Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

Nastavený filtr si můžete uložit do oblíbených hledání nebo sledovat hlídacím psem.

Prodej novostavby RD 3+kk o zastavě.Dumrealit.cz

Nabídka
24.4.2014
Prodej novostavby RD 3+kk o zastavě.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 3+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - jih
2 398 500 Kč

Prodej novostavby RD 3+ kk o zastavě.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej novostavby RD 3+ kk ve Vstiši u Dobřan v dojezdové vzdálenosti od Plzně-15 km, s občanskou vybaveností v Dobřanech-3 km. Cena domu obsahuje: kompletní zděný dům (včetně základové desky) k nastěhování. Projektová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Vydání stavebního povolení či ohlášení stavby. Napojení domu na inženýrské sítě. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení. Základová deska – železobetonová konstrukce (20cm železobetonová deska vyztužená kari sítěmi, 30cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky a napojeny na přípojky inženýrských sítí. Deska po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu. Přípojky voda - napojení vodovodní přípojky (délka do 10m´) na ležatý rozvod pod deskou domu na vodovodní řad v komunikaci, osazení vodovodní šachty u hranice pozemku. kanalizace splašková - napojení kanalizační přípojky (délka do 10m´) do plastové jímky na vyvážení (nebo za příplatek možnost do plastové ČOV) vč. podbetonování a obsypu. kanalizace dešťová – napojení dešťové kanalizační přípojky (délka do 10m´) z 2 ks dešťových svodů do plastových okapových vpustí a do vsakovací jímky (z kameniva) na pozemku. elektro – napojení elektro přípojky (délka do 10m) do pilířku na hranici pozemku. plyn – za příplatek možnost vybudování plynové přípojky, plynový pilířek na hranici pozemku. Hydroizolace - celoplošně natavené hydroizolační pásy. Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice (Ytong Lambda 37,5cm, Porfix PDK 37,5cm) za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením z polystyrenu o tloušce 15cm. Nosné zdi - porobetonová tvárnice Ytong 20cm, Porfix 20cm. Ev. číslo: 479735. cena včetně pozemku 1350m2.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.