Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem apartmánu na Dolní Moravici. nabízím k

Nabídka
29.6.2017
Pronájem apartmánu na Dolní Moravici. nabízím k
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 0 m2
9 000 Kč

Pronájem chaty "U Sloupu", Veselí nad Lužnicí

Nabídka
23.6.2017
Pronájem chaty "U Sloupu", Veselí nad Lužnicí
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 2000 m2
26 000 Kč

Pronájem chaty "U Sloupu", Veselí nad Lužnicí.Nabízíme sezónní pronájem chaty v letním období ( červen až září ) ve zděné kompletně zařízené rekreační chatě v lokalitě „U Sloupu“ nedaleko Veselí nad Lužnicí. Chata určena pro 5 osob. Dispozice chaty: obytné přízemí - malý obývací prostor, kompletně vybavená kuchyňka, ložnice se dvěma lůžky, koupelna se sprchovým koutem a splachovacím WC. Po dřevěných schodech vstupujeme do 1. patra chaty, kde se nachází další ložnice se třemi lůžky. Orientace chaty na jih, kde je posezení na malé terase. Vytápění kamny na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem, elektřina 220 V, voda zajištěna z vlastní studny, kanalizace řešena vlastní jímkou. Chata určena k rekreaci v týdenních turnusech s příjezdem a odjezdem vždy v sobotu. Veškeré vybavení chaty k dispozici, včetně povlečení na lůžkoviny. Uvedená cena : chata/týden/5 osob. Záloha na vyúčtování energií ve výši 1.000, - Kč je splatná při nástupu k rekreaci, při odjezdu vyúčtování energií včetně provedeného úklidu. Parkování na pozemku. Koupání možné v cca 1 km vzdálené řece Lužnici nebo na Vlkovské pískovně vzdálené cca 5 km dojezdu autem. Restaurace s celodenním stravováním 5 minut chůze od chaty. Celý pozemek oplocen, rozsáhlá zahrada se vzrostlými jehličnatými stromy zaručuje dostatek soukromí. Doporučujeme pro rodinu s dětmi, turisty, cykloturisty, rybáře apod. Objednávky a rezervace pobytu v RK. AKCE sezóny 2017 - možno využít i na celé "letní" prázdniny ( červenec-srpen) pro jednu rodinu za výhodnou cenu. Poznámka k ceně: Uvedená cena je za "týden" pobytu/ chata/ 5 osob. Poplatky: cca 300 Kč měsíčně. ID nabídky: 034N041329.


Chaty, chalupy

V rubrice Chaty, chalupy na Annonce.cz naleznete inzeráty nabízející chaty a chalupy k pronájmu. Inzerují zde jak přímí vlastníci chaty či chalupy, tak realitní kanceláře a zprostředkovatelé. V přehledném výpisu jsou inzeráty řazeny bez ohledu na region a cenu. Sháníte-li chalupu k pronájmu, nebo chcete pronajímat svoji chatu, podejte si do Annonce.cz svůj inzerát. V detailu každého inzerátu jsou kontaktní informace na inzerenta.

Výpis s inzeráty můžete dále přizpůsobit svým potřebám pomocí filtrů jako např. podle cenového rozpětí, určení konkrétního regionu anebo využít textové hledání. Jednoduše si tak zobrazíte inzeráty na pronájem chaty nebo chalupy u Hracholuské přehrady, volné chaty v Heřmanicích anebo v Karlově u Paseky, chaty nebo chalupy k pronájmu ve Frýdku-Místku či celém Moravskoslezském kraji, soukromé chaty k pronájmu v okrese Hradec Králové atd.

Hlídací pes je funkce, která Vám každý den pošle nejnovější inzeráty z rubriky Chaty, chalupy k pronájmu do Vaší e-mailové schránky.

Na Annonce.cz by Vás mohla zajímat i rubrika Chaty, chalupy k prodeji.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty, chalupy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes