Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Praha

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Pronájem rodinného domu 6+1/B/T/G v Praze 5 -

Nabídka
22.7.2017
Pronájem rodinného domu 6+1/B/T/G v Praze 5 -
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Praha 5
29 000 Kč

Pronájem luxusního vícegeneračního

Nabídka
22.7.2017
Pronájem luxusního vícegeneračního
Typ RD: -
Dispozice: 7+1
Obytná pl.: -
Praha 4
90 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem luxusního dvougeneračního domu s terasou, zahradou a garáží v žádané lokalitě Praha 4 - Písnice. Dům disponuje velkým, suchým, čistým sklepem, prostornými chodbami a velkým množstvím úložných prostor a místností. Je dispozičně uspořádán tak, že je zde možné bydlení pro 1 velkou rodinu, popř. po menších úpravách zde mohou bydlet rodiny 3. Přízemí a 1. patro je možné kompletně oddělit. V obou patrech je velký obytný prostor s kuchyňskou linkou, koupelna s vanou a sprchovým koutem, bidetem a umyvadlem. Toaleta je v obou patrech zvlášť.V přízemí se nachází dvě ložnice, široká chodba vede do obytného prostoru s výstupem na dvě pohodlné terasy. V prvním patře se nachází ložnice tři, z nichž dvě mají vlastní šatnu. Obytný prostor a jedna z ložnic mají prostorné balkony. Ve sklepě je umístěna kotelna a dvě místnosti jsou momentálně zařízeny jako skladový prostor a domácí posilovna. Sklep lze popř. využít i k menšímu podnikání, nebo jako zázemí firmy. Z centrální chodby se dá vstoupit do prostorné dvou garáže, k niž přiléhá oddělený úložný prostor. Budova je velmi dobře izolována, v létě se nepřehřívá a v zimě udrží teplo. Nespornou výhodou je poloha domu , kdy je ze tří stran obklopen zelení. Na pozemku ohraničeném živým plotem jsou vysazeny ovocné stromky. Pozemek nabízí dostatek prostoru pro zřízení bazénu, dětského hřiště. Za domem je zbudováno posezení pro grilování. Dům se nachází v místě s veškerou potřebnou infrastrukturou. Poblíž se nachází mateřská škola a základní škola, večerka a obchod s potravinami. V dojezdové vzdálenosti se nachází pošta, vietnamská tržnice SAPA se spoustou obchodů a restaurací, policie, poliklinika, Thomayerova nemocnice a úřad městské části. V dochozí vzdálenosti se nachází zastávku BUS MHD se spojením k metru C Kačerov. Ev. číslo: 612133. + zúčtovatelné poplatky + provize rk.

Pronájem rodinného domu 7+1, 389m2

Nabídka
22.7.2017
Pronájem rodinného domu 7+1, 389m2
Typ RD: -
Dispozice: 7+1
Obytná pl.: -
Praha 4
75 000 Kč

Rodinné domy - pronájem

V rubrice Rodinné domy k pronájmu na Annonce.cz naleznete inzeráty od majitelů RD, tak i realitních zprostředkovatelů a kanceláří. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty bez ohledu na region, kde se rodinné domy k pronájmu nachází. V detailu každého inzerátu najdete kromě bližších podobností nabízených rodinných domů i kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s rodinnými domy k pronájmu lehce přizpůsobíte svým potřebám pomocí filtrů rozšířeného hledání. K dispozici je filtrování podle užitné plochy, cenového rozpětí, regionu anebo můžete využít textového hledání. Jednoduše tak zobrazíte např. pouze inzeráty nabízející řadové rodinné domy k pronájmu v Praze 5 - Stodůlkách, rodinné domy k pronájmu v okolí Prahy anebo třeba na Olomoucku.

Funkce Hlídací pes Vám pošle nejnovější inzeráty z rubriky Rodinné domy k pronájmu každý den do vaší e-mailové schránky. Na Annonce.cz by vás mohla také zajímat rubrika Byty k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Rodinné domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes