Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

prodej chaty v Choceradech.Dumrealit.cz Vám

Nabídka
24.10.2014
prodej chaty v Choceradech.Dumrealit.cz Vám
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 660 m2
Benešov
1 465 000 Kč

prodej chaty v Choceradech.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velice pěkné chaty v obci Chocerady, velikosti 3+ kk (80 m2), rozloha pozemku 660 m2. Chata se nachází v malebném prostředí obklopeném přírodou. Dispozice: Na vstupní chodbu navazuje centrální místnost s kuchyňským koutem a malou koupelnou s WC. Dominantou je nově vystavěný krb, okolo kterého se točí dřevěné schodiště do podkroví, kde jsou dvě samostatné ložnice. Jedna má vstup na lodžii ze které je krásný výhled na celý pozemek a údolí pod ním. U chaty je venkovní krb, dva sklípky, z nichž jeden slouží jako „vinárna“ (je zde barový pult a příjemné posezení pro cca 6 osob). Zde je i samostatné WC. Pozemek je svahovitý, upravený do tří úrovní, které poskytují dostatek místa pro odpočinek. Zahrada je velice vkusně upravena zídkami z kamene a osázena tújemi, okrasnými dřevinami, které spolu se vzrostlými smrky vytváří absolutní soukromí a v létě stín. Na pozemku je vybudovaný septik o objemu 8 kubíků. Prodejem sousedního pozemku na kterém stojí studna došlo k tomu, že k chatě není momentálně přívod vody. Je zde možnost vybudování vlastní studny na druhém pozemku, který je součástí prodeje (investice do 50 000, - Kč). Druhý pozemek má rozlohu 330 m2 a je zde možnost vybudování vlastního parkoviště a zmiňované studny. Příjezdová cesta k chatě je z obce Vlkovec. Vzdálenost parkování auta od chaty je 50m. Nemovitost je ve velice dobrém stavu. Doporučuji osobní prohlídku, jelikož lokalita má své kouzlo. Chocerady leží 5 km od exitu 29 z dálnice D1. V obci je veškerá občanská vybavenost- obchody, ŽŠ a MŠ, pošta, restaurace, autobusová a vlaková zastávka , pražská příměstská linka autobusu 383.V nedalekém okolí je mnoho cyklistických tras i kulturních památek. Možnost financování hypotékou, kterou Vám rádi vyřídíme. Ev. číslo: 554629.

Rekreační chata 2+kk

Nabídka
31.10.2014
Rekreační chata 2+kk
Typ: chata
Obytná pl.: -
Pozemek: 3362 m2
Uherské Hradiště
Cena dohodou

Rekreační chata 2+ kk v Bílovicích -.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exluzivní prodej rekreační chaty na katastru obce Bílovice u Uh. Hradiště v trati Vinohrady, cca 1 km od okraje obce v prostoru velkého ovocného sadu v sousedství lesa, pokračujícího směrem na Zlínsko. Leží na jižním svahu v blízkosti malého rybníka. Je dvoupodlažní s přilehlou kůlnou na nářadí a skladovacím prostorem a suchým záchodem. V přízemním podlaží je velká místnost přes celý půdorys, členěná na obývací prostor a kuchyňskou část. K vaření je používán plynový vařič, elektřina není zavedena. Topení je možné v kamnech na tuhá paliva. V horním podlaží, přístupném po dřevěném schodišti, je ložnice, vybavená dvěma patrovými postelemi, se vstupem na rozlehlou lodžii. využitelnou v letních měsících i ke spaní. Vedle i nad ložnicí jsou úložné prostory. Obývací místnost je podsklepena a sklep, přístupný zvenčí, je používán k zimnímu uskladnění ovoce a zemědělských potřeb. Za budovou je upravená plocha, využívaná jako hřiště (např. badminton), nad ní ohniště a pevně zabudovaná houpačka. Součástí rekreační plochy je studna s pitnou vodou a improvizovaná sprcha. Celková plocha pozemku je 3 362 m2, je travnatý s celkovým počtem cca 100 stromů převážně ovocných v různém stáří s převahou švestek. Součástí areálu je seník pro uskladnění sena z jedné seče z celého pozemku. Místo má velmi příjemnou atmosféru s klidem a pohodou, ač leží nedaleko obce. Chatu lze doporučit zvláště zájemcům , kteří nelpí na civilizačních vymoženostech , mají chuť k trávení volného času v přírodě a zvelebování prostředí podle svých představ a chtějí využít pozemků k pěstování ovoce a dalších produktů ke svému všestrannému prospěchu. Dle dohody možný prodej včetně celkového vybavení. V případě vážného zájmu kontaktujte naši realitní kancelář, dohoneme se na termínu prohlídky, cena dohodou na místě. Ev. číslo: 368185. Info v RK.

Prodej rekreační chaty, dispozice 2+1, postavené

Nabídka
30.10.2014
Prodej rekreační chaty, dispozice 2+1, postavené
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 350 m2
Rokycany
690 000 Kč

Prodej rekreační chaty, dispozice 2+1, postavené na vlastním pozemku u obce Lhota pod Radčem..Nabízíme k prodeji rekreační chatu o zastavěné ploše 25 m2, postavené na vlastním, oploceném pozemku, o výměře 350 m2, v řídce zastavěné chatové oblasti ( polosamota ), v katastru obce Lhota pod Radčem, která se nachází v sousedství CHKO Křivoklátsko.Chata smíšené konstrukce je o dispozici 2+1, je částečně podsklepená ( menší sklepní místnost ) s přízemím a podkrovním patrem. Přízemí chaty je tvořeno venkovní terasou, předsíní, obývací místností a kuchyňským koutem. Chata je vybavena kuchyňskou linkou a k vaření se využívá plynový sporák na PB. Vytápění chaty v chladnějším období zajišťují kamna na tuhá paliva. Dodávku pitné vody zajišťuje obecní vodovod, který je vyveden přípojkou na pozemku. Pozemek u chaty se využívá jako okrasná a užitková zahrada s možností parkování vozidla. Umístění chaty v dané lokalitě vybízí budoucí majitele k maximálnímu využití volnočasových aktivit, neboť se nachází v blízkosti golfové hřiště, soukromá jízdárna, vzrostlé lesní porosty s turistickými trasami po okolí až k zámku Zbiroh a mnoho dalších možností aktivního a pasivního odpočinku. Jedná se o zajímavou nabídku za příznivou cenu. V případě zájmu kontaktujte zprostředkovatele. Koupi nemovitosti lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi vyřídíme. Splátka již od 2 975 Kč. Poznámka k ceně: + provize RK , měsíční splátka od 2975 Kč. ID nabídky: 024259.

Prodej pěkné chaty na vlastním pozemku 24km od

Nabídka
24.10.2014
Prodej pěkné chaty na vlastním pozemku 24km od
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 347 m2
Plzeň - jih
350 000 Kč

Prodej pěkné chaty na vlastním pozemku 24km od Plzně v obci Líšina.Prodávaná chata se nachází v obci Líšina, 24 km od Plzně a 4 km jižně od Stoda. Velkou výhodou je, že chata je součástí obce a zároveň se nachází na klidném místě. Nachází se na vlastním pozemku o výměře 347 m2 včetně pozemku chaty. Před oplocením pozemku chaty je ještě prostorný pozemek směrem k cestě ve vlastnictví obce s možností dohody odkupu a rozšířit si tak prostor u chaty. Chata je patrová, v přízemí se nachází obytná místnost s kuchyňským vařičem, malou troubou, lednicí, nábytkem, stolem a sedačkou, v 1. patře je podkrovní ložnice. K chatě je přistavěna pergola s plným zastřešením, pro venkovní kryté posezení. Na pozemku u chaty je postavena udírna, plechová kůlna s dílnou a suchá toaleta. Je přivedena elektrická energie 220 a 380 V a zemní vrt pro čerpání vody. Součástí prodeje je i bazén o průměru 3,5 m. Celý pozemek je rovinatý a oplocený. V obci jsou potraviny, které jsou otevřeny 7 dní v týdnu a hospůdka. Do obce jezdí autobus ČSAD. Obcí protéká říčka Merklínka, ve které se dají chytat ryby. Chata je ve velmi pěkném a klidném prostředí, doporučujeme Vaší pozornosti. Koupi nemovitosti lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi vyřídíme. Splátka od 1.587 Kč. Poznámka k ceně: cena bez provize RK, cena za provizi a právní servis na dotaz v RK. Splátka od 1.587 Kč. ID nabídky: 025778.

Prodej chata, dispozice 3+1, Senec, Plzeň - sever

Nabídka
30.10.2014
Prodej chata, dispozice 3+1, Senec, Plzeň - sever
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 85 m2
Plzeň - sever
320 000 Kč

Prodej chata, dispozice 3+1, Senec, Plzeň - sever.Realitní kancelář Hitreality Plzeň nabízí k prodeji rekreační chatu o dispozici 3+1, zastavěné ploše 40 m2, která je součástí řídce zastavěné chatové oblasti oblíbené lokality obce Zruč –Senec , části Senec, postavené na obecním pozemku, poblíž ohybu řeky Berounky nedaleko Malochovy skalky .Nepodsklepená budova o zastavěné ploše 40 m2 má kamennou podezdívku s cihelným zdivem a střešní konstrukci krytou asfaltovými pásy. Dispozici nemovitosti tvoří 4 obytné místnosti, kterým vévodí prostorný obývací pokoj dělený mimoúrovňově co se týče podlahy i stropních podhledů. Interiéry jsou v kvalitní a udržovaném stavu, podlahy jsou betonové, stropní podhledy jsou obloženy dřevěnými palubkami a polystyrenovými kazetami. Vytápění objektu je kamny na tuhá paliva, elektřina 220 V zavedena s vlastním elektroměrem, odběr vody z obecní studny umístěné na vedlejším pozemku s právem užívání. Objekt je vhodný k okamžitému sezonnímu rekreačnímu užívání s doporučením postupné rekonstrukce krovu a položením nové krytiny. Parkovací stání je na příjezdové komunikaci vzdálené cca 200 m. Služby občanské vybavenosti jsou dostupné v obci Zruč-Senec a zčásti v obci Druztová. Jedná se řídce osídlenou lokalitu s romantickým krajinným rázem-lesním porostem, v blízkosti významných cyklistických a turistických stezek a poblíž řeky Berounky. Nájemné za obecní pozemek je ve výši cca 500 Kč /rok. Doporučuji k prohlídce vzhledem k atraktivnosti ceny a zajímavého umístění v dané lokalitě. Poznámka k ceně: cena včetně provize RK. ID nabídky: 032952.


Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes