Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Projekt rodinných domů Hrnčíře

Nabídka
27.11.2014
Projekt rodinných domů Hrnčíře
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Praha 4
6 220 235 Kč

Nový apartmán 3+kk 68 m2 Borová Lad.Dumrealit.cz

Nabídka
30.1.2015
Nový apartmán 3+kk 68 m2 Borová Lad.Dumrealit.cz
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 329 m2
Prachatice
3 399 000 Kč

Nový apartmán 3+ kk 68 m2 Borová Lad.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi horského apartmánu 3+ kk na Šumavě v obci Borová Lada s pozemkem 329 m2, o rozloze 68 m2, v domě jsou celkem tři apartmány. Lokalita je rájem pro houbaře turistiku, cykloturistiku, běžecké i sjezdové lyžování. Dům je dřevěné sendvičové konstrukce. Střešní krytina smrkový šindel napuštěný impregnací, komín Schiedel. Střešní a štítové podhledy dřevěné, terasa dřevěná fošna borovice. Podlahy obytné místnosti a kuchyně plovoucí podlaha. Okna EURO, vnitřní parapet masiv dřevo, dveře vstupní EURO s bezpečnostním kováním, dveře vnitřní dřevěné masivní s dřevěnou obložkovou zárubní. Zásuvky FASHION min. 3 ks v místnosti, zásuvku pro TV-SAT v každém patře, telefonní zásuvka v každé obytné místnosti, příprava pro rozvod počítačové sítě, ke každé bytové jednotce venkovní zásuvka, venkovní světlo se snímačem pohybu. Vytápěcí systém s elektrokotlem, rozvody v mědi, ohřev teplé vody boilerem 120 l, radiátory deskové a v koupelnách otopné žebříky, v místnostech v přízemí s širokými okny až na zem jsou podlahové registry. Koupelna a WC keramický obklad do výšky 2 m, keramická dlažba, zařizovací předměty bílé. Rozvod teplé vody s cirkulací, rozvody plast, venkovní vývod vody. Okna v přízemí opatřena posuvnými dřevěnými žaluziemi. Příprava rozvodů pro kuchyň dle standardních návrhů. Krbová kamna nebo krbová vložka. Sušící skříň s otopným žebříkem a odvětráním. Více naleznete na portálu dumrealit – developerské projekty. Ev. číslo: 540503.

Nový apartmán 5+kk Borová Lada 133.Dumrealit.cz

Nabídka
30.1.2015
Nový apartmán 5+kk Borová Lada 133.Dumrealit.cz
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 985 m2
Prachatice
5 650 000 Kč

Nový apartmán 5+ kk Borová Lada 133.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi horského apartmánu 5+ kk s garáží a saunou, o rozloze 133 m2, v obci Borová Lada s pozemkem 985 m2. Lokalita je rájem pro houbaře, turistiku, cykloturistiku, běžecké i sjezdové lyžování. Dům je dřevěné sendvičové konstrukce. Střešní krytina smrkový šindel napuštěný impregnací, komín Schiedel. Střešní a štítové podhledy dřevěné, terasa dřevěná fošna borovice. Podlahy obytné místnosti a kuchyně plovoucí podlaha. Okna EURO, vnitřní parapet masiv dřevo, dveře vstupní EURO s bezpečnostním kováním, dveře vnitřní dřevěné masivní s dřevěnou obložkovou zárubní. Zásuvky FASHION min. 3 ks v místnosti, zásuvku pro TV-SAT v každém patře, telefonní zásuvka v každé obytné místnosti, příprava pro rozvod počítačové sítě, ke každé bytové jednotce venkovní zásuvka, venkovní světlo se snímačem pohybu. Vytápěcí systém s elektrokotlem, rozvody v mědi, ohřev teplé vody boilerem 120 l, radiátory deskové a v koupelnách otopné žebříky, v místnostech v přízemí s širokými okny až na zem jsou podlahové registry. Koupelna a WC keramický obklad do výšky 2 m, keramická dlažba, zařizovací předměty bílé. Rozvod teplé vody s cirkulací, rozvody plast, venkovní vývod vody. Okna v přízemí opatřena posuvnými dřevěnými žaluziemi. Příprava rozvodů pro kuchyň dle standardních návrhů. Krbová kamna nebo krbová vložka. Sušící skříň s otopným žebříkem a odvětráním. Více naleznete na portálu dumrealit – developerské projekty. Ev. číslo: 540507.

Nabízíme exkluzivně prodej vesnické.Dumrealit.cz

Nabídka
30.1.2015
Nabízíme exkluzivně prodej vesnické.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Příbram
780 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes