Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Zlínský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecné zdravotní

Nabídka
20.1.2018
Obor: 2475
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 17000 Kč
Vsetín

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecné zdravotní sestry s platnou registrací. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY S PLATNOU REGISTRACÍ, Možnost prodloužení doby určité, Požadujeme:praxe v oboru min. 1 rok / výhodou, ne podmínkou /, základní počítačovou gramotnost / orientace v programu IS Cygnus výhodou /, orientace v systému zdravotně - sociálních služeb / výhodou /, řidičský průkaz skupiny B - výhodou, ostatní požadavky v souladu se zákonem 108/2006 sb. / zákon o sociálních službách /zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu, komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, rozhodnost, flexibilita a trpělivost, zkušenost z práce s osobami s kombinovaným zdravotním postižením / výhodou /, Náplň práce: Ošetřovatelské úkony všeobecné zdravotní sestry v pobytových sociálních službách. Nezbytná administrativa ošetřovatelské činnosti včetně vyúčtování na pojišťovny. Kumulovaná pracovní náplň s prací pracovníka v sociálních službách. , Nabízíme: Možnost stravování s příspěvkem zaměstnavatele. Zajímavá, náročná práce s možností rozvoje v oblasti zdravotních a sociálních kompetencí, komunikace s lidmi s kombinovaným postižením., První kontakt: telefonicky v době od 9:00 h. do 11:00 h. na čísle: 605 875 095, 571 424 850 nebo e-mailem na info@domovjitka.cz , ov. tel. 19.1.2018. Pracoviště: Domov jitka, o. p. s., Jasenická, č.p. 1362, 755 01 Vsetín 1. Informace: Markéta Koudelová, +420 605 875 095.

2475, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

Nabídka
20.1.2018
Obor: 2475
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: -
Vsetín

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecné zdravotní sestry s platnou registrací. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 Kč, max. 18000 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-22 do 2018-12-31. Volných pracovních míst: 1. VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ SESTRY S PLATNOU REGISTRACÍ Možnost prodloužení doby určité Požadujeme:praxe v oboru min. 1 rok / výhodou, ne podmínkou /, základní počítačovou gramotnost / orientace v programu IS Cygnus výhodou /, orientace v systému zdravotně - sociálních služeb / výhodou /, řidičský průkaz skupiny B - výhodou, ostatní požadavky v souladu se zákonem 108/2006 sb. / zákon o sociálních službách /zdravotní způsobilost pro práci ve směnném provozu, komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, rozhodnost, flexibilita a trpělivost, zkušenost z práce s osobami s kombinovaným zdravotním postižením / výhodou / Náplň práce: Ošetřovatelské úkony všeobecné zdravotní sestry v pobytových sociálních službách. Nezbytná administrativa ošetřovatelské činnosti včetně vyúčtování na pojišťovny. Kumulovaná pracovní náplň s prací pracovníka v sociálních službách. Nabízíme: Možnost stravování s příspěvkem zaměstnavatele. Zajímavá, náročná práce s možností rozvoje v oblasti zdravotních a sociálních kompetencí, komunikace s lidmi s kombinovaným postižením. První kontakt: telefonicky v době od 9:00 h. do 11:00 h. na čísle: 605 875 095, 571 424 850 nebo e-mailem na info@domovjitka.cz ov. tel. 19.1.2018.. Pracoviště: Domov Jitka, o. p. s., Jasenická, č. 1362, Vsetín, okres Vsetín, 755 01 Vsetín 1. Informace: MarkétaKoudelová, +420 605 875 095, info@domovjitka.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín, poslední změna: 2018-01-20T02:05:43.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes