Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Plzeňský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej rodinného domu Zadní Chodov

Nabídka
28.5.2017
Prodej rodinného domu Zadní Chodov
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Tachov
Cena neuvedena

Prodej domu s krásným pozemkem, Mil

Nabídka
28.5.2017
Prodej domu s krásným pozemkem, Mil
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Tachov
4 300 000 Kč

RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 107

Nabídka
28.5.2017
RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 107
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - jih
3 500 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby rodinného domů o velikosti 4+ kk s finálními vrstvami podlah a obkladů a zabezpečovacím systémem. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s rámovou konstrukcí o rozměrech 12 x 8,2 m s přístavbou o rozměru 2,5 x 3,6 m. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, samostatné WC a pokoj (buď jako ložnice nebo technická místnost). V objektu jsou provedeny rozvody podlahového vytápění připraveného na napojení s elektrickým kotlem jako základním zdrojem vytápění. Objekt je napojen na zemní elektro vedení, veřejný vodovod a kanalizaci. 17 minut vlakem do Plzně - vlaková zastávka je 500 m od domu (23 spojení denně). 8 minut autem do OC Olympie Plzeň a na D5 EXIT 76. V obci jsou zajištěné základní občanské služby jako obecní úřad, mateřská a základní škola, různé obchodní a restaurační zařízení. Nádherná krajina hned vedle metropole Plzeň. Západně se nad údolím zdvihá vrch Radyně se stejnojmennou tvrzí a po pravém břehu řeky se táhne rozsáhlý lesní porost jihozápadního výběžku Brd. V obci je pestrá škála sportovního a rekreačního vyžití (pěší turistika, cykloturistika, míčové sporty, besídky atd.) Do obce je spojení autobusovou a vlakovou dopravou. Veškeré informace a prohlídky domů u RK, hypotéku vyřídíme obratem. Ev. číslo: 599535. K nastěhování květen 2017. Cena je za jeden dům včetně pozemku, hypotéka do 48 hodin.

RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 108

Nabídka
28.5.2017
RD 4+kk, Šťáhlavy-Plzeň-město, 108
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - jih
4 300 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby rodinného domu 4+ kk s finálními vrstvami podlah a obkladů. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s rámovou konstrukcí o rozměrech 14,5 x 7,6 m. Zastřešen je valbovou střechou o sklonu 22° vazníkového typu. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici, dva dětské pokoje, koupelnu s WC, samostatné WC a technickou místnost. V objektu jsou provedeny rozvody podlahového vytápění připraveného na napojení s elektrickým kotlem jako základním zdrojem vytápění a příprava pro připojení krbových kamen. Objekt je napojen na zemní elektro vedení, veřejný vodovod a kanalizaci. 17 minut vlakem do Plzně - vlaková zastávka je 500 m od domu (23 spojení denně). 8 minut autem do OC Olympie Plzeň a na D5 EXIT 76. V obci jsou zajištěné základní občanské služby jako obecní úřad, mateřská a základní škola, různé obchodní a restaurační zařízení. Nádherná krajina hned vedle metropole Plzeň. Západně se nad údolím zdvihá vrch Radyně se stejnojmennou tvrzí a po pravém břehu řeky se táhne rozsáhlý lesní porost jihozápadního výběžku Brd. V obci je pestrá škála sportovního a rekreačního vyžití (pěší turistika, cykloturistika, míčové sporty, besídky atd.) Do obce je spojení autobusovou a vlakovou dopravou. Veškeré informace a prohlídky domů u RK, hypotéku vyřídíme obratem. Ev. číslo: 599533. Ihned k nastěhování!!! Hypotéka do 48 hodin.

RD 3+kk, Šťáhlavy, 85 m2

Nabídka
28.5.2017
RD 3+kk, Šťáhlavy, 85 m2
Typ RD: -
Dispozice: 3+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - jih
3 000 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby rodinného domů o velikosti 3 + kk s finálními vrstvami podlah a obkladů a zabezpečovacím systémem. Velmi nízké provozní náklady - do 30.000, - Kč/rok (tzn. 2.500, - Kč/měsíc). Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s rámovou konstrukcí. Dispozice přízemí zahrnuje obývací místnost s jídelnou, kuchyňský kout, ložnici se šatnou, dětský pokoj, koupelnu, samostatné WC a technickou místnost. V objektu jsou provedeny rozvody podlahového vytápění připraveného na napojení s elektrickým kotlem jako základním zdrojem vytápění. Teplá voda z 200l boileru. Objekt je napojen na zemní elektro vedení, veřejný vodovod a kanalizaci. 17 minut vlakem do Plzně - vlaková zastávka je 500 m od domu (23 spojení denně). Spojení autobusovou a vlakovou dopravou. Do OC Olympie Plzeň 8 minut autem a na D5 EXIT 76. V obci jsou zajištěné základní občanské služby jako obecní úřad, mateřská a základní škola, různé obchodní a restaurační zařízení, sportovní hala atd. V obci je pestrá škála sportovního a rekreačního vyžití (pěší turistika, cykloturistika, míčové sporty, besídky atd.) Nádherná krajina hned vedle metropole Plzeň. Západně se nad údolím zdvihá vrch Radyně se stejnojmennou tvrzí a po pravém břehu řeky se táhne rozsáhlý lesní porost jihozápadního výběžku Brd. Veškeré informace a prohlídky domů u RK, hypotéku vyřídíme obratem. Ev. číslo: 610212. Měsíční náklady na provoz domu do 2.500, - Kč !!! K předání srpen-září.

Prodej RD 3+1, 90m2, pozemek 959m2,

Nabídka
28.5.2017
Prodej RD 3+1, 90m2, pozemek 959m2,
Typ RD: -
Dispozice: 3+kk
Obytná pl.: -
Klatovy
790 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu v centru historické návsi obce Poleň nedaleko Klatov. Samostatný jednopodlažní dům o dispozici 3+ kk je ve velmi dobrém udržovaném stavu, je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a el. 220/380. K domu o rozloze 90 m2 náleží stodola s dílnou a chlévem o celkové zastavěné ploše 184 m2 - vše v perfektním stavu. Prostorná stodola vybízí k podnikání např.z hlediska autoopravny, je zde možnost parkovacích stání. Celková plocha pozemku je 956 m2 a je orientován jižním směrem. Dispoziční řešení - po vstupu do domu se octneme v předsíni, z které je vchod do prostorné místnosti s klenutým stropem sloužící jako kuchyně. Dále jsou z předsíně vstupy do koupelny a dvou obytných pokojů, zařízených jako obývací pokoj a ložnice. Z předsíně se taktéž dostaneme na prostornou půdu s možností půdní vestavby. Vytápění domu je řešeno lokálně tuhými palivy, k vaření slouží sporák na plynovou bombu. Na mírně svažité zahradě se sklonem na jih jsou vzrostlé plodící ovocné stromy - jabloně, třešně, hrušně, ořech a je odtud krásný výhled na náves obce a okolní lesy. Ze zahrady je vstup do malého sklípku vybudovaném ze strany pod domem - vhodné k uskladnění brambor a ovoce. Poleň leží ve výšce 458 m.n.m., je zde obecní úřad, pošta, obchod a z hlediska letního osvěžení i koupaliště v 6km vzdálených Dolanech. Obec je na trase pravidelné autobusové dopravy. V okolí se nachází lesy plné hub, ale i turistické cíle. Ať už v 13 km vzdálených Klatovech, či v 16 km vzdálené Kdyni. Nedaleko se též nachází historická obec Chudenice s pivovarem (6 km), u které leží Americká zahrada, zámek Chudenice a rozhledna Bolfánek. V 12 km vzdáleném Švihově stojí největší vodní hrad u nás. Doporučuji z hlediska klidné lokality, čistoty vzduchu, historie a ceny domu. Ev. číslo: 6314.

Prodej dokončené novostavby RD v Př

Nabídka
27.5.2017
Prodej dokončené novostavby RD v Př
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Plzeň - sever
3 550 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnou koupi novostavby rodinného domu pro klidné bydlení na okraji obce Přehýšov v okrese Plzeň-sever, v zástavbě dalších novostaveb. Obec je dobře spravovaná, do Plzně dojedete autem cca za 15 min., nájezd na dálnici D5 - Ostrov u Stříbra nebo Nýřany do 10 min., kde se nabízí také dostatek pracovních příležitostí. Dům bude kupujícímu bude předán zcela dokončený a zkolaudovaný. Nyní si zájemce ještě může vybrat barvu fasády, vnitřní zařizovací předměty jsou nyní osazovány a prováděny vnitřní omítky, podlahy a další dokončovací práce . Dům je přízemní , se sklonitou střechou a krytinou Bramac, nepodsklepený z pálených cihel o dispozici 4+ kk, podlahová plocha bytu 108 m čtv.+ navazující terasa 27 m čtv.. Technické údaje: topení elektrokotel, teplá voda el.bojler 200 l , voda obecní, kanalizace - vlastní ČOV s jímkou. Pozemek je oplocen ze tří stran drátěným plotem, čelní stranu si kupující dodělá sám. Příjezd k domu po obecní komunikaci. Vážní zájemci o koupi mají možnost navštívit stejný, již užívaný dům. Financování pro vás můžeme zařídit - využijte našich 15letých zkušeností v oboru financí a ještě dosud nízkých úrokových sazeb pod 2%, rozhodujte se tedy rychle. Podrobnější informace, včetně seznámení s technickými plány výstavby získáte při prohlídce, kterou si sjednejte výhradně na tel. makléře uvedeného u inzerce. Ev. číslo: 606518. cena za dokončenou stavbu.

Prodej RD v Broumově, okr.Tachov

Nabídka
27.5.2017
Prodej RD v Broumově, okr.Tachov
Typ RD: -
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Tachov
2 900 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu v obci Broumov, na rozhraní okresu Cheb a Tachov, 10 km do Plané, Mariánských Lázní i Tachova po 15 km, do německého Mähringu 7 km a Tirschenreuthu 22 km, v blízkosti dálnice D5 SRN- Rozvadov-Praha - obec Broumov má výbornou polohu pro rychlý dojezd /opravené silnice/ do zaměstnání či škol a zároveň Vám poskytne čisté a klidné bydlení v přímém kontaktu s přírodou. Tato vesnice má obecní úřad, čerpací stanici, obchod, hospodu. Další občanská vybavenost včetně lékaře se nejblíže nachází ve městě Planá. Nabízený rodinný dům o celkové podlahové ploše 96 m čtv. byl kolaudován v r.2013, jeho součástí je skeletová dvougaráž, terénní úpravy zahrady a vjezdu na pozemek včetně oplocení. Stavba je připojena na el.energii, obecní vodovod, odpadní vody jsou svedeny do septiku. Vytápění je řešeno formou úsporných sálavých panelů a jako doplňkové topení jsou v přízemí instalována kvalitní krbová kamna. Vybavení domu tvoří kuchyňská linka se spotřebiči, dvě koupelny s WC. Přízemí je členěno na kuchyň s obývacím prostorem, technickou místnost, kterou lze využít jako samostatný pokoj, malou koupelnu se sprch.koutem, zádveří, chodbu a schodiště, ze všech přízemních místností lze vyjít přímo do zahrady a celé toto podlaží je upraveno pro imobilní osoby. V prvním patře lze užívat tři neprůchozí místnosti včetně větší koupelny s vanou a samostatným sprchovým koutem. Přímé sousedství domu tvoří další dvě novostavby a louka využívaná pro biozemědělství. Příjezd k domu je přímo z hlavní silnice.Využijte mých služeb a zkušeností k zajištění financování koupě domu, úroky již stoupají, ještě do konce ledna Vám mohu zajistit nízkou úrokovou sazbu hypotéky pod 2% p.a. při splnění podmínek banky. Prohlídku si sjednejte na kontaktech uvedených u inzerátu. Ev. číslo: 599192. cena včetně dvougaráže.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes