Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej statku s podnikáním a FVE, P

Nabídka
30.4.2017
Prodej statku s podnikáním a FVE, P
Typ: chalupa
Obytná pl.: -
Pozemek: 3879 m2
Litoměřice
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej částečně zrekonstruované velké bývalé zemědělské usedlosti, která je situována u Žernosecké jezera v okr. Litoměřice. Areál - 3879m2, obsahuje objekty pro ubytování, objekty pro skladování a lehkou výrobu a dále fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 30kWh ( na střešní konstrukci) s licencí platnou na dalších 20 let. Areál je uzavřený po celém obvodu jednotlivými budovami a dále zděným plotem. Zabezpečení je provedeno kamerovým systémem. Velký význam pro komerční využití areálu je výnos s FVE a pronájmu ubytovacích a garážových prostor ve výši 700.000, -Kč/rok. Do výnosu patří 7 nájemních smluv na dobu neurčitou – 3 smlouvy se týkají nájemních bytů v byt. domě uprostřed statku. Zde se nachází i ubytovna se 6ti lůžky, kuchyňkou a soc. zařízením. Tento dům má novou střešní krytinu a v půdních prostorách je možno vystavět další byty. V usedlosti se nachází 5 menších garáží, které lze pronajmout. -3 další smlouvy se týkají pronájmu hangárů. -1 smlouva na část hangáru, která je pronajata jako truhlářská dílna. V prodejní ceně je i stavební projekt na turistickou ubytovnu s 20–24 lůžky. V druhé části areálu je zrekonstruovaný dům, který obsahuje byt 5+1, (3 koupelny, obývací pokoj s krbem, podlahovým topením a klimatizací. Dále terasa (30 m2), dílna, garáž, sklepy. Velká pergola s posezením (80 m2) navazující na venkovní bazén (8 x 4 m), gril, 2 studny, tiché a klidné prostředí. Dům je vytápěn tep. čerpadlem (tento systém je i ve velkém domě uprostřed statku). Před domem se nachází krásná zahrada s ovocnými stromy. Ubytovací objekty lze rekonstruovat na dům s pečovatelskou službou – možnost státní dotace. V okolí nádherná krajina s cyklostezkami, přírodní koupání cca 200 m s možností vlastní lodě a přístavu. Veškeré informace a prohlídky u RK, hypotéku vyřídíme obratem. Ev. číslo: 594342. Znalecký posudek na 19 mil !!! V ceně FVE v areálu, výnos 700.000, -Kč/rok, (lze až 1 milión).

Prodej rekreační chaty a pozemků ve

Nabídka
30.4.2017
Prodej rekreační chaty a pozemků ve
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 12925 m2
Chomutov
3 950 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemků a budov ve velmi krásné lokalitě Krušných hor. Obec Volyně se nachází 18 km od Chomutova a 15 km od Kadaně. Celková výměra je 12.925 m2. Jedná se o starý německý hřbitov, který byl v roce 2000 přestavěn k rekreačním účelům a později roku 2002 rozšířen o stodolu, altán a příbytky pro dočasné i trvalé ubytování. Na pozemcích jsou zatím tři stavební parcely + nové ( pro rok 2016 budou v novém územním plánu ). Zůstaly zde různé stroje (hoblovka, traktor s příslušenstvím, vybavená dílna, cirkulárka, sekačky na trávu, leštička na dřevo, technické vybavení chalupy atd. vše je funkční). Do chalupy je přiveden el. proud 40/A. Na pozemcích se nachází dva rybníky, na které byl vypracován projekt (cena 85000, -), který měl být použit pro získání dotací z Agentury CHKO Slavkovský les Karlovy Vary a bude platit i pro budoucího majitele (cca 1000000, - dotace). Pozemky se mohou také oddělit a rozprodat na parcely, nebo využít sloučené pozemky jako celek, který je v okolí opravdu jedinečný. Územní plán navrhovaný v loňském roce počítá se všemi pozemky jako stavebními. Také je zde možnost přikoupit, nebo směnit polnosti, které byly v letošním roce navráceny církvi. V blízkosti naleznete přírodní koupaliště Prunéřov, nespočet lesních rybníků a v neposlední řadě čisté ovzduší a velmi dobré sousedské vztahy. Lyžařský areál Klínovec je vzdálen od Volyně cca 30 km. Chalupa má číslo evidenční. Pro velmi hezké a klidné prostředí, vřele doporučuji. Financování nemovitosti zajištěn Ev. číslo: 592359.

Prodej, Chalupa, Restaurace, OV, Mn

Nabídka
30.4.2017
Prodej, Chalupa, Restaurace, OV, Mn
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 3415 m2
Most
2 750 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chalupy se zavedenou restaurací v obci Mníšek v Krušných horách. Součástí prodeje jsou skladové prostory s vlastním vjezdem i pozemkem a další přilehlé pozemky v osobním vlastnictví. Chalupa se zastavěnou plochou cca 150m2 a zahradou o rozloze více než 800m2 je třípodlažní. Podsklepená část má tři prostorné místnosti. V přízemí najdeme zavedenou restauraci s kuchyní, barem a sociálním razířením. V patře chalupy se nachází samostatný byt se třemi pokoji, komorou větších rozměrů a třemi samostatnými koupelnami se sprchovým koutem a WC. Vytápění chalupy zajišťuje kotel na tuhá paliva a dva krby, které se nachází přímo v restauraci. K chalupě náleží cca 2000m2 zpevněné plochy s využitím pro parkování, dále pak pozemek více než 1100m2 s cca 300m2 zastavěnou plochou skladového areálu. Nemovitost se nachází přímo u hlavní silnice vedoucí z Klínů k hraničnímu přechodu s Německem. Přechod do Německa vzdálen cca 1km. Obec obklopují rozsáhlé louky, lesy, velmi lukrativní umístění restaurace díky blízkému hraničnímu přechodu a cca 4minuty autem vzdálenému Ski areál Klíny, dále se v blízkosti nachází rozhledna Jeřabina, Český Jiřetín, nebo vodní přehrada Fláje a jiné zajímavosti. Více informací u přiděleného makléře. Pro naše klienty zajistíme optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti. Ev. číslo: 606809. Kupní cena včetně provize zprostředkovatele a právního servisu.

Prodej, chata 4+1, OV, Vítkovice u

Nabídka
29.4.2017
Prodej, chata 4+1, OV, Vítkovice u
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 228 m2
Louny
799 000 Kč

Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes