Užitná plocha

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Rodinné domy v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Rodinný řadový dům, Jiráskova, Týni

Nabídka
24.4.2017
Rodinný řadový dům, Jiráskova, Týni
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Rychnov nad Kněžnou
1 790 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují koupi řadového rodinného domu s 2 bytovými jednotkami. Dům je vhodný k bydlení i případnému pronájmu, obě jednotky mají samostatný vchod. K původnímu domu byla provedena přístavba do L, na kterou v severní části navazuje stavba rodinného domu na sousedním pozemku. Původní část rodinného domu má sedlový vázaný krov s obytným 2. NP částečně podkrovím, přístavba má 2 obytná podlaží, krov je pultový. Střešní krytina na sedlové střeše je poškozený šindel, na pultové střeše jsou svařované živičné pásy. Přístup do 2. NP je z venkovního schodiště, které má kovovou konstrukci s dřevěnými stupni, je zastřešené betonovou taškou. Oplechování a svody dešťové vody jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře jsou dřevěné s částečným prosklením, interiérové jsou plné hladké i částečně prosklené. Okna jsou z části plastová a dřevěná zdvojená. Ohřev TUP je řešen elektrickým bojlerem, vytápění bylo původně ústředním topením s plynovým kotlem, který byl před 5 roky demontován. Otopná tělesa jsou osazena, jsou částečně plechová žebrovaná, částečně KORADO, v koupelně je otopný kombinovaný žebřík s elektrickou spirálou. Vnější opláštění je částečně zateplené kontaktním zateplovacím systémem s tenkovrstvou probarvenou omítkou, na nezateplené části je natažena tenkovrstvá omítka, která je při úrovni terénu poškozena. Podlahy jsou betonové, v koupelnách a WC je keramická dlažba. V domě jsou 2 koupelny se sprchovými kouty, v jedné je malá vana, v obou jsou umyvadla. Ev. číslo: 14963.

Exkluzivní prodej řadového koncovéh

Nabídka
24.4.2017
Exkluzivní prodej řadového koncovéh
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Jičín
1 300 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej řadového koncového RD 2+1 47m2 Kopidlno s garáží, kolnou, přístřeškem a zahradou na pozemku 228m2. Nemovitost se nachází v krajní zastavěné části města Kopidlno při výjezdu směrem na Libáň. Dům pochází podle původního sdělení z roku 1920, u kterého došlo v letech 1973-74 k jeho modernizaci a opravě do dnešního stavu. Dům splňuje kriteria rod. domu, protože lze vybudovat jak oddělené bytové jednotky, tak i další nadzemní podlaží v podkroví domu. V 1NP, které je zvýšené cca 0,5m oproti ÚT, se nachází průchozí chodba se schodištěm na půdu, WC, koupelna, kuchyň a dvě obytné místnosti. Založení domu je kamenné s dodatečnou izolací, zdivo z pálené cihly na 45cm, strop dřevěný se záklopem, krytina pálená, vnitřní omítky původní opravované vápenné štukové, vnější stříkaný břízolit, schody dřevěné původní, okna špaletová r. 1973, elktro, voda, kanal. 1973. Napojení na inženýrské sítě: zaveden z veřejných rozvodů zemní plyn, voda, kanalizace a elektro. v prostoru za domem je postavěná zděná garáž z roku 1974. Dopravní dostupnost je nadprůměrná: Snadno se lze autem dopravit na nákupy do Poděbrad nebo Jičína po ose JZ-SV, vlakem zase za prací do automobilky Škoda v Mladé Boleslavi, případně až do Prahy. Další dostupná automobilka je TPCA na jih v Kolíně. Hlavní silniční tah 32 kvalitou i šířkou navazuje na hradeckou dálnici, jde proto také o vyhlášenou trasu motorkářů. Na náměstí silnici kříží silnice II/280 na Mladou Boleslav a Nový Bydžov. Do města zajíždí několik autobusových spojů z různých směrů. K dispozici je i vlakové spojení. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Doporučuji! Ev. číslo: 608934.

Prodej, vila, Úpice

Nabídka
23.4.2017
Prodej, vila, Úpice
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej unikátní prvorepublikové vily s možností využití jako rezidenčmí sídlo rodiny, reprezentativní sídlo firmy, stylový hotel, penzion atd. Vilu, která patří k významným stavbám regionu, navrhl jako rodinnou rezidenci významného úpického továrníka Richarda Morawetze známý český architekt Heinrych Fanta tak, aby respektovala všechny požadavky stavebníka kladené na její funkční i reprezentativní charakter. Stavba z první čtvrtiny 20.stol. vyniká vskutku originálním řešením. Po vzoru historizující palácové stavby zdařile respektuje klasicistní ráz náměstí a na straně do zahrady, s níž je důmyslně propojena reprezentativním vstupním průjezdem, pak vyniká monumentálním tvaroslovím moderní architektury, která svými stavebními a dekorativními prvky skvěle reprezentuje soudobý trend nastupujícího uměleckého slohu Artdeco. Zahrada výškově členěna do dvou teras byla projektována významným zahradním architektem Josefem Vaňkem, který ji vybavil množstvím kamených, funkčních a uměleckých prvků, mezi nimiž nechybí bazén, či kašna s vodotryskem. Obytné interiéry rozložené do tří podlaží nabízejí stejně velkorysé řešení nejen svými rozměry, použitými materiály a uměleckořemeslným zpracováním, ale též růzmými technickými novinkami té doby, např. realizací jednoho z prvních osobních výtahů u nás. Význam nabízené nemovitosti dokumentuje i návštěva a hostování prezidenta T.G.Masaryka, vícečetné návštěvy slavné prvorepublikové herečky Adiny Mandlové, jakož i její uvedení v cyklu ČT "Šumná města". Objekt je v dobrém technickém stavu, v rámci rekonstrukce byla položena nová střešní krytina, provedena oprava fasády, instalace nové el. a rekonstrukce ÚT s kotlem na TP nebo horkovodem s vlastní výměníkovou stanicí. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 607326. cena včetně provize a právního servisu.

Prodej, vila, Úpice

Nabídka
23.4.2017
Prodej, vila, Úpice
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej unikátní prvorepublikové vily s možností využití jako rezidenčmí sídlo rodiny, reprezentativní sídlo firmy, stylový hotel, penzion atd. Vilu, která patří k významným stavbám regionu, navrhl jako rodinnou rezidenci významného úpického továrníka Richarda Morawetze známý český architekt Heinrych Fanta tak, aby respektovala všechny požadavky stavebníka kladené na její funkční i reprezentativní charakter. Stavba z první čtvrtiny 20.stol. vyniká vskutku originálním řešením. Po vzoru historizující palácové stavby zdařile respektuje klasicistní ráz náměstí a na straně do zahrady, s níž je důmyslně propojena reprezentativním vstupním průjezdem, pak vyniká monumentálním tvaroslovím moderní architektury, která svými stavebními a dekorativními prvky skvěle reprezentuje soudobý trend nastupujícího uměleckého slohu Artdeco. Zahrada výškově členěna do dvou teras byla projektována významným zahradním architektem Josefem Vaňkem, který ji vybavil množstvím kamených, funkčních a uměleckých prvků, mezi nimiž nechybí bazén, či kašna s vodotryskem. Obytné interiéry rozložené do tří podlaží nabízejí stejně velkorysé řešení nejen svými rozměry, použitými materiály a uměleckořemeslným zpracováním, ale též růzmými technickými novinkami té doby, např. realizací jednoho z prvních osobních výtahů u nás. Význam nabízené nemovitosti dokumentuje i návštěva a hostování prezidenta T.G.Masaryka, vícečetné návštěvy slavné prvorepublikové herečky Adiny Mandlové, jakož i její uvedení v cyklu ČT "Šumná města". Objekt je v dobrém technickém stavu, v rámci rekonstrukce byla položena nová střešní krytina, provedena oprava fasády, instalace nové el. a rekonstrukce ÚT s kotlem na TP nebo horkovodem s vlastní výměníkovou stanicí. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 604030. cena včetně provize a právního servisu.

Prodej, dům rodinný, 204m2, Úpice

Nabídka
23.4.2017
Prodej, dům rodinný, 204m2, Úpice
Typ RD: samostatně stojící
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásného RD postaveného v r. 1878 s menší stylovou restaurací-vinárnou, který se nachází v malebném prostředí mimo hlavní komunikaci nad malou obcí nedaleko města Úpice. Dům prošel nákladnou celkovou velmi zdařilou a citlivě provedenou rekonstrukcí. Je celoročně přístupný po místní obecní komunikaci vedoucí pouze k několika stavením a dále do volné přírody a k lesu. Vstup je branou přes zatravněný dvůr s vydlážděnou terasou, koutem s grilem, udírnou a ohništěm a menší stodolou. Okolo domu je udržovaná oplocená zahrada 1154m2 s okrasnými dřevinami a několika staletými lípami. Přes cestu se v další neoplocené zahradě 690m2 nachází druhá větší stodola, za ní pak velký zatravněný pozemek 4281m2. Dům je bývalé hospodářské stavení s prostornou předsíní, odkud je přístup do velké obytné světnice s kachlovým sporákem a pecí, na které je místo pro spaní, dále do velké koupelny s vanou, umyvadlem a WC, vstup do klenutého sklepa pod domem a dřevěné schodiště do obytné předsíně a dále velké ložnice v podkroví. Prostornou půdu lze využít k vestavbě dalších podkrovních místností, popř. apartmánů k pronajímání. Na obytnou část v přízemí pak přímo navazuje velká kuchyň, která slouží pro provoz menší útulné restaurace-vinárny s barem, která je vybudována z bývalé kamenné stáje s klenutými stropy a sloupem uprostřed. Na tento prostor navazuje nově vybudované sociální zařízení, zvlášť pro muže, ženy a personál. K dalšímu sezení je možno využít terasu před vchodem do vinárny. Poloha domu uprostřed přírody a spousta přírodních i historických zajímavostí v okolí jej předurčuje ke zdravému a klidnému trvalému bydlení spojenému s podnikáním, nebo k provozování rodinného penzionu v dosahu větších měst. Město Úpice je vzdáleno 5km a okresní město Trutnov cca 15km. Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 584258. cena včetně provize a právního servisu.

Prodej, dům rodinný,3+1,2+kk, Zábro

Nabídka
23.4.2017
Prodej, dům rodinný,3+1,2+kk, Zábro
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Náchod
2 390 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej udržovaného samostatně stojícího rodinného domu se dvěma samostatnými byty 3+1 v přízemí a 2+ kk v prvním patře, který se nachází v okrajové části obce Zábrodí nedaleko rekreačního rybníku Špinka a rybníku Brodský. Dům stojí v oplocené zatravněné zahradě o celkové výměře 2800m2 s pergolou k posezení s grilem a udírnou, s několika ovocnými stromy a okrasnými dřevinami. Ze vstupní verandy vejdeme ke schodišti, odkud je přístupný větší byt ve zvýšeném přízemí domu, který sestává z většího obývacího pokoje propojeného s kuchyní s jídelním koutem, dětského pokoje, ložnice a nové koupelny s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC, dále pak byt v prvním patře sestávající z obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, menší podkrovní ložnice a koupelny s vanou, umyvadlem a WC. Dům je celý podsklepen, s větší garáží, dílnou, prádelnou, kotelnou a prostory k uskladnění. Vytápění domu je ÚT s kotlem na tuhá paliva, v přízemí jsou krbová kamna, je zavedena el. 220/380V, vodovod je obecní, ohřev vody kombinovaným bojlerem, odpady jsou svedeny do septiku. V roce 2015 byla provedena částečná rekonstrukce, pořízena nová koupelna v přízemí, vyměněna všechna okna za nová plastová. Poloha domu umožňuje zdravé, možno i dvougenerační bydlení v dosahu větších měst a vzhledem ke spoustě přírodních i historických turisticky vyhledávaných lokalit v okolí se nabízí možnost využít jeden z bytů k sezonnímu pronájmu. Červený Kostelec je vzdálen pouze 4km, okresní město Náchod 8km a Česká Skalice s přehradou Rozkoš a Babiččiným údolím 12km. Rádi Vám zajistíme prohlídku a doporučíme nejvýhodnější způsob financování koupě této nemovitosti. Ev. číslo: 610192. Cena včetně poplatků a právního servisu.

Prodej, dům rodinný, 2+1, Radvanice

Nabídka
23.4.2017
Prodej, dům rodinný, 2+1, Radvanice
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Trutnov
1 595 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení prodej pěkného rodinného domu, který se nachází na vyvýšeném místě mimo hlavní komunikaci v klidné okrajové části obce Radvanice u Trutnova s pěkným výhledem na roubenky, podobné domky a přírodu v jeho okolí. Je možnost celoročního využití jak k trvalému bydlení, tak i k rodinné rekreaci. Dům stojí v rohu zahrady 276m2, která je ve spodní části oddělena potůčkem od zahrady souseda, přes cestu je pak další oplocený zatravněný rovinatý pozemek 549m2, který je možno využít i jako stavební. Dům sestává z obytné kuchyně, pokoje, koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatného WC a v podkroví je pak další pokoj a půdní prostor k uskladnění. V posledních letech prošel dům postavený před cca 35-ti lety celkovou rekonstrukcí, byl zateplen po celém obvodu, byla provedena oprava střechy, vybudována nová koupelna a nové WC, jsou zde nové rozvody el. proudu a vody, ohřev vody je el. bojlerem, odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu zajišťují krbová kamna nebo el. přímotopy na noční proud. V okolí se nachází spousta turisticky vyhledávaných lokalit, včetně skalního města Adršpach a 40km vzdálených Krkonoš. Do okresního města Trutnov je to pouhých 15km. Doporučujeme prohlídku. Zajistíme Vám nejvýhodnější způsob financování koupě této nemovitosti. Ev. číslo: 609600. cena včetně služeb a právního servisu.

prodej luxusního domu, 86,5m2+ tera

Nabídka
23.4.2017
prodej luxusního domu, 86,5m2+ tera
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Trutnov
7 235 800 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej domu o dispozici 2 x 2+ kk o výměře 86,5m2 + terasa 18,6m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice samostatných apartmánů tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Veškeré movité věci v apartmánu jsou za příplatek dle ceníku. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 606185. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

prodej luxusního domu, 86,5m2+ tera

Nabídka
23.4.2017
prodej luxusního domu, 86,5m2+ tera
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Trutnov
7 235 800 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej domu o dispozici 2 x 2+ kk o výměře 86,5m2 + terasa 18,6m2 + výhradní parkovací stání v novostavbě projektu Apartmány Hrádeček. Apartmány jsou umístěny v těsném sousedství podkrkonošského 18 jamkového hřiště, lyžařského areálu a 4*hotelu Grund Resort. Primárním cílem je nabídnout klientovi možnost investičního záměru ve spolupráci s hotelem Grund Resort a tím využít apartmán ke krátkodobému pronájmu stálým hostům a podílet se tak na ročním výnosu až do výše 5% z kupní ceny nemovitosti. Dispozice samostatných apartmánů tvoří prostorná předsíň, z níž jsou přístupné ostatní místnosti. Vzdušný obývací pokoj s výhledem, je prosklenou stěnou propojen s krytou terasou. Jedna ze stěn je společně se stropem zdobena dřevěným obkladem, který je protiváhou podlahy z keramické dlažby. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a kuchyňská linka. Koupelna je vybavena klozetem, umyvadlem a velkým sprchovým koutem se skleněnou zástěnou a barevným skleněným obkladem. V ložnici je dvoulůžko a vestavěná skříň s integrovaným kosmetickým - pracovním pultem. V ceně každého apartmánu je vlastní pozemek. Veškeré movité věci v apartmánu jsou za příplatek dle ceníku. Čtrnáct solitérních domů s moderním horským designem zasazených do svahu kopce nad Mladými Buky obsahuje dvacet osm apartmánů velikosti 2 + KK a 3 + KK a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše a Rýchorský hřbet. Spojení soukromí solitérních domů s výjimečně komfortním zázemím čtyřhvězdičkového hotelu s restaurací, wellness a golfovým hřištěm je v českých horách unikátním řešením apartmánového bydlení pro relaxaci, zábavu a různorodé sportovní vyžití. Zpětný pronájem apartmánu a jeho začlenění do fungujícího resortu představuje pro vlastníka výhodnou investici. V případě dotazů či zájmu mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 605775. Možnost odpočtu DPH. Včetně právního a realitního servisu.

Rodinný dům, Bačálky - Lično

Nabídka
23.4.2017
Rodinný dům, Bačálky - Lično
Typ RD: -
Dispozice: 4+1
Obytná pl.: -
Jičín
2 596 400 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu na klíč 4+1 v obci Bačálky - Lično a pozemku o celkové výměře 1342 m2. Základová konstrukce: zemní práce - výkop základových pasů do hloubky 80cm od shrnuté ornice, průchodky pro vodu, odpady, elektro Hrubá stavba: Hydroizolace - hydroizolace s fólií pro střední radonovou zátěž, zdivo nosné - HELUZ cihelné zdivo, zdivo nosné – vnitřní HELUZ, schodiště vnitřní - železo betonové, střešní konstrukce - vázané konstrukce krovu, střešní krytina - Bramac MAX vč. příslušenství ze čtyř možných barev, klempířské prvky - plechové TiZn, střešní okna - VELUX GGL, rozměry dle PD, okna - plastová okna šesti komorová, barva bílá, okenní profil GEALAN s8000 IQ, kování MACO, izolační dvojsklo, terasová okna - jednokřídlá nebo dvoukřídlá, dveře vchodové - plastové – bílé, hladké, tříbodové zamykání Instalace, kompletace: vana, závěsné WC, sprchový kout, umyvadlo, pákové baterie, obezdění vany a WC v ceně vytápění a ohřev TUV podlahové elektrické topení FENIX v obývacím pokoji, v ostatních místnostech elektrické topné panely. Topný žebřík v koupelně, 120 l zásobník TUV keramické obklady - koupelna a WC do výšky 2 m – kalkulováno s cenou 250 Kč/m2 Úprava povrchů – vnější: omítky - lepidlo Weber, točená silikonová fasádní omítka 1,5 mm Financování zajistíme. Cena je uvedena bez daně z nabytí nemovitosti. Ev. číslo: 605840.


Rodinné domy na prodej

V rubrice Rodinné domy v kategorii Domy na prodej naleznete jak soukromé inzeráty z oblasti realit, tak i nabídku domů na prodej od realitních kanceláří. Pokud rodinný dům sháníte, podejte si do rubriky Rodinné domy inzerát jako poptávku.

V základním výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty s nabídkou na prodej rodinných domů. Díky možnostem rozšířeného filtrování v levém sloupci je pak hračkou si najít jen inzeráty s určitým typem rodinného domu nebo v lokalitě. Lehce najdete inzeráty na rodinné domy v Praze, Kolíně, Ostravě nebo ve Středních Čechách. Pomocí textového hledání jednoduše najdete jen inzeráty s nabídkou řadových domů, samostatně stojící nebo rodinné domy odpovídající učení Feng Shui (Feng-Šuej). Můžete také použít filtr pro hledání dle velikosti domu.

V detailu každého inzerátu najdete kontaktní informace na inzerenta a další fotografie nabízené nemovitosti. Hlídací pes je funkce, která Vám každý den do Vašeho emailu pošle nové inzeráty z rubriky Rodinné domy, a tak Vám žádná nabídka neunikne.
Chcete-li prodat či koupit činžovní dům, navštivte rubriku Činžovní domy. Zájemci o koupi či prodej chaty, chalupy by určitě měli využít rubriku Chaty a chalupy.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes