Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy v kraji Karlovarský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje nové

Nabídka
22.6.2017
Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje nové
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1000 m2
Karlovy Vary
1 680 000 Kč

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje nové chaty na okraji Městské části Karlových Varů Stará Role v chatové osadě u řeky Rolava. Chata s obytnou plochou 50 m2 v osobním vlastnictví je dosud nepoužívanou dřevostavbou v precizním provedení dle projektu a poskytuje veškeré pohodlí a vybavení k rekreaci v přírodě s dostupností města a veškeré občanské vybavenosti. Využití vhodné i k rekreaci, odpočinku, práci na zahrádce na oploceném pozemku 947 m2 najdeme na podestách nově vybudovaný domek na nářadí a zahradní techniku a dřevník. Pro děti je vybudován hrad na prolézání s klouzačkou, dětský domek s vnitřním posezením, pískoviště, klouzačka, trampolína, houpačky a nafukovací bazén o průměru 3,5 m s filtrací. Nově založená ekologická zahrada je na rovinatém pozemku s okrasnými stromy, keři, květinami a bylinkovým záhonem, také zde najdeme jabloně, třešeň, švestku a kaštan, dřeviny jsou nově vysazeny. Na pozemku jsou dvě parkovací místa s vjezdem kovovými vraty ze společné příjezdové cesty, na níž je spoluvlastnický podíl. Hlavním vchodem se dostáváme na zastřešenou terasu / zimní zahradu / s plastovými okny a žaluziemi. Pro získání čísla popisného nutno zřídit ČOV. Prostorný pozemek na břehu řeky poskytuje dostatek soukromí a klidu k rekreaci, milovníkům klidného života v přírodě a přesto nedaleko města vřele doporučuji. Možnost cyklistiky na nedaleké cyklostezce, procházky přírodou. V této nevelké chatové osadě vládnou velmi dobré sousedské vztahy, chaty a domky některými sousedy již používané k trvalému bydlení, čož napomáhá chránit soukromí a majetek před nenechavými návštěvníky. Přístup do chatové osady pod uzamykatelnými vraty. Neváhejte mne kdykoli kontaktovat pro více informací a domluvení prohlídky. ID nabídky: 5810/2308.

Cena na vyžádání v RK.Prodej

Nabídka
8.6.2017
Cena na vyžádání v RK.Prodej
Typ: chalupa
Obytná pl.: -
Pozemek: 363 m2
Karlovy Vary
Cena neuvedena

Cena na vyžádání v RK.Prodej Chalupy-RD 3+1/garáž, pozemek 363m2 v Toužimi, Karlovarský kraj, okres Karlovy Vary.Jedná se o patrový RD celý podsklepený se 2 nadzemními podlažími (NP), kde v 1NP je vstupní chodba, vnitřní chodba, schodiště do 2NP, schodiště do sklepa (1PP), kuchyně a obývací pokoj. Ve 2NP malá chodbička se vstupem do velké ložnice a do malého pokoje ze kterého je vstup po schůdkách do podkroví, které je využitelné pouze pro uskladnění věcí kvůli své výšce cca 80cm. V 1PP je WC, koupelna, sklep na uskladnění potravin a kompotů, sklad na tuhá paliva, kotelna a technická místnost. RD je na pojen na obecní vodovod, EL. 220/380V (denní - noční tarif), ohřev vody el. boilerem, vytápění je elektrickým kotlem s rozvodem ústředního topení a dále v kombinaci s kotlem na tuhá paliva s rozvodem ústředního topení. V zadní části domu je garáž ze které je vstup na zadní část zahrady, která je částečně ve svahu a částečně v rovině a před domem je mála zahrádka vše viz. foto. RD je volný okamžitě po zaplacení, možno i včetně zařízení a vybavení jak je uvedeno na foto nebo samozřejmě kompletně vyklizený. V Toužimi je mateřská škola, základní škola, pošta, obchody, supermarket, jezdí zde BUS ČSAD a vlak ČD. PENB nebyl majitelem nemovitosti dodán a proto je jeho třída stanovena na nejnižší třídu tedy G. Financování je možné přes úvěr, hypotéku či stavební spoření, které jsme schopní zařídit a zajistit. ID nabídky: JUK4277.


Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes