Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Chalupa ve Valkeřicích

Nabídka
22.1.2018
Chalupa ve Valkeřicích
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 2456 m2
Děčín
1 999 999 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej vyjímečného původního hospodářského stavení ve Valkeřicích, celková plocha pozemků 2 900 m2. Jedná se o typický dům ze severních Čech, historicky vystavěný a obývaný německými majiteli. Roubený, podstávkový. Půdorysný princip domu je trojdílný: ze střední vstupní síně se vchází vpravo do světnice – hlavní místnosti domu, za ní je další místnost. Na druhou stranu ze síně se vchází do stájí, do nichž se dá samostatně vstoupit také ze dvora.Ve vstupní síni jsou zachovány originální prvky a pomůcky: káď na ohřívání teplé vody, zádveří s pecí včetně vybavení, nástěnné skříňky. Odsud vedou dveře i do sklepa – rozlehlého, se studánkou i úschovnými místy. Do patra se dostaneme po dřevěných schodech. Je zde také dostatečně velká chodba, ze které se vchází do všech ostatních místností a na pavlač. Ta zvenčí lemuje téměř celou dlouhou stranou domu a přesahuje přes ní střecha.Má spoustu zdobných prvků včetně dřevěných podpírajících trámků. V levé části prvního patra se nacházejí dvě plus dvě velké místnosti z původních materiálů (podlahy, stěny, stropy, dveře, okna atd) , na pravé straně vede úzká chodba, po jejíchž obou stranách jsou dveře do celkem šesti pokojíčků. Tato chodba je zakončená tzv. suchým záchodem (tady také zachovány původní prvky). Stavení má samozřejmě i odpovídající dvoupatrovou půdu se zachovalými trámy a jiným dřevěnými částmi. K tomuto stavení patřily ještě dvě další hospodářské budovy – jedna je totálně zničená a druhá částečně. Z té zbyly jen kamenné obvodové zdi….Na pozemku je dále patrná vodní plocha, nyní také nefunkční. Zbyl tu pouze protékající potok, jež byl zajisté původně součástí promyšleného a funkčnícho systému odvádění vod – trativodu. Najdeme tu dále zbytky původní dlažby na zápraží, žumpy, kompostu, sklepů atp. K dispozici ihned. Ev. číslo: 23616.

Nabízíme vám roubenku 5+1 s okrasnou zahradou 844

Nabídka
22.1.2018
Nabízíme vám roubenku 5+1 s okrasnou zahradou 844
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 844 m2
Děčín
1 690 000 Kč

Nabízíme vám roubenku 5+1 s okrasnou zahradou 844 m2, zastavěnou plochou 110 m2 a užitnou plochou 200 m2 v malebném okolí Česko Saského Švýcarska a Lužických hor. Na pozemku se nachází garáž 30 m2, skleník a pergola. V přízemí domu se nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna společná s toaletou, spíž, sklep a předsíň. V patře se nachází tři pokoje a půda. V roce 2008 došlo k částečné rekonstrukci elektřiny a přízemí. Dále došlo k rekonstrukci střechy a koupelny. Koupelna má podlahové topení a je zde sprchový kout. V celé nemovitosti je na podlaze zátěžová dlažba. Vchodové dveře jsou z masivu, částečně prosklené, s kováním. Střecha domu je z šindele, má nově vyvložkovaný komín, okna špaletové dřevěné v celé roubence, kromě obývacího pokoje, kde jsou okna plastová. Topení je zajištěné přímotopy s nízkou sazbou, dále krbovými kamny s výměníkem. Rozvody jsou do radiátorů. Ohřev teplé vody je zajištěn dva roky starým bojlerem zn. Dražice. Roubenka je napojena na jímku. Kanalizace zde není. Voda je zde obecní. Roubenka je napojena na internet ADSL (O2), UPC je zde možné. TV signál je zajištěn přes O2. Předmětem prodeje je roubenka včetně vnitřního vybavení, viz fota v nabídce inzerátu. Roubenka se nachází v blízkosti Šluknovského zámku, zámeckého parku a zámeckého rybníku. V blízkosti je také hypermarket Tesco cca 200 m od domu, náměstí, vlakové nádraží a autobusový terminál. Jde o velmi klidné místo v blízkosti centra města a hraničního přechodu do Německa. Prohlídku vřele doporučujeme. ID nabídky: RR1601.


Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes