Zadat poptávku

Newsletter

Chcete dostávat naše novinky e‑mailem? Prosím, stačí jen vyplnit vaši adresu a je to.

Taky nesnášíme SPAM. Nikomu vaši adresu neprodáme, slibujeme. A newsletter vám pošleme maximálně 2× měsíčně.

Nejste na to sami

Eva Decroix
Eva Decroix,
advokátka

Dostali jste se vy nebo vaši blízcí do úzkých a hledáte pomoc právníka? Ať už zatím jen sbíráte informace, potřebujete poradit se smlouvou, nebo už došlo na nejhorší a potřebujete zastupovat, jste tady správně.

Náš zkušený tým právníků a advokátů se postará o to, abyste získali potřebné informace, poradí a pomůže vám domoci se svých práv.

Každý případ je pro nás zcela jedinečný a ke každému přistupujeme maximálně diskrétně.

Projděte si naše rady zdarma a pokud nenajdete odpověď na svoji otázku, napište nám a my uděláme všechno pro to, abyste byli spokojení.

Za to vám ručím.


Naše aktuální rady zdarma:

3 hlavní změny pro přepis vozidel v roce 2017

4.5.2017

Novela zákona od června 2017 konečně upraví situaci, kdy se nový majitel vozidla nemá k jeho přepisu na svou osobu. Přečtěte si shrnutí naší Právní poradny, co a jak se ještě bude ohledně přepisu vozidel měnit.


5 otázek a odpovědí: Co říká české právo na službu Airbnb?

21.1.2017

Ubytovací služba Airbnb je fenoménem dneška. Jakou smlouvu byste měli uzavřít, pokud ji chcete používat? Musíte být jako pronajímatel živnostníkem? A jak si můžete jako sousedé stěžovat, pokud vám „výletní“ byt odvedle dělá neustálé potíže? Nejen na to najdete odpověď v naší Právní poradně.


3 klíčové povinnosti, které musíte řešit jako pronajímatelé u Airbnb

21.1.2017

<p>V naší Právní poradně tentokrát nabízíme odpovědi na 3 nejčastější otázky pronajímatelů ubytování přes Airbnb. Aneb co a jak jim nařizuje české právo?</p>