Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy v kraji Zlínský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, koliba, 194m2, pozemek 14 2

Nabídka
22.5.2018
Prodej, koliba, 194m2, pozemek 14 2
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 14236 m2
Zlín
2 600 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej koliby o celkové ploše 194m2, která je umístěna na okraji obce Vlčková jako součást výletního areálu se sportovištěm a přírodním koupalištěm. Ke kolibě náleží pozemek o výměře 249m2. Je napojená na veřejný vodovod, el. energii, je zde septik. Objekt je připojen i na kabelovou televizi. Uvnitř se nachází krb s výměníkem, elektrický kotel, jsou udělány nové rozvody a radiátory, obložení, nový výčep, vč. vybavení, revitalizace sociálního zařízení. Nyní je koliba přízpůsobena i na bydlení.. Příjezd ke kolibě je po obecní komunikaci. Prodej je včetně zařízení, které je patrno i z fotografií. Konstrukce stavby je dřevěná na betonových základových pásech s kamennou přístavbou kamenného sklípku - vinárny po celkové rekonstrukci. K dispozici je prostorná krytá zahrádka. Okolí koliby je upraveno a užíváno k letním aktivitám, v současné době probíhá celková revitalizace areálu, vybavení novými hracími prvky a úpravny na přívodu vody do koupaliště. V letním období se areál využívá i k přírodnímu koupání (skluzavky pro děti). V blízkosti areálu vedou oblíbené cyklistické trasy. 50 metru od objektu se nachází další pozemek 13 987 m2. Na části pozemku je možnost stavby s krasným výhledem. Je možné zde postavit celoročně obývaný objekt o zastavěné ploše 100-150 m2, s možností podsklepení, přízemí i jednoho nadzemního patra (v územním plánu). Voda, elektrika a plyn jsou na hranici pozemku.Tento pozemek je součástí kupní ceny. Majitel preferuje koupi koliby i pozemků jako celek. Na pozemku jsou udělány ohrady pro koně. K pozemku vedou 2 příjezdové cesty. Objekt je vhodný využívat jak k soukromým účelům (bydlení), tak k podnikaní jako je farma chov koní, koz, krav a ovcí, nebo na tábory pro děti. Doporučuji prohlídku po předchozí domluvě pouze v pracovní dny PO-PÁ. Ev. číslo: 618734. vč právního servisu a provize RK, nezahrnuje 4% dan z nabytí.

Chata (52 m2) s podkrovím a zahradou (405 m2),

Nabídka
9.4.2018
Chata (52 m2) s podkrovím a zahradou (405 m2),
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 405 m2
Vsetín
390 000 Kč

Chata (52 m2) s podkrovím a zahradou (405 m2), Vsetín, Jasenka.Nabízíme k prodeji formou aukce chatu v zahrádkářské kolonii Jasenka u Vsetína s okrasnou zahradou a krásným výhledem. Chata má zastavěnou plochu 26 m2 a má 2 podlaží + podkroví. Vstup do obytného podlaží je přes dřevěnou verandu, která lze částečně otevřít na terasu s venkovním krbem. Obytná místnost s posezením a menší kuchyňkou s dřezem. Jsou zde kamna na tuhá paliva. Z místnosti vstup dřevěnými schody do podkroví sloužící na spaní, zde jsou malé dveře pro větrání – možnost zbudování malého balkonu. Suterén se vstupem ze spodní části zahrady nebo schody z obytného patra vnitřními schody. V suterénu je chemická toaleta, sprchový kout a kamna na tuhá paliva. Možno zbudovat další obytnou místnost. Chata přivedena k rozvodu vody sloužící pro celou kolonii, tento rozvod dostupný od jara do podzimu. Ohřev vody přes sluneční kolektory s nádrží na teplou vodu na střeše. Střecha chaty je plechová. V chatě je zavedena elektřina. U zadní strany chaty je malá místnost na uskladnění zahradního nářadí apod. K chatě patří vlastní zahrada o celkové ploše 405 m2. Je zde skleník a terasové záhony s rozvody vody pro snadné zavlažování. Jsou zde stromy jabloní a okrasné keře a živý plot poskytující dostatek soukromí. Chata se nachází na okraji kolonie, parkování hned vedle chaty. GPS: 49.352784207, 17.993797707. Prohlídka se bude konat 10.5.2018 od 16.00h, pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti - tel.: 776 047 159 - David Kania. V případě, že nikdo z případných zájemců nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Proto velmi doporučujeme potvrdit Vaši účast! Datum konání aukce: 17.5.2018. Více informací na e-drazby.cz, nebo na emailu info@e-drazby.cz . ID nabídky: 5330AD1818P.

Rekreační chata (40 m2) s pozemkem (433 m2),

Nabídka
23.3.2018
Rekreační chata (40 m2) s pozemkem (433 m2),
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 433 m2
Vsetín
550 000 Kč

Rekreační chata (40 m2) s pozemkem (433 m2), Vsetín, Prostřední Bečva.Nabízíme k prodeji formou aukce rekreační chatu, v krásném prostředí Beskyd v obci Prostřední Bečva, části Bácov. Chata se nachází v klidném a zeleném údolí pod rekreačním areálem Pustevny a Radhoštěm, kam lze dojít krátkou pěší túrou. Chata má betonový základ obložený kamenem – zde je malý sklep. Samotná chata je dřevěná o ploše cca 40 m2. Je zde malá veranda se vstupem na terasu a na suché WC, obytná místnost s kamny na tuhá paliva a 2 místnosti na přespání. Voda je přivedena samospádem ze společné studny, v chatě je přívod elektřiny. Nový zděný komín vč. revize. Nová střecha z trapézového plechu – je nutný nový nátěr. K chatě patří pozemek o ploše 433 m2, celkem pozemek vč. chaty 477 m2. K chatě je přístup pěší lávkou přes potok a chodníčkem cca 50 metrů. Místo je kryto stromy a poskytuje dostatek soukromí, ideální na odpočinek, relaxaci, turistiku a v zimě lyžování. Parkování vedle silnice u pěší lávky. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. GPS: 49.448015038, 18.252592768. Prohlídka se bude konat 16.4.2018 od 17:00h do 18:00h, pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti - tel.: 776 047 159 - David Kania. V případě, že nikdo z případných zájemců nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Proto velmi doporučujeme potvrdit Vaši účast. Datum konání aukce: 25.4.2018. Více informací na e-drazby.cz, nebo na emailu info@e-drazby.cz . ID nabídky: 5330AD1815P.


Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes