Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Administrativa Asistent, asistentka

Nabídka
23.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: 31000 Kč
Litoměřice

Všeobecní administrativní pracovníci pracovník kvality, administrativa. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 31000 kč, mzda max. 37000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - práce v energetickém průmyslu, - řídí kvalitu na daném projektu ve fázi přípravy dokumentace kvality před zahájením výroby, ve fázi výroby a následné montáže, jak v rámci společnosti, tak u subdodavatelů, - kontroluje dodržování systémových a dílčích požadavků na kvalitu související s konkrétním projektem. Vypracovává a kontroluje/přezkoumává dokumentaci spojenou s výše uvedenými požadavky. Zpracovává dokumentaci kvality svěřeného projektu (Plán kontrol a zkoušek, Plán kvality), - provádí, zajišťuje a metodicky řídí mezioperační kontroly polotovarů, výrobků nebo jiných komponentů v průběhu výrobních, montážních, provozních nebo jiných procesů. Sleduje vlivy působící na kvalitu a navrhuje opatření k jejímu zajištění, - přítomnost u dodavatelských auditů, - komunikace požadavků objednatele se zákazníkem, Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění. Způsob kontaktování zaměstnvatele: e-mailem, po telefonicky od 800h. do 18.00h. domluvit osobní schůzku.. Pracoviště: Modřany power, a.s., pracoviště štětí, Litoměřická, č.p. 272, 411 08 Štětí. Informace: Vilém Bayer, +420 734 511 657.

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
23.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: -
Litoměřice

Všeobecní administrativní pracovníci pracovník kvality, administrativa. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 31000 Kč, max. 37000 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-01 do 2018-12-31. Volných pracovních míst: 1. - práce v energetickém průmyslu - řídí kvalitu na daném projektu ve fázi přípravy dokumentace kvality před zahájením výroby, ve fázi výroby a následné montáže, jak v rámci společnosti, tak u subdodavatelů - kontroluje dodržování systémových a dílčích požadavků na kvalitu související s konkrétním projektem. Vypracovává a kontroluje/přezkoumává dokumentaci spojenou s výše uvedenými požadavky. Zpracovává dokumentaci kvality svěřeného projektu (Plán kontrol a zkoušek, Plán kvality) - provádí, zajišťuje a metodicky řídí mezioperační kontroly polotovarů, výrobků nebo jiných komponentů v průběhu výrobních, montážních, provozních nebo jiných procesů. Sleduje vlivy působící na kvalitu a navrhuje opatření k jejímu zajištění - přítomnost u dodavatelských auditů - komunikace požadavků objednatele se zákazníkem Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění. Způsob kontaktování zaměstnvatele: e-mailem, po telefonicky od 800h. do 18.00h. domluvit osobní schůzku... Pracoviště: Modřany Power, a.s., pracoviště Štětí, Litoměřická, č. 272, Štětí, okres Litoměřice, 411 08 Štětí. Nabízené výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, . Informace: VilémBayer, +420 734 511 657, v.bayer@modrany.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice, poslední změna: 2017-11-23T01:49:56.

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Nabídka
23.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: -
Litoměřice

Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

Nabídka
23.11.2017
Obor: Administrativa
Profese: Asistent, asistentka
Typ úvazku: -
Plat: -
Most

Úředníci jinde neuvedení Referent/ka (stavební

Nabídka
23.11.2017
Obor: 2444
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: 18810 Kč
Most

Úředníci jinde neuvedení Referent/ka (stavební správa). Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme splnění vzdělání dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů:, - vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu , ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, - NEBO vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, - NEBO střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe , v oboru stavebnictví., PRACOVNÍ POMĚR BUDE UZAVŘEN NA DOBU URČITOU, PO DOBU RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ (CCA DO 2019)., K přihlášce je nutné doložit: životopis, výpis z Rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladu nejvyšším dosaženém vzdělání. , Přihlášku je možné podat nejpozději do 8. 12. 2017 do 12.00 hodin osobně v podatelně Magistrátu města Mostu popř. písemně na adresu: , Statutární město Most, odd. kanc. primátora a tajemníka, Radniční 1, 434 01 Most, Bližší informace k výběrovému řízení je možné dohledat na webu města Mostu: http://www.mesto-most.cz/vyberove-rizeni-c-22-2017/d-29846. Pracoviště: Magistrát města mostu, Radniční, č.p. 1, 434 01 Most 1. Informace: Andrea Kupová, +420 467 448 349.

2444, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

Nabídka
23.11.2017
Obor: 2444
Profese: -
Typ úvazku: -
Plat: -
Most

Úředníci jinde neuvedení Referent/ka (stavební správa). Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-01. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme splnění vzdělání dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů: - vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru - NEBO vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví - NEBO střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví. PRACOVNÍ POMĚR BUDE UZAVŘEN NA DOBU URČITOU, PO DOBU RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ (CCA DO 2019). K přihlášce je nutné doložit: životopis, výpis z Rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladu nejvyšším dosaženém vzdělání. Přihlášku je možné podat nejpozději do 8. 12. 2017 do 12.00 hodin osobně v podatelně Magistrátu města Mostu popř. písemně na adresu: Statutární město Most odd. kanc. primátora a tajemníka Radniční 1 434 01 Most Bližší informace k výběrovému řízení je možné dohledat na webu města Mostu: http://www.mesto-most.cz/vyberove-rizeni-c-22-2017/d-29846. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Magistrát města Mostu, Radniční, č. 1, Most, okres Most, 434 01 Most 1. Požadované obory vzdělání: Architektura a urbanismus, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Stavebnictví, Právo, právní a veřejnosprávní činnost. Požadované dovednosti: , . Nabízené výhody: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick day. Informace: AndreaKupová, +420 467 448 349, Andrea.Kupova@mesto-most.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most, poslední změna: 2017-11-22T18:26:41.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes