Adform

Datum: 31.3.2020
WebID: W4HTEA

Řidič MKD - Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o.

Popis

Řidič MKD - Firma Quehenberger Transport & Logistics CZE s.r.o. přijme řidiče skupiny C, E na plachty a friga. Mzda: 2.300 Euro (základ 23.500 Kč + dieta FIX 50 Eur/den). Jsme rakouská logistická společnost zabývající se mezinárodní kamionovou, leteckou i námořní dopravou. Více informací naleznete na web. stránkách www.quehenberger.com Kontaktní osoba: Tomas Pressler, Tel: +420 731 426 319, +420 732 116 245. Žádost a životopis zasílejte na e-mail společnosti kliknutím na žluté tlačítko "Odpovědět na inzerát" a poté "Procházet" Popř. nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vás uvítáme v našem týmu.

Požadujeme

  • Požadavky na zaměstnance: základní vzdělání
  • Řidičský průkaz B, C, E
  • Osobnostní předpoklady a dovednosti, praxe min. 1 rok MKD spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, platné řidičské oprávnění, digitální tachografová karta, kvalifikačná karta vodiča (SK řidič), profesní průkaz (CZ řidič), ADR průkaz výhodou - není podmínkou.

Nabízíme

  • Zaměstnanecké výhody: nabízíme moderní vozový park, tahač: (MAN TGX, Mercedes Megaspace, Volvo FH), návěsy (plachty + friga)
  • Kvalitní pracovní oblečení

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG