava. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV, , Pro společnost působící v Ostravě hledáme kandidáty na pozici Samostatná účetní. Jedná se o komplexní pozici, kdy hlavní pracovní náplň spočívá v účtování dokladů, práci s intrastatem, PDH přiznání, závěrky apod.., , POPIS POZICE, komplexní zpracování podvojného účetnictví, zpracování přijatých a vydaných faktur, bankovní výpisy, platební příkazy, příprava měsíčních a ročních účetních závěrek společností, příprava podkladů pro daňová přiznání, úzká komunikace s finančním ředitelem společnosti, příprava dat a zpracování ad hoc reportů, správa pohledávek – urgování pohledávek po splatnosti, , PROFIL KANDIDÁTA, SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe min. 3 roky v oblasti zpracovávání kompletního účetnictví, znalost účetní a daňové problematiky podmínkou, znalost účetního programu Navision, znalost českých účetních standardů včetně DPH, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, ekonomické a analytické myšlení, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem, , NABÍZÍME, různorodou práci ve stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned, pracoviště: Ostrava. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Řemeslné práce, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha

Nabídka
25.6.2017
Obor: Řemesla
Profese: Zámečník
Typ úvazku: -
Ostrava - město

Účetní finanční a investiční Samostatná účetní – Ostrava. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-05-01. Volných pracovních míst: 1. Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV Pro společnost působící v Ostravě hledáme kandidáty na pozici Samostatná účetní. Jedná se o komplexní pozici, kdy hlavní pracovní náplň spočívá v účtování dokladů, práci s intrastatem, PDH přiznání, závěrky apod.. POPIS POZICE komplexní zpracování podvojného účetnictví zpracování přijatých a vydaných faktur, bankovní výpisy, platební příkazy příprava měsíčních a ročních účetních závěrek společností příprava podkladů pro daňová přiznání úzká komunikace s finančním ředitelem společnosti příprava dat a zpracování ad hoc reportů správa pohledávek – urgování pohledávek po splatnosti PROFIL KANDIDÁTA SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru praxe min. 3 roky v oblasti zpracovávání kompletního účetnictví znalost účetní a daňové problematiky podmínkou znalost účetního programu Navision znalost českých účetních standardů včetně DPH samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost ekonomické a analytické myšlení organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem NABÍZÍME různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení zaměstnanecké výhody nástup možný ihned pracoviště: Ostrava.. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Technika a elektrotechnika Strojní inženýr

Nabídka
25.6.2017

Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu Konstruktér/-ka s AJ - Přerov. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Firma vyrábějící ocelové montované haly, rozšiřuje své oddělení projekce a hledá kandidáty na pozici Konstruktér/-ka., , POPIS POZICE, • modelování v Tekla Structure s využitím předdefinových maker, • příprava výrobní dokumentace dílců lehkých ocelových hal projektovaných a stavěných dle přání zákazníka, • příprava montážní dokumentace, • příprava výkazu materiálu, , PROFIL KANDIDÁTA, • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (stavební nebo strojní zaměření), • základní znalost modelování a práce v některém z grafických softwarů typu Tekla Structures (X-Steel), SolidWork, Inventor, BoCAD apod., • znalost AutoCAD, • praxe v oboru kreslení ocelových konstrukcí výhodou, • znalost cizích jazyků výhodou, , NABÍZÍME, • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy, • motivující platové ohodnocení, • možnost profesního vzdělávání, • termín nástupu dle dohody. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
25.6.2017

Strojní inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu Konstruktér/-ka s AJ - Přerov. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-01. Volných pracovních míst: 1. Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Firma vyrábějící ocelové montované haly, rozšiřuje své oddělení projekce a hledá kandidáty na pozici Konstruktér/-ka. POPIS POZICE • modelování v Tekla Structure s využitím předdefinových maker • příprava výrobní dokumentace dílců lehkých ocelových hal projektovaných a stavěných dle přání zákazníka • příprava montážní dokumentace • příprava výkazu materiálu PROFIL KANDIDÁTA • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (stavební nebo strojní zaměření) • základní znalost modelování a práce v některém z grafických softwarů typu Tekla Structures (X-Steel), SolidWork, Inventor, BoCAD apod. • znalost AutoCAD • praxe v oboru kreslení ocelových konstrukcí výhodou • znalost cizích jazyků výhodou NABÍZÍME • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy • motivující platové ohodnocení • možnost profesního vzdělávání • termín nástupu dle dohody. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.6.2017

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Tester SW aplikací. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Vzhledem k rostoucímu objemu projektů hledáme do našeho týmu Testera. Tato pozice je vhodná i pro mírně pokročilé testery s velkým zájmem k získávání nových znalostí a zkušeností z IT oblasti., , POPIS POZICE, testování různorodých aplikací pro externí společnosti během celého vývojového cyklu, spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě, , PROFIL KANDIDÁTA, VŠ, technického nebo ekonomického směru, anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate), zkušenosti s testováním softwarových aplikací v rámci projektu, výhodou je znalost MS SQL Serveru a .NET, dobré komunikační schopnosti, smysl pro prioritu, kvalitu a detail, vytrvalost, pozitivní přístup, zodpovědnost, , NABÍZÍME, * tázemí globálního zaměstnavatele s osobním přístupem k lidem, * rozvoj odborných znalostí a osobnosti, zajímavý kariérní růst, * možnost flexibilního zaměření v rámci technologií, * různorodá pracovní náplň a zajímavé projekty, * velmi přátelský kolektiv, * služební notebook, iPhone6 a 6 týdnů dovolené !, * zajímavé finanční ohodnocení. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
25.6.2017

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Tester SW aplikací. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 50000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Vzhledem k rostoucímu objemu projektů hledáme do našeho týmu Testera. Tato pozice je vhodná i pro mírně pokročilé testery s velkým zájmem k získávání nových znalostí a zkušeností z IT oblasti. POPIS POZICE testování různorodých aplikací pro externí společnosti během celého vývojového cyklu spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě PROFIL KANDIDÁTA VŠ, technického nebo ekonomického směru anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate) zkušenosti s testováním softwarových aplikací v rámci projektu výhodou je znalost MS SQL Serveru a .NET dobré komunikační schopnosti, smysl pro prioritu, kvalitu a detail, vytrvalost, pozitivní přístup, zodpovědnost NABÍZÍME * tázemí globálního zaměstnavatele s osobním přístupem k lidem * rozvoj odborných znalostí a osobnosti, zajímavý kariérní růst * možnost flexibilního zaměření v rámci technologií * různorodá pracovní náplň a zajímavé projekty * velmi přátelský kolektiv * služební notebook, iPhone6 a 6 týdnů dovolené ! * zajímavé finanční ohodnocení.. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.6.2017

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Softwarový tester pro automatizaci testů. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Ostrava , Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV., , Hledáme vývojáře softwaru pro automatizaci testování, který bude úzce spolupracovat s týmem vyvíjejícím testovaný software. Bude zajišťovat plnou automatizaci a integraci testovacích procesů do průběžné integrace (Continuous Integration)., , Požadujeme:, • Kterýkoli z programovacích – skriptovacích jazyků JavaScript, Python, Ruby, Java, C/C+ +, Shell scripting, • Instalace, konfigurace nebo testování webových nebo mobilních technologií (iOS a Android), • Vynikající schopnost řešit technické problémy, • Angličtina slovem i písmem, , Popis pozice:, • Vývoj automatizovaného testování, • Instalace, konfigurace a automatizace nasazení webových technologií, • Průzkum nových vlastností produktu, navrhování nových testů pro automatizaci, • Nacházení technických řešení pro konkrétní problémy a jejich odstraňování, • Průběžná komunikace o stavu a chybách produktu s vývojáři a managementem. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
25.6.2017

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Softwarový tester pro automatizaci testů. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-07-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Hledáme vývojáře softwaru pro automatizaci testování, který bude úzce spolupracovat s týmem vyvíjejícím testovaný software. Bude zajišťovat plnou automatizaci a integraci testovacích procesů do průběžné integrace (Continuous Integration). Požadujeme: • Kterýkoli z programovacích – skriptovacích jazyků JavaScript, Python, Ruby, Java, C/C+ +, Shell scripting • Instalace, konfigurace nebo testování webových nebo mobilních technologií (iOS a Android) • Vynikající schopnost řešit technické problémy • Angličtina slovem i písmem Popis pozice: • Vývoj automatizovaného testování • Instalace, konfigurace a automatizace nasazení webových technologií • Průzkum nových vlastností produktu, navrhování nových testů pro automatizaci • Nacházení technických řešení pro konkrétní problémy a jejich odstraňování • Průběžná komunikace o stavu a chybách produktu s vývojáři a managementem.. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
25.6.2017

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Experienced SW tester / test analyst - Ostrava. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Své životopisy prosím posílejte na e-mail: eva.bordovska@manpower.cz , , You will take part in creating test plans, testing and test analysis of services provided for our international media partners. You will validate the results of our development department and check if they match the business and functional requirements. Your feedback is crucial for developers and test department, which will proceed with testing the application in detail. You work together with team members in other European countries., , We require, - At least bachelor degree in IT or 3 years' experience, - Good communication and analytical skills, - Very good knowledge of English language, , Advantage is, - Knowledge of programming languages and OOP, - Knowledge of database (SQL, Oracle), - Knowledge of tooling like Microsoft Team Foundation Server, Microsoft Test Manager and Selenium, - Knowledge of satellite and IPTV broadcast, - Experience in various methods of testing (UAT, regress, stress, system, etc.), , We offer, - A job in a dynamic international oriented environment, - Opened communication structure and a flexible and informal work climate, - Attractive salary according to achieved skills and experience, - Flexible working hours with occasional work from home, - Contribution to the pension insurance fund, 5 week, , Termín nástupu. Pracoviště: Manpowergroup s.r.o. ostrava, 28. října, č.p. 3138, 702 00 Ostrava 2. Informace: Eva Bordovská, +420 607 060 633.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
25.6.2017

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Experienced SW tester / test analyst - Ostrava. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-21. Volných pracovních míst: 1. Své životopisy prosím posílejte na e-mail: eva.bordovska@manpower.cz You will take part in creating test plans, testing and test analysis of services provided for our international media partners. You will validate the results of our development department and check if they match the business and functional requirements. Your feedback is crucial for developers and test department, which will proceed with testing the application in detail. You work together with team members in other European countries. We require - At least bachelor degree in IT or 3 years' experience - Good communication and analytical skills - Very good knowledge of English language Advantage is - Knowledge of programming languages and OOP - Knowledge of database (SQL, Oracle) - Knowledge of tooling like Microsoft Team Foundation Server, Microsoft Test Manager and Selenium - Knowledge of satellite and IPTV broadcast - Experience in various methods of testing (UAT, regress, stress, system, etc.) We offer - A job in a dynamic international oriented environment - Opened communication structure and a flexible and informal work climate - Attractive salary according to achieved skills and experience - Flexible working hours with occasional work from home - Contribution to the pension insurance fund, 5 week Termín nástupu. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: ManpowerGroup s.r.o. Ostrava, 28. října, č. 3138, Ostrava, okres Ostrava-město, 702 00 Ostrava 2. Informace: EvaBordovská, +420 607 060 633, eva.bordovska@manpower.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2, poslední změna: 2017-06-25T00:45:21.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes