Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Vzdělávání a školství Vychovatel

Nabídka
22.6.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vychovatel
Typ úvazku: -
Děčín

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) vychovatel/ka. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21570 kč, mzda max. 24910 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: DD a ŠJ, Lipová u Šluknova 417, , Požadavky: , - Vzdělání min. SŠ či VŠ - vychovatelství, speciální pedagogika, sociální pedagogika, nebo speciální pedagogika v rámci celoživotního vzdělávání v korespondenci se Zákonem 563/2004Sb. ve znění poz. Přijat může být i uchazeč, který si vzdělání doplňuje., - Komunikativnost, časová flexibilita, práce v týmu, tvořivost, kladný vztah k dětem, uživatelská znalost práce na PC, ŘP vítán, zdravotní a psychická způsobilost ( v případě přijetí do pracovního poměru bude muset uchazeč následně absolvovat a dodat psychologické vyšetření)., trestní bezúhonnost, , Předpokládaný nástup do pracovního poměru: 01. 09. 2017, , Pozn.: bližší informace je možné získat na tel.: 777 707 141 od 9.00 - 15.00 hod., Bc. Soňa Müllerová - zástupkyně ředitele pro pedagogickou oblast., Přihlášku do výběrového řízení včetně motivačního životopisu je možné poslat písemnou formou na adresu: Dětský domov a Školní jídelna p. o., Lipová u Šluknova 417, 407 81 Lipová - na obálku napište "výběrové řízení vychovatel/vychovatelka", nebo e-mailem ddlip@interdata.cz ., Výběrové řízení bude ukončeno dne 9. srpna 2017 ve 12h. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Dětský domov a školní jídelna, lipová u šluknova 417, příspěvková organizace, 407 81 Lipová u Šluknova. Informace: Soňa Millerová, +420 777 707 141.

Vzdělávání a školství, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
22.6.2017
Obor: Vzdělávání a školství
Profese: Vychovatel
Typ úvazku: -
Děčín

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) vychovatel/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 21570 Kč, max. 24910 Kč. Pracovní poměr od 2016-06-01. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce: DD a ŠJ, Lipová u Šluknova 417 Požadavky: - Vzdělání min. SŠ či VŠ - vychovatelství, speciální pedagogika, sociální pedagogika, nebo speciální pedagogika v rámci celoživotního vzdělávání v korespondenci se Zákonem 563/2004Sb. ve znění poz. Přijat může být i uchazeč, který si vzdělání doplňuje. - Komunikativnost, časová flexibilita, práce v týmu, tvořivost, kladný vztah k dětem, uživatelská znalost práce na PC, ŘP vítán, zdravotní a psychická způsobilost ( v případě přijetí do pracovního poměru bude muset uchazeč následně absolvovat a dodat psychologické vyšetření)., trestní bezúhonnost Předpokládaný nástup do pracovního poměru: 01. 09. 2017 Pozn.: bližší informace je možné získat na tel.: 777 707 141 od 9.00 - 15.00 hod., Bc. Soňa Müllerová - zástupkyně ředitele pro pedagogickou oblast. Přihlášku do výběrového řízení včetně motivačního životopisu je možné poslat písemnou formou na adresu: Dětský domov a Školní jídelna p. o., Lipová u Šluknova 417, 407 81 Lipová - na obálku napište "výběrové řízení vychovatel/vychovatelka", nebo e-mailem ddlip@interdata.cz . Výběrové řízení bude ukončeno dne 9. srpna 2017 ve 12h. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru.. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Dětský domov a Školní jídelna, Lipová u Šluknova 417, příspěvková organizace, Lipová, okres Děčín, 407 81 Lipová u Šluknova. Nabízené výhody: , , . Informace: SoňaMillerová, +420 777 707 141, ddip@interdata.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk, poslední změna: 2017-06-22T00:47:53.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes