Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej RD Církvice, Posázaví, okres

Nabídka
29.3.2016
Prodej RD Církvice, Posázaví, okres
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 150 000 Kč

Prodej, horská chata, Boží Dar

Nabídka
29.1.2016
Prodej, horská chata, Boží Dar
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 200 m2
Karlovy Vary
5 490 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rekreačního objektu (horskÉ chatY) zastavěné plochy 135 m2 v centru horského střediska Božího Daru, po celkové rekonstrukci provedené v r.2006, vhodnou K individuální rekreaci i komerčnímu využití. Pozemek je mírně svažitý, nemovitost je řadová, vnitřní, čtyřpodlažní (sklep, dvě NP a funkčně využité obytné podkroví). Nemovitost je napojena na veškeré veřejné IS (voda, kanalizace, elektro, plyn). V objektu je 5 pokojů, které je možné drobnými stavebními úpravami přebudovat na 2 až 3 byty či apartmány), dále apartmán a byt majitele. V objektu je 5 koupelen s WC. V 1.NP je kuchyň se spol.místností, sauna, lyžárna, kotelna a přístavba dílny a skladu nářadí a přístavba pergoly ZP 54 m2 k letnímu sezení a grilování. Ostatní NP jsou celá obytná. Privátní část je oddělena, takže nemovitost může být (a je) komerčně využívána, se 14-ti lůžky. Objekt je vytápěn ÚT s plynovým kotlem. Přístup k nemovitosti je je přímo z nově zrekonstruované veřejné komunikace. Nemovitost přiléhá přímo k udržované běžecké stopě, v obci je několik lyžařských vleků, propojení s lyžařským areálem Neklid, v okruhu 3 - 10 km jsou vyhlášená lyžařská střediska Klínovec, Plešivec a německý Oberwiesenthal, částečně propojená skibusy. Středisko je rovněž vyhlášeno četnými cyklistickými trasami u nás i v sousedním Německu. Infrastruktura obce je na vysoké úrovni pořdízená potřebám letní i zimní rekreace (krytý bazén, restaurace, jiné aktivity). Nemovitost bude volná po dohodě na podzim 2016. Nemovitost je vhodná k rodinné či individuální rekreaci i ke komerčním účelům. Ev. číslo: 11436.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes