Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Rodinný dům s hospodářskými budovam

Nabídka
14.2.2016
Rodinný dům s hospodářskými budovam
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Beroun
6 500 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu s rozlehlým nádvořím, skladovacími i sklepními prostory, vybízející spíše ke komerčnímu využití. I poloha domu je velice výhodná k těmto účelům, nachází se při hlavní silnici, dvě minuty od nájezdu na dálnici D5, ale také od samého centra města. Celý objekt byl postupně rekonstruován, na domě i stodole jsou nově dělané střechy, celé nádvoří vyasfaltováno, připojen na obecní kanalizaci, vodovod, k využití též vlastní studna s dostatkem užitkové vody. Celý objekt je uzavřen, zabezpečen pancéřovými dveřmi NEXT, kamerovým systémem, okna v domě jsou plastová se zesílenými protihlukovými skly, bezpečnostní folií proti rozbití. Dům je vytápěn plynovým kotlem, další variantou je kotel na tuhá paliva s rozvody do radiátorů - v mědi, ohřev vody řešen bojlerem. Dispoziční řešení: v přízemí domu dvě místnosti s klenutými stropy, nachází se zde kuchyňská linka, koupelna, samostatné WC, v patře se nachází tři místnosti, velká kuchyň, koupelna , samostatné WC. Další prostor k využití nabízí rozlehlá půda. Venkovní posezení zpříjemňují pergola, zahradní krb, nádvoří místy osázeno vzrostlými okrasnými dřevinami, nachází se zde také udírna, skleník. Z ostatních budov lze využít stodolu, kolnu, dřevník, sklad na nářadí, také půdu těchto prostor. Veškerá občanská vybavenost téměř v místě, pravidelné autobsové spoje každých 20 min směr Praha, také vlakové spojení. Ev. číslo: 585562.

Luxurious villas for sale 8+1, 450m

Nabídka
12.2.2016
Luxurious villas for sale 8+1, 450m
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Praha - východ
15 800 000 Kč

prodej rodinného domu v obci Tmaň

Nabídka
14.2.2016
prodej rodinného domu v obci Tmaň
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Beroun
3 200 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu se zahradou v obci Tmaň. Dům je v pěkném udržovaném stavu, částečně podsklepený. Celková dispozice 4+1nabízí v přízemí verandu , chodbu, samostatné WC, ložnici, kuchyň, koupelna, obývací pokoj. V podkroví jsou dva nově rekonstruované pokoje. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvody do radiátorů, nabízí se zde možnost i dalšího vytápění například krbového, nebo kotle na tuhá paliva, neboť dům má dva komíny. Je zde zaveden obecní vodovod, kanalizace, na pozemku se nachází vlastní studna i jímka. Součástí prodeje je zděná garáž sloužící i jako menší dílna, dále pak dva samostatně stojící zděné přístavky. Za zmínku též stojí udržovaná, dostatečně velká, rovinatá zahrada, osázena ovocnými stromy, okrasnými keři. Obec Tmaň má velice dobrou občanskou vybavenost nalezneme zde například mateřskou školu, základní školu, poštu, obchod s potravinami, smíšeným zbožím, zdravotní středisko, kulturní dům s restaurací, pension pro seniory. Sportovní vyžití nabízí fotbalové hřiště, tenisové kurty, dětské hřiště pro nejmenší. Dostupnost do okresního města Berouna zajišťuje pravidelné autobusové spojení, odtud každých 20 minut pravidelný autobusový spoj na Prahu. Nájezd na dálnici D5 je vzdálen necelých 5 km. Obec Tmaň se nachází v náručí malebné krajiny Českého krasu, tolik vyhledávaného milovníky přírody. Ev. číslo: 591836.

Prodej rodinného domu se zahradou, 98 m2, Týniště

Nabídka
14.2.2016
Prodej rodinného domu se zahradou, 98 m2, Týniště
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Rychnov nad Kněžnou
1 490 000 Kč

Luxusní vila 8+1, užit. plocha 450m

Nabídka
14.2.2016
Luxusní vila 8+1, užit. plocha 450m
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Praha - východ
15 800 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes