Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Restaurace, ubytovna a vodácké tábo

Nabídka
2.5.2016
Restaurace, ubytovna a vodácké tábo
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 13042 m2
České Budějovice
21 999 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují Nabízíme prodej zavedeného vodáckého tábořiště – kempu nedaleko od Č.Budějovic, Boršov nad Vltavou na toku řeky Vltavy. Nemovitosti se nachází na pozemcích v soukromém vlastnictví o celkové ploše 13042 m2. Jedná se o jednopodlažní částečné podsklepenou budovu, kde 1 NP tvoří prostorná restaurace ( 60 míst) se soc.příslušenstvím. Dále kuchyně – varna, místnost na mytí bílého nádobí, mrazící box, příprava, výdejna – kiosek. Samostatné šatny a sociály pro zaměstnance, úklidová komora, kancelář. Sociální zařízení pro zdravotně postižené. Na budovu navazuje velká celodřevěná přístavba s venkovní restaurací se sezením cca 150 míst – kiosek - výdejní okno, gril, udírna, sociální zařízení a sprchy. Před budovou je velké zpevněné parkoviště, dětský koutek. Hned vedle této stavby se nachází budova ubytovny (8 pokojů po 4 lůžkách), sociální zařízení (sprchy, WC) , sportovní kurt. Pod budovou ubytovny, na břehu řeky se rozprostírá pozemek – tábořiště na postavení stanů a karavanů. Hlavní budovy stojí na vyvýšeném pozemku (mimo záplavovou zónu). Celý objekt kempu je ve velmi pěkném, udržovaném a čistém stavu. Zařízení je funkční již několik let a je vyhlášenou destinací vodáků a turistů. Provoz zařízení je celoroční (pořádání společenských akcí, večírků, hudebních produkcí apod.) Jeho název Poslední štace je odvozen od toho, že je to konečné a poslední vodácké tábořiště – kemp na řece Vltavě z celé řady kempů, které jsou zřízeny na břehu Vltavy od Lipna až do Boršova nad Vltavou. Co se týče elektrické energie, ta je dodávaná z místní soukromé elektrárny na výhodnou cenu, voda je z 90% řešena z vlastních studní. Kanalizace je obecní. Vše je řádně zkolaudováno a splňuje všechny zásadní hygienické a provozní parametry a předpisy. Ev. číslo: 4204.

Prodej chaty se zahradou v Tachově

Nabídka
30.4.2016
Prodej chaty se zahradou v Tachově
Typ: chata
Obytná pl.: -
Pozemek: 402 m2
Tachov
129 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chaty se zahradou v zahrádkářské kolonii Rokle I v Tachově. Chata je navržena jako dřevěná, nepodsklepená, na zvýšené podezdívce, s plochou pultovou střechou bez půdního prostoru. Chata obsahuje jednu obytnou místnost a sklad zahradního nářadí. Zastavěná plocha chaty je 10 m2. Součástí prodeje je terasovitá udržovaná zahrada s ovocnými stromy ( jabloně + švestky ) o výměře 402 m2, která má pravidelný obdélníkový tvar. Součástí zahrady je venkovní sklep na skladování ovoce a zeleniny, který je situován v horní části zahrady, fóliovník, zahradní gril, venkovní sezení a suché WC. Přístup k zahradě je zajištěn po nezpevněné cestě odbočující v západním směru z ulice U Ctiboře. Chata byla postavena v roce 1992 a je v dobrém technickém stavu. Užitková voda pro zavlažování zahrady je zajištěna dálkovým rozvodem z rybníka ( voda je čerpána do nádrže v horní části zahrady, ze které je pak voda rozvedena dle potřeby po zahradě ). Chata není napojena ne energetickou síť. Součástí předmětu prodeje je podíl 1/18 na přístupových komunikacích. Koupě této nemovitosti je výhodnou investicí pro zájemce se zájmem o zahradničení v klidné lokalitě zahrádkářské kolonie, která zaručuje soukromí ( chata se nachází na konci zahrádkářské kolonie ve větší vzdálenosti od dalších chat ). V blízkosti zahrady se nachází les a chovnými rybníky, které vytváří příjemné prostředí pobytu v přírodě. Ev. číslo: 583705.

Chalupa, 230 m2, s pozemkem 1045 m2, Staré Sedlo u

Nabídka
15.4.2016
Chalupa, 230 m2, s pozemkem 1045 m2, Staré Sedlo u
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1045 m2
Karlovy Vary
990 000 Kč

Chalupa, 230 m2, s pozemkem 1045 m2, Staré Sedlo u Teplé.Nabízíme Vám k prodeji dvoupatrovou venkovskou chalupu vhodnou k rekreaci i celoročnímu bydlení. V přízemí jsou upravené místnosti - obývací pokoj, ložnice, velká kuchyň, doplněné zařízenou verandou u vstupní části. Na verandu navazuje venkovní terasa. Z chodby se dále vstupuje do dalších dvou místností, použitelných např. jako sklady, po menších úpravách i jako pokojíky. Obytné místnosti jsou osazeny krbovými kamny s rozvodem tepla do vedlejší místnosti, kuchyň je osazena klasickými kuchyňskými kamny na tuhá paliva. V předsíni je umístěno rovněž WC a sprcha. Všechny tyto místnosti mají plastová okna, upravené zdi, PVC podlahy a dřevěné stropy.V prvním patře domu jsou další dvě obytné místnosti, vhodné pro letní používání (není zde zatím řešeno vytápění). Součástí objektu je též rozlehlá stodola, kterou lze použít jako garáž a dílnu nebo sklad objemného materiálu.Chalupa se prodává včetně vybavení.Do domu je přivedena elektřina 220V i 380V, do kuchyně i koupelny je rozvedena pitná voda z vlastní studny. Odpad je řešen pomocí žumpy.K objektu náleží rozsáhlý a udržovaný pozemek, jehož součástí je pěkná skalka, vzrostlé keře, zeleninová zahrádka, skleník a venkovní gril.Staré Sedlo je klidná vesnice, která leží mimo hlavní silnice, je zde minimální provoz, chalupa navíc leží mimo silnici. Jedná se o velmi klidné místo k trávení volného času či bydlení. V okolí je mnoho možností vycházek do okolních lesů (houbařský ráj).S přihlédnutím k lokalitě, vlastnostem nemovitosti a prodejní ceně jde o velice výhodnou a zajímavou nabídku. Zakázka č. 59102. ID nabídky: 59102.

Prodej, horská chata, Boží Dar

Nabídka
29.1.2016
Prodej, horská chata, Boží Dar
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 200 m2
Karlovy Vary
5 490 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rekreačního objektu (horskÉ chatY) zastavěné plochy 135 m2 v centru horského střediska Božího Daru, po celkové rekonstrukci provedené v r.2006, vhodnou K individuální rekreaci i komerčnímu využití. Pozemek je mírně svažitý, nemovitost je řadová, vnitřní, čtyřpodlažní (sklep, dvě NP a funkčně využité obytné podkroví). Nemovitost je napojena na veškeré veřejné IS (voda, kanalizace, elektro, plyn). V objektu je 5 pokojů, které je možné drobnými stavebními úpravami přebudovat na 2 až 3 byty či apartmány), dále apartmán a byt majitele. V objektu je 5 koupelen s WC. V 1.NP je kuchyň se spol.místností, sauna, lyžárna, kotelna a přístavba dílny a skladu nářadí a přístavba pergoly ZP 54 m2 k letnímu sezení a grilování. Ostatní NP jsou celá obytná. Privátní část je oddělena, takže nemovitost může být (a je) komerčně využívána, se 14-ti lůžky. Objekt je vytápěn ÚT s plynovým kotlem. Přístup k nemovitosti je je přímo z nově zrekonstruované veřejné komunikace. Nemovitost přiléhá přímo k udržované běžecké stopě, v obci je několik lyžařských vleků, propojení s lyžařským areálem Neklid, v okruhu 3 - 10 km jsou vyhlášená lyžařská střediska Klínovec, Plešivec a německý Oberwiesenthal, částečně propojená skibusy. Středisko je rovněž vyhlášeno četnými cyklistickými trasami u nás i v sousedním Německu. Infrastruktura obce je na vysoké úrovni pořdízená potřebám letní i zimní rekreace (krytý bazén, restaurace, jiné aktivity). Nemovitost bude volná po dohodě na podzim 2016. Nemovitost je vhodná k rodinné či individuální rekreaci i ke komerčním účelům. Ev. číslo: 11436.


Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes