Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Projekt rodinných domů Hrnčíře

Nabídka
27.11.2014
Projekt rodinných domů Hrnčíře
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Praha 4
6 220 235 Kč

Prodej, RD, 2x4+1, 2+1, 1+1, 2 G, C.Dumrealit.cz

Nabídka
2.4.2015
Prodej, RD, 2x4+1, 2+1, 1+1, 2 G, C.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Děčín
4 040 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 4+1+L+G, Jetři.Dumrealit.cz

Nabídka
28.3.2015
Prodej, Rodinný dům, 4+1+L+G, Jetři.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Děčín
1 850 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 4+1+ L+ G, Jetři.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zděného domu- rekreační chalupy v Jetřichovicích u Děčína, vzdálenost cca 20km v rekreační, vyhledávané turistické oblasti NP Českého Švýcarska. Do domu vejdeme prostornou předsíní, dále kuchyně a velká obývací místnost s pěknou klenbou- dále koupelna, kde je elektrokotel PROTHERM na ohřev vody, za koupelnou další místnost - kotel na pevná paliva s rozvodem na ústřední topení a 2x průtokový ohřívač vody. Možnost zbudovat velikou koupelnu. V předsíni samostatné WC a dřevěné schody vedoucí do 1 patra, kde se nachází 3 pokoje a veliká lodžie z které lze udělat pěknou zimní zahradu. Lze se připojit i na krbová kamna- velká úspora na vytápění. Podlahy jsou - kamenná+ korkový povlak, chodba TERACO dlažba, PVC, prkna, dlažba. Okna zdvojená dřevěná. Venkovní dveře masiv. Dům je zateplen polystyrénem+ omítka, střecha sedlová- eternit. Dům je podsklepen a má i sklepy ve skalním masivu, byl to dříve hostinec, za domem velká garáž. U domu je pěkná zahrada oplocená dřevěným a živým plotem. Na zahradě funkční studna - výhoda využití na zalévání nebo bazén. Možnost celoročního bydlení, nebo jen k rekreaci. V obci MHD, koupaliště, restaurace a velmi pěkné procházky do přírody, kde je Dolský mlýn a další zajímavosti. vyřízení hypotéky a právní servis samozřejmostí. Ev. číslo: 555862. cena včetně právních služeb.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes