Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Projekt rodinných domů Hrnčíře

Nabídka
8.6.2015
Projekt rodinných domů Hrnčíře
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Praha 4
6 220 235 Kč

RD 5+1, k možné rekonstrukci, obytná plocha 158 m2

Nabídka
2.9.2015
RD 5+1, k možné rekonstrukci, obytná plocha 158 m2
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Příbram
3 050 000 Kč

RD 5+1, k možné rekonstrukci, obytná plocha 158 m2, pozemek 855 m2, Primáře Kareše, Sedlčany.Tyto byly prohloubeny na běžnou stavební výšku (cca 2,8 m) a dům byl izolován od vnější vlhkosti vně i zevnitř. Sklepní prostory jsou rozděleny na 4 místnosti (19,5 m2, 20 m2, 18,5 m2 a 8 m2). Schodištěm můžeme vystoupat do chodby v druhém podlaží nebo dveřmi vyjít přímo na zahradu. Běžně do domu vstupujeme na úrovni druhého podlaží, kdy vstoupíme do zádveří (4,5 m2) ze kterého vejdeme do chodby (7 m2). V ní najdeme dveře do jednotlivých místností - kuchyně (20 m2), pokoje I. (23 m2) a pokoje II. (22 m2). Jednotlivé místnosti jsou navzájem propojeny dveřmi. V chodbě ještě najdeme samostatné WC (2,5 m2), koupelnu (4 m2) a spíž 3 m2). Vystoupáme-li po schodišti do podkroví, najdeme v chodbě (11,5 m5) dveře do dvou pokojů (16 m2, 17 m2), koupelny 4 m2), WC (2,2 m2) a komory (3 m2). Součástí podkroví jsou i 2 podkrovní místnosti (13 m2, 7 m2). Z chodby je přístup na půdu. Na podlahách najdeme teraso, lino nebo parkety. Okna jsou dřevěná špaletová.Vytápění je zajištěno ústředním topením s elektrickým kotlem. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a elektrickou síť. Plyn je zaveden na hranici pozemku. Na zahradě je k dispozici vlastní studna. Garáž postavená v rohu zahrady je dostačně prostorná pro velké auto, pod ní je k využití další prostor. Dům je vzdálen 5 minut pěší chůze od cenra Sedlčan, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost. V uvedené ceně je již zahrnuta provize naší RK, ve které je kompletní právní a finanční servis (vypracování smluvní dokumentace včetně návrhu na vklad a doručení do KN, advokátní úschova finančních prostředků), poplatky za ověření podpisů, vypracování daňového přiznání a doručení na FÚ, asistence u celého případu až po předání nemovitosti a přepis médií. Zakázka č. 64751 Tř. energ. náročnosti budovy G. ID nabídky: 64751.

Rodinný dům 4+1 se samostatnou dvojgaráží na

Nabídka
2.9.2015
Rodinný dům 4+1 se samostatnou dvojgaráží na
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Kladno
5 590 000 Kč

Rodinný dům 4+1 se samostatnou dvojgaráží na pozemku 755 m2, Na Ostrovci, Kladno.Novostavba RD 4+1 s užitnou plohou 146 m2 má dvě podlaží. Předsíní (5,1 m2) vstoupíme do schodišťové haly (7,6 m2). Vpravo máme vstup do místnosti s umyvadlem a nástěnným kotlem (2,2 m2) a samostatným WC (1,8 m2).Na levé straně je vstup do obývacího pokoje (26,4 m2) s francouzským oknem pro přístup na krytou terasu (16 m2). Z obývacího pokoje projdeme do atikové jídelny s kuchyní (18,8 m2). Pohodlným schodištěm vstoupíme do schodišťové haly (13,5 m2), kde se nachází místnost sloužící jako šatna (7,8 m2), pokoj (16 m2), ložnice (17 m2) se vstupem na krytý obloukový balkon (5 m2) a koupelna (7 m2) s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Vytápění domu je plynovým kondenzačním kotlem s podlahovým vytápěním v kombinaci s otopnými tělesy v 1.podlaží a otopnými tělesy ve 2.podlaží. Ohřev teplé vody s cirkulací pro okamžité používání bez odtáčení zajišťuje ohřívač umístěný v prostoru pod schodištěm, který je přístupný samostatnými dveřmi ze zadní strany domu a je zde umístěna i jednotka centrálního vysavače. Dům je zděný z cihel Porotherm s izolací fasády tloušťky 80mm, má plastová okna a dveře, kvalitní střešní izolaci a společně s jižní orientací domu jsou zajištěny velmi příznivé náklady na vytápění. Na vodovodní řad je umístěna filtrační jednotka. V samostatné dvojgaráži (42 m2) s dálkově ovládanými vraty je sklípek (5 m2). Vchodová kovaná vrátka na pozemek jsou s elektrickým zámkem. Architektem navržená zahrada má dvě podzemní nádrže na dešťovou vodu (9 m3 a 4 m3) a zavlažovací systém s výstupy na zalévání. Zabezpečení domu a garáže je centrálním systémem. Součástí prodeje je kuchyň.linka s plynovým sporákem, horkovzd. troubou a myčkou nádobí, zakázkové skříně. Veškerá občanská vybavenost, klidné a čisté prostředí na kraji města směrem na Vinařice. V blízkosti stanice MHD i autobusů se spojením do Prahy. Nabídka č.62499. Tř. energ. náročnosti budovy C. ID nabídky: 62499.

Prodej 3-patrového RD vhodného k bydlení a

Nabídka
2.9.2015
Prodej 3-patrového RD vhodného k bydlení a
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Děčín
6 990 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes