Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Chaty, chalupy

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej chalupy 57 m2

Nabídka
5.7.2015
Prodej chalupy 57 m2
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1265 m2
Ústí nad Labem
700 000 Kč

Anuita: 0 Kč Reality 11 Vám zprostředkují prodej menší zděné chalupy se zahradou o celkové ploše 1265 m2 v osobním vlastnictví. Nachází se v malebné vesničce Proboštov u Malečova, s krásným výhledem na okolní krajinu. Chalupa je v horní části svažitého pozemku, vedle ní je vybudována prostorná terasa pro venkovní posezení. V přízemní části je předsíň, kuchyně s kuchyňskou linkou a kamny na tuhá paliva, 2 obytné místnosti, dále koupelna s WC a samostatný sklad nářadí. V podkroví je další prostor, vhodný například ke spaní. Je sem zaveden vodovod, elektřina 230 a 400 V. Odpad je sveden do septiku. Kromě vlastní chalupy je na pozemku i dřevěná chatka, sloužící pro uskladnění nářadí a dřeva. Zůstává v ní dostatečná zásoba dřeva na topení. Na zahradě o velikosti 1208 m2 se nachází ovocné stromy, v dobrém stavu a hojně plodící. Nemovitost je prodávána včetně nábytku a většiny vybavení. Celý pozemek je nově oplocen. Výhodou je klidné prostředí uprostřed přírody a lesů, přitom dobře dostupné autem i MHD z okolních měst. Ústí nad Labem je vzdáleno pouhých 10 km, Litoměřice 12 km a Děčín 20 km. Další velikou výhodou je malá daň z nemovitostí. Tato nemovitost může být okamžitě k dispozici, nový majitel si již brzy může užívat pobyt na tomto krásném romantickém místě. Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Ev. číslo: 8724. Energetický štítek: G.

Nový apartmán 3+kk 68 m2 Borová Lad

Nabídka
5.7.2015
Nový apartmán 3+kk 68 m2 Borová Lad
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 329 m2
Prachatice
3 399 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi horského apartmánu 3+ kk na Šumavě v obci Borová Lada s pozemkem 329 m2, o rozloze 68 m2, v domě jsou celkem tři apartmány. Lokalita je rájem pro houbaře turistiku, cykloturistiku, běžecké i sjezdové lyžování. Dům je dřevěné sendvičové konstrukce. Střešní krytina smrkový šindel napuštěný impregnací, komín Schiedel. Střešní a štítové podhledy dřevěné, terasa dřevěná fošna borovice. Podlahy obytné místnosti a kuchyně plovoucí podlaha. Okna EURO, vnitřní parapet masiv dřevo, dveře vstupní EURO s bezpečnostním kováním, dveře vnitřní dřevěné masivní s dřevěnou obložkovou zárubní. Zásuvky FASHION min. 3 ks v místnosti, zásuvku pro TV-SAT v každém patře, telefonní zásuvka v každé obytné místnosti, příprava pro rozvod počítačové sítě, ke každé bytové jednotce venkovní zásuvka, venkovní světlo se snímačem pohybu. Vytápěcí systém s elektrokotlem, rozvody v mědi, ohřev teplé vody boilerem 120 l, radiátory deskové a v koupelnách otopné žebříky, v místnostech v přízemí s širokými okny až na zem jsou podlahové registry. Koupelna a WC keramický obklad do výšky 2 m, keramická dlažba, zařizovací předměty bílé. Rozvod teplé vody s cirkulací, rozvody plast, venkovní vývod vody. Okna v přízemí opatřena posuvnými dřevěnými žaluziemi. Příprava rozvodů pro kuchyň dle standardních návrhů. Krbová kamna nebo krbová vložka. Sušící skříň s otopným žebříkem a odvětráním. Více naleznete na portálu dumrealit – developerské projekty. Ev. číslo: 540503.

Nový apartmán 5+kk Borová Lada 133

Nabídka
5.7.2015
Nový apartmán 5+kk Borová Lada 133
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 985 m2
Prachatice
5 650 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi horského apartmánu 5+ kk s garáží a saunou, o rozloze 133 m2, v obci Borová Lada s pozemkem 985 m2. Lokalita je rájem pro houbaře, turistiku, cykloturistiku, běžecké i sjezdové lyžování. Dům je dřevěné sendvičové konstrukce. Střešní krytina smrkový šindel napuštěný impregnací, komín Schiedel. Střešní a štítové podhledy dřevěné, terasa dřevěná fošna borovice. Podlahy obytné místnosti a kuchyně plovoucí podlaha. Okna EURO, vnitřní parapet masiv dřevo, dveře vstupní EURO s bezpečnostním kováním, dveře vnitřní dřevěné masivní s dřevěnou obložkovou zárubní. Zásuvky FASHION min. 3 ks v místnosti, zásuvku pro TV-SAT v každém patře, telefonní zásuvka v každé obytné místnosti, příprava pro rozvod počítačové sítě, ke každé bytové jednotce venkovní zásuvka, venkovní světlo se snímačem pohybu. Vytápěcí systém s elektrokotlem, rozvody v mědi, ohřev teplé vody boilerem 120 l, radiátory deskové a v koupelnách otopné žebříky, v místnostech v přízemí s širokými okny až na zem jsou podlahové registry. Koupelna a WC keramický obklad do výšky 2 m, keramická dlažba, zařizovací předměty bílé. Rozvod teplé vody s cirkulací, rozvody plast, venkovní vývod vody. Okna v přízemí opatřena posuvnými dřevěnými žaluziemi. Příprava rozvodů pro kuchyň dle standardních návrhů. Krbová kamna nebo krbová vložka. Sušící skříň s otopným žebříkem a odvětráním. Více naleznete na portálu dumrealit – developerské projekty. Ev. číslo: 540507.

prodej rekreační chaty - Lounín

Nabídka
2.7.2015
prodej rekreační chaty - Lounín
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1032 m2
Beroun
390 000 Kč

Chaty a chalupy

V rubrice Chaty a chalupy na Annonce.cz najdete soukromé inzeráty i nabídky realitních kanceláří s prodejem chat nebo chalup. Jestliže sháníte chatu, chalupu ke koupi, podejte si k nám do Annonce.cz i Váš soukromý inzerát.

V základním výpisu jsou zobrazeny inzeráty s nabídkami prodeje chaty nebo chalupy, bez ohledu na region. Díky rozšířenému filtrování v levém sloupci máte možnost zobrazené inzeráty na prodej chat a chalup dále upřesnit pomocí textového hledání nebo určit cenové rozpětí. Lehce tedy naleznete inzeráty na prodej chalupy na Kokořínsku či prodej dřevěné chatky.

Pokud chcete být denně informováni o nejnovějších nabídkách na prodej chaty, chalupy prostřednictvím své emajlové schránky, je pro Vás připravena funkce Hlídací pes.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Chaty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes