Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Chalupa 4+1 s poz.1.135 m2, Jirásko

Nabídka
23.4.2018
Chalupa 4+1 s poz.1.135 m2, Jirásko
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1135 m2
Náchod
920 000 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzívně prodej chalupy - rodinného domu 4+1 se zastavěnou plochou 98 m2 a pozemkem o výměře 1.135 m2 v žádané lokalitě v Meziměstí u Broumova nedaleko polských hranic. Objekt lze využívat pro rekreační bydlení nebo po rekonstrukci k trvalému bydlení. Dům je zvenku i zevnitř téměř v původním stavu se zajímavě provedenou fasádou a originálními prvky - okna, prkenné podlahy apod.. V minulosti byla vyměněna elektřina. Dále došlo k opravě střechy a výstavbě nového komína. V přízemí domu je kuchyně, obývací pokoj a jedna ložnice. Pod kuchyní se nachází sklep. V prvním patře jsou dvě ložnice a menší půdní prostor, který může sloužit jako šatna nebo úschovna kol, lyží apod.. Každá místnost má vlastní kamna na tuhá paliva, která jsou součástí nabídky. Dům má velmi dobrou polohu. Nachází se cca 30 minut jízdy autem od SKI areálů v Radvanicích nebo Petříkovicích v oblasti Adršpašsko-teplických skal. Nedaleko je CHKO Broumovsko. Oblíbené jsou i pěší procházky nebo jízdy na kolech, např. na rozhlednu Ruprechtický špičák nebo do Polska. Malebné centrum města Broumov je vzdálené 4 km. Jako investici lze objekt využít k pronájmu milovníkům lyžování, horolezectví a romantického pobytu v přírodě. V obci je veškerá občanská vybavenost. Energetický štítek je zpracováván, a proto uvádíme energetickou třídu G. Doporučuji. Ev. číslo: 24330. + provize RK.

Chalupa 5+KK, užitná plocha 145 m2, pozemek celkem

Nabídka
23.4.2018
Chalupa 5+KK, užitná plocha 145 m2, pozemek celkem
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 2102 m2
Trutnov
980 000 Kč

Chalupa 5+ KK, užitná plocha 145 m2, pozemek celkem 2.102 m2, Hostinné, okr. Trutnov. Nabízíme k prodeji zděnou chalupu s velkou zahradou na klidném místě v obci Hostinné. Chalupa byla postavena v roce 1890. Její celková užitná plocha činí 145 m2. Dispozice: v přízemí se nachází vstupní chodba, hlavní místnost, kterou je obývací pokoj s krbem, samostatný kuchyňský kout, sprchový kout, pokoj (v současné době využívaný jako dílna) a splachovací WC. V podkroví je jedna hlavní ložnice a dvě ložnice menší, vhodné jako dětské pokoje. Celková výměra pozemku je 2.102 m2, přičemž zastavěno je 93 m2. Zahrada o výměře 2.009 m2 s několika ovocnými stromy, okrasnými křovinami a několika jehličnany. Chalupa se nachází na klidném místě, blízko lesa. Zároveň však není daleko do centra města, které má veškerou občanskou vybavenost. Chalupu je možno užívat k rekreaci i k trvalému bydlení. Za účelem trvalého bydlení je nutná kompletní rekonstrukce. Stav odpovídá typu a stáří objektu. Přístup je zajištěn po obecní cestě. Okolí a blízkost Krkonoš je vhodné k aktivní rekreaci. Cca 300 m od chalupy jsou stáje, kde je možno za poplatek ustájit vlastního koně. Cena je k jednání. V případě zájmu o financování zajistíme i hypoteční úvěr. Doporučujeme prohlídku. Číslo zakázky: N73311. Tř. energ. náročnosti budovy G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N73311. ID nabídky: N73311.


Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes