Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Projekt rodinných domů Hrnčíře

Nabídka
8.6.2015
Projekt rodinných domů Hrnčíře
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Praha 4
6 220 235 Kč
6

Hledáme vaši nemovitost

Nabídka i poptávka
5.9.2015
Hledáme vaši nemovitost
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Praha 10
Cena neuvedena

Prodej zděné novostavby rodinného domu 152 m2 ve

Nabídka
6.10.2015
Prodej zděné novostavby rodinného domu 152 m2 ve
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Praha 4
10 790 000 Kč

Prodej RD 4kk, 119m2 + 18m2 zastřešená terasa, 4km

Nabídka
6.10.2015
Prodej RD 4kk, 119m2 + 18m2 zastřešená terasa, 4km
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
České Budějovice
3 990 000 Kč

Prodej RD 4kk, 119m2 + 18m2 zastřešená terasa, 4km od centra ČB.Tento prosluněný dům se nachází 4 km od centra Českých Budějovic v obci Litvínovice, část obce Šindlovy Dvory. Vzhledem k osazení na mírný jižní svah, je zajištěno dostatek slunečního svitu po celý den. Východní slunce příjemně prosvětlí ložnici a pokoje a západní Vám zajistí pohodu na terase a v obýváku až do posledních minut dne. Dispozice domu je 4 kk. Obývák s kuchyní a jídelnou byl odborně navržen tak, aby se svými, téměř padesáti metry, zajišťoval dostatek pohodlí pro každodenní život v těchto společných prostorách. Další část domu, ložnice, dva pokoje, prostorná koupelna s WC a samostatné WC je chytře oddělena od společných prostor a tím tvoří ideální klidovou část domu. Technická místnost a velkorysá vstupní hala jen doplňuje nápaditost projektu. V současné době je dům ve fázi hrubé stavby a dokončení je plánováno na začátek podzimu. Je zde navržen systém podlahového vytápění s cirkulací teplé vody. Základem pro ohřev vody do systému bude osazen elektrokotel, který díky masivní tepelné izolaci (25 cm), izolačním trojsklům a úsporně nastavenému režimu se dokáže chovat výjimečně hospodárně. Samozřejmostí je pak možnost osazení solárních panelů nebo tepelného čerpadla. Nemovitost byla odkoupena v dražbě a nyní probíhá na katastru výmaz dluhů a následně převod na nabyvatele. Číslo zakázky 64071. Tř. energ. náročnosti budovy G. ID nabídky: 64071.

Rodinný dům 6+2, 380 m2, garáž, bazén, 2 sklepy,

Nabídka
6.10.2015
Rodinný dům 6+2, 380 m2, garáž, bazén, 2 sklepy,
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Kutná Hora
4 725 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes