Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

2

Koupím ihned !!

Poptávka
27.10.2014
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 1+1
Obytná pl.: -
České Budějovice
Cena neuvedena

prodej nového srubu 196m2, krásná lokalita s

Nabídka
1.11.2014
prodej nového srubu 196m2, krásná lokalita s
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Praha - západ
5 900 000 Kč

prodej nového srubu 196m2, krásná lokalita s výhledem na Vltavu, P- Z Vrané nad Vltavou.Prodej nového srubu o celkové užitné ploše 196m2, krásná lokalita s výhledem na Vltavu, P- Z Vrané nad Vltavou srub se nachází v krásné lokalitě Vraného nad Vltavou s výhledem na Vltavu (nejedná se o zátopovou oblast!!). Stavba o zastavěné ploše 91m2 je umístěna na pozemku o celkové ploše 380m2 dále k pozemku náleží část lesa nad srubem o výměře 300m2. Srub je postaven na zděné podezdívce - suterénní prostor kde se nachází garáž s vraty na dálkové ovládání, kotelna, sklad a sklep. Srubová stavba začíná v přízemí domu kde se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem - kuchyňská linka v domě zůstává, chodba, menší pokoj, koupelna s wc a velká terasa s výhledem na Vltavu. V 1.patře domu se nachází 2x ložnice, šatna, velká koupelna s rohovou vanou a se samostatným sprchovým koutem, samostatné WC, chodba a velký balkon s výhledem do přírody. Pozemek je oplocen a vjezd na pozemek je řešen posuvnými elektrickými vraty. Vytápění domu je řešeno kamny s výměníkem a elektrickým kotlem. Ohřev vody - elektrický bojler.Sítě: Voda - vrt, odpad - vlastní čistička odpadních vod, elektřina: 220/380. Výborná dopravní dostupnost: nedaleko domu se nachází zastávka vlaku cesta do centra Prahy trvá cca. 30min. Centrum Prahy je vzdáleno cca. 20KM. Cena: 5.900.000Kč (cena zahrnuje provizi RK a právní servis) . * Info. p. Musil 731/151131. ID nabídky: N32664089.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes