Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Projekt rodinných domů Hrnčíře

Nabídka
8.6.2015
Projekt rodinných domů Hrnčíře
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Praha 4
6 220 235 Kč

Exklusivní vila z konce 90-tých let, se rozkládá

Nabídka
1.7.2015
Exklusivní vila z konce 90-tých let, se rozkládá
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: 970 m2
Praha - západ
29 000 000 Kč

Exklusivní vila z konce 90-tých let, se rozkládá na ploše 754 m2. Tato velkoryse řešená residence má 2 nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží, které slouží jako pro zázemí domu. Celému přízemí dominuje velká centrální hala s proskleným stropem a dvojramenným schodištěm. Z haly jsou pak vstupy do všech dalších místností, včetně vybavené kuchyně a přípravné kuchyně, jídelny, společenské místnosti a obývacího pokoje s krbem. Na druhé straně atria se nachází vstup k vnitřnímu bazénu s vířivkou, saunou a toaletami. Klidová zóna je situována do patra, kam se vchází širokým schodištěm pokrytým kobercem. Zde jsou 3 apartmá s vlastní koupelnou, terasou a šatnou. Dále jsou zde 2 menší pokoje se sprchovým koutem a pracovna. Kolem domu jsou další terasy, otevřený bazén a vířivka. Na rozlehlé profesionálně založené a udržované zahradě je zahradní altán a místo pro BBQ. Vedle domu je prostorná garáž. Naprosté soukromí zajišťuje vysoká zeď kolem celého 4,536 m2 velkého pozemku doplněná na mnoho místech vzrostlými stromy a řadou tújí. Celá residence je schována v klidné oblasti uprostřed starší zástavby obce Jesenice s veškerou infrastrukturou a možností sportovních a kulturních aktivit. Díky dobrému přístupu na pražský okruh jste v centru Prahy za 25 minut, nebo do 20 minut na letišti Václava Havla. Základní rozměry: Interiér 967,01 m2, terasy 37,62 m2, zahrada 3 782 m2, zastavěná plocha 754 m2, pozemek 4 536 m2. ID nemovitosti PMA1181-0020. ID nabídky: PMA1181-0020.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes