Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Zlínský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Novostavba bungalov Kateřina 4+kk,

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Kateřina 4+kk,
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 738 800 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby domu typu Kateřina 4+ kk, 104 m2 na klíč v obci Pohořelice s pozemkem 1054 m2 okres Zlín. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 13) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 132 m2 a šíře domu je 12 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem Two by Four (Framing) s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Dále doporučujeme zřízení studny, kdy zajistíme nejvýhodnější možnou cenu. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 25220. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Prodej domu 6+1, 180m2, Uherský B.

Nabídka
20.5.2018
Prodej domu 6+1, 180m2, Uherský B.
Typ RD: řadový
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: 180 m2
Uherské Hradiště
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej řadového RD 6+1 v Uherském Brodě, o užitné ploše 180m2, ulice Na Láně. Jedná se o typický řadový rodinný dům z období roku 1979 s nádherným výhledem na město Uherský Brod . Dům o zastavěné ploše 101 m2, stojí na pozemku o celkové výměře 348 m2, z toho činí plocha zahrady 247 m2. Jihozápadní zahrada je slunečním rájem pro kutily, ale i děti milující sluníčko. V přízemí se nachází garáž , dílna, prádelna , kotelna a sklad na tuhá paliva . V 1.patře , kterým vstupujeme do domu a procházíme menší vstupní šatnou, se dostáváme do kuchyně a dále se průchodem přesuneme do slunného obývacího pokoje. V sousední místnosti se nachází ložnice, a dále navazuje koupelna a samostatné WC. Po schodišti pomalu vstupujeme do 2. patra, kde máme k dispozici 2 dětské pokoje , rozlehlý obývací pokoj , menší pracovnu , další koupelnu a WC . V obou patrech jsou prosluněné balkony . V celém domě jsou vyměněná nová Eurookna . Vytápění je na tuhá paliva a elektřinu . Dům má přivedenou přípojku plynu ve sklepním prostoru, je napojen na kanalizaci a vodovodní řád. Dům je ideální pro klienty, kteří si rádi vše upraví a zrekonstruují dle vlastních představ, kdy mohou využít naddimenzované dispozice celého domu, propojeného s krásnou zahradou. Bydlení je ideální pro rodinu s dětmi, kdy každý může mít svůj vlastní životní prostor a mohou se scházet ve společném obyvacím pokoji či jídelně se 2 velkými balkóny. Dům je situován v rezidenční části města, kdy doménou lokality je naprostý klid a soukromí. Prodejní cena zahrnuje plný právní servis a veškeré služby RK. Vyřídíme i výhodné financovaní na koupi nemovitosti. Pro prohlídku domu kontaktujte makléře. Doporučujeme ! Ev. číslo: 618155. prodejní cena včetně provize RK a právních služeb.

Pozemek a dům v Pohořelicích

Nabídka
20.5.2018
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Zlín
3 000 000 Kč

Bungalov Lena 3+kk, 76 m2 na klíč v

Nabídka
20.5.2018
Bungalov Lena 3+kk, 76 m2 na klíč v
Typ RD: -
Dispozice: 3+kk
Obytná pl.: -
Uherské Hradiště
2 649 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej Bungalov Lena je typ rodinného domu vhodný do rovinatého, ale i mírně svažitého terénu. Umístnění je vhodné pro samostatný pozemek, ale i do zástavby s maximálně dvěma nadzemními podlažími. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny, svým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností, je vhodně oddělená denní a noční část. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem Two by Four (Framing) s energetickou třídou „A“ a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 200 tis.Kč. Náklady na bydlení včetně vody do 2900, -Kč za měsíc. Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům našim smluvním partnerem. Uvedená cena zahrnuje zákonné DPH, dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v hodnotě 120.000, -Kč. Je velmi variabilní na vnitřní, ale i na venkovní úpravy. Délka výstavby 4-5 měsíců od vydání stavebního povolení.stavebního pozemku v samém centru Bojkovic o výměře 1 041 m2. Dle územního plánu je veden jako plocha pro výstavbu RD. Uliční šíře je 28 m a délka 37 m. Pozemek je oplocený. Na pozemku se nachází prostorná garáž a vlastní studna. Všechny inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, odpad) se nacházejí na hranici pozemku. Jeden z posledních takto velkých pozemků v blízkosti centra Bojkovic, krásné slunné místo. Zajistíme Vám výstavbu RD na klíč a financování. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 25516. Kompletní cena včetně, stavby, pozemku a DPH.

Prodej baťovského čtvrtdomku, 54m2,

Nabídka
20.5.2018
Prodej baťovského čtvrtdomku, 54m2,
Typ RD: -
Dispozice: 2+kk
Obytná pl.: -
Zlín
1 980 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej baťovského 1/4 domku, o užitné ploše 54 m2, v lokalitě Letná, v klidné části Zlína.Dům v OV má celkovou obytnou plochu 54 m2 a dispozici 2+1. Hlavním vchodem se dostaneme do vstupní chodby, která navazuje na vkusně zrevitalizovanou koupelnu ( vybavenou sprchovým koutem, umyvadlem, WC a pračkou) , kdy je zde plynová karma, sloužící k ohřevu teplé vody v domě. Topení v domě je zajištěno lokálně, plynovými přímotopy v jednotlivých pokojích. Z chodby můžeme pokračovat do hlavního obývacího pokoje, spojeného s pěknou kuchyní a nebo po schodech dále do 1.patra. Kuchyň byla kompletně zrekonstruována včetně elektrického vedení, přívodů vody a odpadů, v roce 2010, v celém domě jsou vyměněná plastová okna a udělány částečně i nové omítky. V pokojích je položena laminátová podlaha. Ohřev vody v kuchyni je možný také přídavným elektrický průtokovým ohřívačem. Prostor pod schody a koupelnou je podsklepený, s příjemnou stabilní teplotou. Po schodech do 1.patra se dostáváme do menšího pokoje s knihovnou , na který navazuje prostorná , velmi útulně zařízená ložnice, s velkým úložným prostorem a v části podél okna, je i menší komora.Střecha byla revitalizována v roce 2017. Celý domek je zařízen k příjemnému bydlení majitelů, k domu patří i samostatná garáž a stání před garáží, dále dřevěná kůlna s dílnou a zahradní domek s posezením. Bezprostřední okolí domu, s živým plotem, pečlivě udržovanými stromky, předzáhrádkou a vlastní společnou zahradou , vše tvoří harmonický celek, s dostatkem klidu a soukromí, i pro nové majitele, toužící pro bydlení ve městě a přitom v souladu s přírodou a vlastním domě. Rozhodně doporučujeme ! Ev. číslo: 619295.

Prodej rodinného domu, 117 m2, Kory

Nabídka
20.5.2018
Prodej rodinného domu, 117 m2, Kory
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Kroměříž
2 090 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej hezkého řadového RD 4+1 , o obytné ploše 117m2, se zahradou 265m2, v klidné části Koryčan. Dům v OV prošel celkovou rekonstrukcí ukončenou v roce 2017, kdy byla vyměněna plastová okna, byli vyměněny kompletní rozvody vody, odpadů a elektrického vedení v mědi v celém domě, radiátory, byli vyměněny podlahové krytiny a zrekonstruovány koupelny a WC. V přízemí domu se vstupuje přes hlavní chodbu do velké kuchyně s jídelnou, která pokračuje do prostorného obývacího pokoje propojeného s ložnicí, na který navazuje příjemná krytá zimní zahrada, pokračující do vlastní oplocené zahrady, patřící k domu.Jako součást kuchyně je zbudována komora( spíž) se zabudovanou velkou lednicí , mražákem, klimatizací a veškerými potřebnymi spotřebiči. Na chodbách, v koupelnách, WC a zimní zahradě, je položena příjemně barevně sladěná keramická dlažba.Dětský pokoj, situovaný v mezipatří, kuchyně a obyvací pokoj má plovoucí laminátovou podlahu.S chodby se dále vstupuje do půdního prostoru, ketrý skýtá možnost vybudování dalších 2 mistností.Momentálně bez pevného schodiště. V celém domě je instalováno také LED podsvícení užitných prostor, včetně zimní zahrady. Topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva a je připraveno připojení na alternativní plynový kotel, kdy vlastní rezervoár na teplou vodu má 120 l. Na zahradě navazuje na dům sklep a vetší dřevník, na uschování veškeré zahradní techniky i zásoby dřeva. Parkování je možné bezproblémově přímo před domem. Celkové měsíční náklady spojené s užíváním domu činí 3.500, - Kč. Bydlení je ideální pro rodinu, která vyhledává klid, kontakt s přírodou, soukromí, vlastní zahradu a chce uniknout z ruchu městského života. Rozhodně doporučujeme ! Pro prohlídky kontaktujte makléře. Pomůžeme vyřídit i financování a zajistíme veškerý právní servis. Ev. číslo: 619058.

Prodej RD 4+1 Hradčovice, 102m2

Nabídka
20.5.2018
Prodej RD 4+1 Hradčovice, 102m2
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: 102 m2
Uherské Hradiště
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej RD 4+1 , o užitné ploše 102 m2, se zahradou o výměře 380 m2, v klidné části obce Hradčovice u Uherského Brodu. Dům prošel zdařilou částečnou rekonstrukcí. V přízemí se nachází nová kuchyň s kuchyňskou linkou, sklokeramickou deskou a troubou. Dále procházíme do kompletně zařízeného obývacího pokoje, které doplňují krbová kamna. Volně navazuje zrekonstruovaná a zařízená ložnice. Poslední místností v přízemí je částečně opravená koupelna s novým el.ohřívačem vody a sprchovým koutem. Sociální zařízení je samostatně mimo koupelnu. V přízemí je možné ihned bydlet. Po točitém schodišti vcházíme do prvního patra, kde se nacházejí dvě částěčně rekonstruované místnosti. Odtud je možný vstup na případnou terasu. Zbývající prostor podkroví vyplňuje prostorná půda, kde lze vybudovat 1-2 pokoje. Dům je připojen na plyn a elektřinu. Voda je využívána z vlastní studny a odpad sveden do septiku. Je možné napojení na obecní vodovod a kanalizaci.V celém domě je využíván nový plynový kotel, včetně rozvodů a radiátorů. Větší část domu je podsklepena, tři místnosti byly určeny jako sklad uhlí, sklad brambor a prostor na zavařeniny. K domu náleží prostorný dvůr, vhodný k výstavbě garáže , krytého parkovacího stání, na který navazuje slunná zahrada, s mírně svažitým terénem, která poskytuje majitelům naprosté soukromí . Dům má ideální polohu na spojnici mezi Uherským Hradištěm a Uherským Brodem, je situován mimo hlavní komunikace, na návrší, s výhledem do okolí. Rozhodně doporučujeme ! Pro prohlídky kontaktujte makléře. Zajistíme veškerý právní servis i vhodné financování. Ev. číslo: 618363. zahrnuje kompletní právní služby i provizi RK.

Prodej rodinného domu,150m2

Nabídka
20.5.2018
Prodej rodinného domu,150m2
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: 150 m2
Zlín
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej rodinného domu, o obytné ploše 150m2, v klidné části Halenkovic, s krásnou prosluněnou zahradou o výměře 1304m2. Dům v OV , postavený v roce 2005, je situován na rovinnatém pozemku, ve spodní části Halenkovic ve směru na Spytihněv.Dům byl od základů postaven svépomocí, jsou použité v té době nejlepší stavební materiály a technologie, vše je uděláno poctivě řemeslně, tak aby dům splňoval požadavky na moderní bydlení vícečlenné rodiny. Dispozice přízemí je tvořena velkým obývacím pokojem s krbovými kamny, pokoj je propojený s kuchyní a navazuje na spojovací chodbu s hlavním vchodem do domu a na opačné straně východem do zahrady, dále je zde koupelna s WC, prádelna, technická místnost a spodní patro je zakončeno velkou garáží. S chodby se vstupuje po prosvětlených kamenných schodech do 1. patra, kde je velká ložnice se šatnou, dále 2 samostatné dětské pokoje, velká koupelna a samostatné WC. Dům je osazen plastovými okny v dřevěném dekoru, střecha je poctivě a velmi bytelně postavena, je položena kvalitní krytina Bramac, tak, aby dům, stejně jako celá jeho konstrukce a nosné prvky odolal i extremním povětrnostním vlivům. Topení je zajištěno kombinovaným kotlem Viadrus na tuhá paliva a kotlem elektrickým, kdy dominantní rozvod tepla v domě zajištují kvalitní krbová kamna s vývody tepla do přízemí domu i prvního patra.Ve spodním patře a na chodbách je použita prvotřídní španělská keramická dlažba, stejně jako v koupelně a schodech do patra, v ložnici a dětských pokojích, pak je plovoucí laminátová podlaha. Na dům navazuje kryté garážové stání pro 2 auta, na zahradě je velký 3 komorový dřevník pro další auta, zahradní techniku a veškeré ostatní vybavení pro péči o zahradu. Ta je bezesporu dominantou celé nemovitosti. PENB se zpracovává. Doporučujeme prohlídku! Ev. číslo: 619023.

Novostavba bungalov Harmony 4+kk, 1

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Harmony 4+kk, 1
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Zlín
3 473 000 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby typu Harmony 4+ kk, 100 m2 na klíč v obci Pohořelice s pozemkem 1060 m2 okres Zlín. Dům má celkovou užitná plochu 81 m2. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 10) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 29 x 36 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 100 m2 a rozměr domu je 12 x 9 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem Two by Four (Framing) s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3250, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 24960. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 718 100 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby na klíč tipu Věra 4+ kk, 107 m2 na klíč v obci Pohořelice s garáží 27 m2 a pozemkem 753 m2 okres Zlín. Dům má celkovou užitná plochu včetně garáže 134 m2. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 2) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 27 x 27 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 155 m2 a šíře domu je 14.3 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Dále doporučujeme zřízení studny, kdy zajistíme nejvýhodnější možnou cenu. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 24224. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Kateřina 4+kk,

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Kateřina 4+kk,
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 543 300 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby na klíč tipu Kateřina 4+ kk, 104 m2 na klíč v obci Pohořelice s pozemkem 789 m2 okres Zlín. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 3) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 26 x 30 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 132 m2 a šíře domu je 12 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Dále doporučujeme zřízení studny, kdy zajistíme nejvýhodnější možnou cenu. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 24247. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 800 700 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby domu typu Věra 4+ kk, 107 m2 na klíč v obci Pohořelice s garáží 27 m2 a pozemkem 871 m2 okres Zlín. Dům má celkovou užitná plochu včetně garáže 134 m2. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 1) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 26x34 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 155 m2 a šíře domu je 14.3 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům, prostřednictvím našeho smluvního partnera. Doporučuji! Ev. číslo: 24275. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 822 400 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby domu typu Věra 4+ kk, 107 m2 na klíč v obci Pohořelice s garáží 27 m2 a pozemkem 902 m2 okres Zlín. Dům má celkovou užitná plochu včetně garáže 134 m2. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 5) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 25 x 34 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 155 m2 a šíře domu je 14.3 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 24277. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Kateřina 4+kk,

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Kateřina 4+kk,
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 544 000 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby domu typu Kateřina 4+ kk, 104 m2 na klíč v obci Pohořelice s pozemkem 790 m2 okres Zlín. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 6) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 27 x 28 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 132 m2 a šíře domu je 12 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Dále doporučujeme zřízení studny, kdy zajistíme nejvýhodnější možnou cenu. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 24278. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Věra 4+kk, 134
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Zlín
3 753 800 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby typu Věra 4+ kk, 107 m2 na klíč v obci Pohořelice s garáží 27 m2 a pozemkem 804 m2 okres Zlín. Dům má celkovou užitná plochu včetně garáže 134 m2. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 7) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 26 x 30 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 155 m2 a šíře domu je 14.3 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům. Doporučuji! Ev. číslo: 24279. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Silvie 5+1, 118

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Silvie 5+1, 118
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Zlín
3 863 800 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby typu Silvie 5+1, 118 m2 na klíč v obci Pohořelice s pozemkem 904 m2 okres Zlín. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 9) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 22 x 40 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 146 m2 a rozměr domu je 15 x 11 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům výhradně Hypoteční Bankou a.s, která pro tento projekt vytvořila bezkonkurenční podmínky pro čerpání za ty nejnižší úroky! Ev. číslo: 24381. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Novostavba bungalov Lucie 4+1, 134

Nabídka
20.5.2018
Novostavba bungalov Lucie 4+1, 134
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Zlín
4 173 000 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej výstavby typu Lucie 4+1, 134 m2 na klíč v obci Pohořelice s garáží a pozemkem 1060 m2 okres Zlín. Dům má celkovou užitná plochu včetně garáže 134 m2. Součásti ceny, která již zahrnuje DPH je dům na klíč včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči v ceně 120.000, -Kč, inženýrské sítě, příjezdová i obslužná komunikace, veřejné osvětlení, chodníky, napojení na kabelovou televizi a internet, veřejná zeleň, centrální čistička odpadních vod, pozemek a veškeré projektové práce a stavební povolení. Pozemek (číslo 10) je rovinatý na klidném místě ve spodní části obce. Rozměr pozemku cca 29 x 36 m. Dle územního plánu je pozemek veden a schválen pro rodinné bydlení a projekt byl schválen zastupitelstvem obce Pohořelice. Zastavěná plocha 166 m2 a rozměr domu je 17 x 11 m. Jedná se o dřevostavbu, kdy je použita technologie systémem FRAMING USA s energetickou třídou "A" a nabízí se ve variantě na klíč. Vytápění je řešeno elektrickým kotel napojeným přímo na podlahové topení. Pro využíti dalšího zdroje vytápění bude v domě zbudován komín pro krbovou vložku či krb. Dále doporučujeme zřízení studny, kdy zajistíme nejvýhodnější možnou cenu. Možnost změny stavebního materiálu na zděnou stavbu s doplatkem 300 tis.Kč. Obec Pohořelice patří mezi oblíbené a vyhledávané lokality pro bydlení se skvělou dostupností do okolních velkých měst. Základní škola, Mateřská škola, Školní družina, Školní jídelna. Plná občanská vybavenost. Možnost výběru pozemku dle situačního plánu do vyprodání. Náklady na bydlení včetně vody do 3500, -Kč za měsíc. (možnost výběru jiného domu typu bungalov)" Fotografie domu jsou ilustrativní ". Financování zajistíme jak na pozemek, tak i na dům výhradně Hypoteční Bankou a.s, která pro tento projekt vytvořila bezkonkurenční podmínky pro čerpání. Ev. číslo: 24383. Cena včetně výstavby, pozemku, kuchyňské linky a DPH.

Prodej, 1/4 domek, 3+1, 74m2, Otrok

Nabídka
20.5.2018
Prodej, 1/4 domek, 3+1, 74m2, Otrok
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Zlín
1 650 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej 1/4 domku v Otrokovicích. Celková obytná plocha je 74m2 - dispoziční řešení 3+1. Hlavním vchodem se dostaneme do vstupní chodby, odkud jsou v 1. NP vstupy do obývacího pokoje, který je samostatný, do do sklepa (dům je z 1/2 podsklepen), do koupelny a WC (vybaveno sprchovým koutem, umyvadlem, WC, přípojka na pračku) a dále do kuchyňky. Obytná plocha 1. NP je 37m2. Z kuchyně vede schodiště do 2. NP, které má obytnou plochu 37m2. V 2. NP se nachází dva samostatné pokoje, které jsou vzájemně neprůchozí. Orienta J/Z. V domě byly provedeny tyto úpravy: výměna oken a okenních parapetů, nové vstupní dveře, nové radiátory, nové elektrické rozvody, ve sklepě se nachází závěsný plynový kotel (10 let starý) po revizi, oprava střechy (10let). Jinak je dům před rekonstrukcí, vhodný pro zájemce, kteří si chtějí upravit dle svých představ. K domu náleží zahrada, 180m2. Parkování pohodlně na pozemku před domem. Dům se nachází v klidné části Otrokovic, v blízkosti se nachází cyklostezky a přírodní koupání. Při rychlém jednání, nebo platbě v hotovosti možná dohoda o snížení ceny. Vhodné i na investici. Doporučuji prohlídku po předchozí domluvě - pouze v pracovní dny PO-PÁ, možno dopoledne i odpoledne. Zajistíme i nejvýhodnější financování na trhu. Ev. číslo: 618638. Cena bez právního servisu, odměny pro zprostředkovatele a 4% daně z nabytí.

RD, chalupa 3+1, Luhačovice - Kladn

Nabídka
20.5.2018
RD, chalupa 3+1, Luhačovice - Kladn
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Zlín
900 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje na základě pověření majitele převod RD / chalupy k bydlení se stodolou a pozemkem o výměře 394 m2 u domu a 2578 m2 v nájmu zemědělského užívání. Nemovitost se nachází v obci Luhačovici, část Kladná Žilín, vzdálené autem 5 km a pěšky cca 2 km od centra lázní Luhačovice. Jedná se o celopodsklepený rodinný dům s kamennou podezdívkou a betoným stropem- podlahou v 1. NP. Dům pochází ze 60. let a již dlouho nebyl obývám. Je udržovaný v původní podobě a ucházejícím technickém stavu. Ve spodní vstupní části domu je kuchyň - napojená na vodovod, technická místnost, sklep a garáž. Podlaží je obezděno kamennou podezdívkou s "novým betonovým stropem, který je podlahou pro velké obytné podlaží. Zde se nacházejí 3 pokoje , výstup do zadní částni zahrady, a balkonek na průčelí domu . Dům má zvláštní kouzlo, je dopněn stolařskými prvky- ukončení trámů , zdobný dřevěný arkýř nad vchodem - sloužící jako balkon. U domu je studna, z které je možno napouštět i bazén. U domu je velká dřevěná stodola a rovininaý pozemek přes přístupovou cestu. Ostátní pozemky jsou na opačné straně katastru a jsou využívány místním zemědělským podnikem , výměra činí 2184 m2. Dům je umístěn na velmi klidném místě v zeleni , s neprůjezdnou cestou a velmi příjemnou orientací na západ. Potenciál domu může být ve velmi klidném bydlení se zahradou nebo k chalupaření . Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřkou. Ev. číslo: 618975. + provize.

RD 3+1 podsklepený, s garáží a zah

Nabídka
20.5.2018
RD 3+1 podsklepený, s garáží a zah
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Zlín
4 500 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje na základě pověření majitele prodej velmi lukrativní rodinné vily 3+1 se zahradou o výměře 440 m2 v oblíbené části Pozlovic. Jedná se o celopodsklepenou nadčasovou rodinnou vilu, která prošla v r. 2013 rekonstrukcí. Dům je řešený jako 3-patrová obytná vila, s garáží a terasou propojenou s osluněnou zahradou hlavním vchodem z předzahrádky. Vchod do domu je z předzahrádky na kterou navazuje schodišťová hala, a z ní vstup do kuchyně a velkého obývacího pokoje o výměře 31m2. Tato hlavní místnost domu je směřována na západ do zahrady s výhledem do zeleně pozlovického údolí. Kuchyň je remodelována v roce 2017 a vkusně doplňuje atmosféru vily ve stylu provence. Má vestavěné spotřebiče ( lednici, myčku, el. sporák s troubou). Vnitřní schodiště spojuje hlavní podlaží s podkrovím, kde je ložnice ( 14 m2) s balkonem, dále koupelna s vanou a umyvadlem , dětský pokoj (9m2)a dva menší pokojíky (pracovna nebo šatna). Dům má dřevěná okna s dodanými vakuovými skly, má komplet novou střechu , nové rozvody elektřiny, odpadů i vody a nové podlahy v hlavním patře. Suterén je celopodsklepený a je propojený přes krytou terasu se zahradou. Nabízí možnost dílny, technické místnosti či možnost přebudování na další obytný prostor ( k pronájmům) . Dům má garáž a možnost parkování na vjezdu . Jedná se o mimořádně zajímavou nemovitost s prvky duchovního a uměleckého dědictví, které v domě zůstávají a vyzdvdvihují jeho nadčasovou hodnotu . Prohlídky jsou možné po domluvě. Na domě neváznou žádná omezení a je možno bez problémů financovat hypotečním úvěrem, který je v naší kanceláři ZDARMA k vyřízení. Ev. číslo: 618531.

Prodej domu 4+1 Žítková, 102 m2

Nabídka
20.5.2018
Prodej domu 4+1 Žítková, 102 m2
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Uherské Hradiště
3 550 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej mimořádné nemovitosti na vyjímečném místě v samém srdci Bílých Karpat, ve vesničce proslulých Žítkovských bohyní. Sama chalupa se zčásti dochovala v původním historickém stavu a její obytná část byla majiteli citlivě opravena pro dennodení užívání, bylo zrekonstruováno trámoví přízemí domu i s původními omítkami, dále dřevěné podlahy, je opravená a zateplená střecha obytné části domu, nové komíny, je zrekonstruováno kompletně 1. patro včetně nových oken a dřevěného obložení. Ve spojené kuchyni se světnicí, jsou dominantou prostoru nová kachlová kamna, s připravenými rozvody tepla do nově budované sousedící koupelny a jednotlivých pokojů domu. Ze vstupní chodby domu lze pokračovat do kuchyně, oproti je vstup do samostatného pánského pokoje a dále do dvora a řezbářské dílny. Součástí domu je i samostatně stojící stodola, upravená majiteli na ustájení koní. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva, z vlastních zdrojů, kdy k chalupě patří i rozsáhlý lesní pozemek. Dům je připojen k elektrické síti a k signálu internetu. Zdroj vody je na pozemku. Dům obklopují překrásné svažité pastviny se vzrostlými ovocnými stromy a třemi potůčky, obklopené lesem. Celá usedlost je posazena do nedotčené přírody v CHKO, kde je zachována původní fauna i flóra. K domu patří i rozsáhlé pozemky v okolí domu, pastviny i les. Dům je vhodný nejen k chalupaření , ale i k dobudování rodinného statku. Celé místo provází jedinečný a neopakovatelný "genius loci " . Doporučujeme prohlídku ! Ev. číslo: 617485. cena včetně provize RK.

Prodej domu 4+1, 107m2, Hradisko, K

Nabídka
20.5.2018
Prodej domu 4+1, 107m2, Hradisko, K
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Kroměříž
790 000 Kč

Prodej, 2x rodinný dům, 6+2, 2+kk,

Nabídka
20.5.2018
Prodej, 2x rodinný dům, 6+2, 2+kk,
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Zlín
6 302 500 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej dvou rodinných domů v žádané lokalitě Zlín-Podhoří. Jedná se o dva objekty, které jsou oba samostatně stojící, s vlastními vstupy. K domům náleží pozemky o celkové ploše 709m2. První z nemovitostí je zděná budova o dispozici 6+2. V 1.NP se nachází vstupní chodba, společenská místnost s krbem s výstupem na venkovní terasu s venkovním krbem a posezením, bytová jednotka 1+1 (vybavená kuchyňskou linkou - v současné době sloužila k pronájmu), koupelna se sprchovým koutem a WC, garáž a technická místnost. V 2.NP se nachází prostorný obývací pokoj, kuchyň se vstupem na balkón, 3 pokoje (vzájemně neprůchozí), koupelna a samostatné WC. Tento dům je částečně zrekonstruovaný - zateplený, nová fasáda, plastová okna, nové dřevěné podbití, rýny, okapy a střecha. Druhý dům se nachází na pozemku. Má celkovou obytnou plochu 72m2 a je dispozičně řešen jako 2+ kk. Je po kompletní rekonstrukci - zateplení, nová fasáda, střecha, rozvody, odpady, elektroinstalace, kuchyňská linka, podlahy, okna, koupelna se sprchovým koutem a WC, krbová kamna, dveře. Dům je přízemní s šikmou střechou bez využití. Vstupní chodba, vybavená vestavnou skříní vede do prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, dále do koupelny a ložnice. Oba objekty jsou napojeny na kanalizaci, vodovodní řád, elektro, plyn. Vytápění je v obou plynové. Zadní objekt 2+ kk má samostatné hodiny na měření energií. Před domy je pozemek upraven zámkovou dlažbou na parkování pro 3 vozy + vjezd do garáže. Vzhledem k tomu, že domy se nachází ve velmi dobré lokalitě, jsou vhodné jak pro velkou rodinu s dětmi, případně k investičnímu účelu pronajímání, nebo ke komerčním účelů (spojení sídla firmy a bydlení). Do přímého centra cca 5min., v blízkosti MHD 2min., MŠ, obchody, lékaři atd. Ev. číslo: 618292. včetně právního servisu a provize RK + 4%daň z nabytí.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes