Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Olomoucký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI KOLEJOVÝCH KONSTRUKCÍ.

Nabídka
30.5.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Prostějov

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI KOLEJOVÝCH KONSTRUKCÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Osobní kontakt po tel. domluvě pan Bc.Doleček tel.: 777 817 147 (volat v době 7:30-15:30 hod.) nebo e-mail: dolecek@dtvm.cz . Kvalifikační požadavky: SOU - obor strojní zámečník výhodou, praxe v oboru zámečník výhodou, svářečský průkaz na sváření obalovanou elektrodou nebo pod ochranným plynem podmínkou, státní svářečské zkoušky nebo paličský průkaz výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, vazačský a jeřábnický průkaz typu B. Pracoviště: Dolní 100, Prostějov. Pracoviště: Dt - výhybkárna a strojírna, a.s., Dolní, č.p. 3137, 796 01 Prostějov 1. Informace: Zdeněk Doleček, +420 777 817 147.

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI KOLEJOVÝCH KONSTRUKCÍ.

Nabídka
30.5.2017
Obor: -
Profese: -
Typ úvazku: -
Prostějov

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI KOLEJOVÝCH KONSTRUKCÍ. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-01. Volných pracovních míst: 2. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Bc.Doleček tel.: 777 817 147 (volat v době 7:30-15:30 hod.) nebo e-mail: dolecek@dtvm.cz . Kvalifikační požadavky: SOU - obor strojní zámečník výhodou, praxe v oboru zámečník výhodou, svářečský průkaz na sváření obalovanou elektrodou nebo pod ochranným plynem podmínkou, státní svářečské zkoušky nebo paličský průkaz výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, vazačský a jeřábnický průkaz typu B. Pracoviště: Dolní 100, Prostějov.. Pracoviště: DT - Výhybkárna a strojírna, a.s., Dolní, č. 3137, Prostějov, okres Prostějov, 796 01 Prostějov 1. Požadované dovednosti: , , . Informace: ZdeněkDoleček, +420 777 817 147. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov, poslední změna: 2017-05-30T01:04:27.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
30.5.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Olomouc

Informační technologie Specialista výpočetní

Nabídka
30.5.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Olomouc

Vývojáři softwaru Projektant SW pro skladové hospodářství. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc., Pracujeme na zajímavých projektech pro významné nemocnice v oblasti facility management. Nabízíme pracovní pozici, na které využijete analytické myšlení, zkušenosti v oblasti informačních systémů zaměřených na skladové hospodářství a schopnost popisu dalšího rozvoje projektu či stanovování rizik. Vaší náplní práce bude analýza požadavku zákazníka, návrh řešení do SW, sledování legislativních změn v oblasti skladového hospodářství, návrh řešení těchto změn do SW, poskytování konzultací a školení pro zákazníky v dané oblasti. Přistupujete-li kreativně k řešení problémů a máte chuť pracovat s vysokým nasazením v oblasti výroby SW, je tato nabídka určena právě Vám! , , Nabízíme:, - Zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející oblasti, , - získání nových zkušeností se špičkovými produkty, , - perspektivu kariérového růstu, , - práci na zajímavých projektech, , - externí a interní vzdělávání, , - výborný pracovní kolektiv, , - flexibilní pracovní dobu, , - zaměstnanecké výhody (např. stravenky, fitness, 5 týdnů dovolené), , - motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních zkušenostech., , Požadujeme:, - VŠ/SŠ vzdělání s ekonomickým, technickým nebo logistickým zaměřením, , - znalost skladových procesů výhodou, , - zájem o práci v IT, , - všeobecné znalosti a přehled v oboru IT výhodou, , - odpovědnost, samostatnost, pečlivost, kreativita, , - analytické myšlení, systematické a logické uvažování, , - orientaci na výsledek a schopnost přizpůsobit se očekávání zákazníka, , - pozitivní přístup, komunikativnost, týmového ducha., , Vhodné pro:, - Absolventy VŠ/SŠ ekonomického, technického nebo logistického směru či pracovníky z oblasti skladů s kladným vztahem k IT., , Kontakt je možný POUZE mailem.. Pracoviště: Tesco sw a.s., tř. Kosmonautů, č.p. 1288, 779 00 Olomouc 9. Informace: Monika Slovaková, +420 587 333 555.

Informační technologie, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
30.5.2017
Obor: Informační technologie
Profese: Specialista výpočetní techniky
Typ úvazku: -
Olomouc

Vývojáři softwaru Projektant SW pro skladové hospodářství. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč, max. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-12. Volných pracovních míst: 1. Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Pracujeme na zajímavých projektech pro významné nemocnice v oblasti facility management. Nabízíme pracovní pozici, na které využijete analytické myšlení, zkušenosti v oblasti informačních systémů zaměřených na skladové hospodářství a schopnost popisu dalšího rozvoje projektu či stanovování rizik. Vaší náplní práce bude analýza požadavku zákazníka, návrh řešení do SW, sledování legislativních změn v oblasti skladového hospodářství, návrh řešení těchto změn do SW, poskytování konzultací a školení pro zákazníky v dané oblasti. Přistupujete-li kreativně k řešení problémů a máte chuť pracovat s vysokým nasazením v oblasti výroby SW, je tato nabídka určena právě Vám! Nabízíme: - Zajímavé zaměstnání v dynamicky se rozvíjející oblasti, - získání nových zkušeností se špičkovými produkty, - perspektivu kariérového růstu, - práci na zajímavých projektech, - externí a interní vzdělávání, - výborný pracovní kolektiv, - flexibilní pracovní dobu, - zaměstnanecké výhody (např. stravenky, fitness, 5 týdnů dovolené), - motivující finanční ohodnocení v závislosti na pracovních zkušenostech. Požadujeme: - VŠ/SŠ vzdělání s ekonomickým, technickým nebo logistickým zaměřením, - znalost skladových procesů výhodou, - zájem o práci v IT, - všeobecné znalosti a přehled v oboru IT výhodou, - odpovědnost, samostatnost, pečlivost, kreativita, - analytické myšlení, systematické a logické uvažování, - orientaci na výsledek a schopnost přizpůsobit se očekávání zákazníka, - pozitivní přístup, komunikativnost, týmového ducha. Vhodné pro: - Absolventy VŠ/SŠ ekonomického, technického nebo logistického směru či pracovníky z oblasti skladů s kladným vztahem k IT. Kontakt je možný POUZE mailem.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: TESCO SW a.s., tř. Kosmonautů, č. 1288, Olomouc, okres Olomouc, 779 00 Olomouc 9. Nabízené výhody: stravenky, fitness, . Informace: MonikaSlovaková, +420 587 333 555, vyberoverizeni@tescosw.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, poslední změna: 2017-05-30T01:04:27.

Služby Provozní pracovník

Nabídka
30.5.2017
Obor: Služby
Profese: Provozní pracovník
Typ úvazku: -
Šumperk

Služby, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

Nabídka
30.5.2017
Obor: Služby
Profese: Provozní pracovník
Typ úvazku: -
Šumperk

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních Pracovník/ce provozu (výdej stravy) + uklizeč/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9520 Kč. Pracovní poměr od 2017-08-28 do 2018-07-31. Volných pracovních míst: 1. Osobní kontakt; Doba určitá s možností prodloužení. Výdej stravy a úklid. Žádost o zaměstnání a strukturovaný životopis zasílejte nejpozději do 15.6.2017 emailem: zsvikyrovice@seznam.cz , doručte osobně na adresu pracoviště denně od 10.00 hod. nebo poštou... Pracoviště: Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk, příspěvková organizace, Školní, č. 122, Vikýřovice, okres Šumperk, 788 13 Vikýřovice. Informace: DanušeJílková, +420 604 447 871, zsvikyrovice@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk, poslední změna: 2017-05-30T01:04:27.

Obchod, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

Nabídka
30.5.2017
Obor: Obchod
Profese: Vedoucí prodejny, provozu
Typ úvazku: -
Prostějov

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách VEDOUCÍ SMĚNY. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-01. Volných pracovních míst: 1. Nástup ihned. Své životopisy zasílejte na e-mail: kariera@dracik.cz do předmětu prosím uveďte "Prostějov/vedoucí směny". Přijmeme vedoucí prodejny na HPP do prodejny hraček v Prostějově. Požadujeme: praxi ve vedení lidí, flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka, zodpovědný přístup k práci. PD v rozsahu 9:00-20:00 hod. vč. víkendů. PP na rok s možností prodloužení. Pracoviště: Dukelská brána 25/7, Prostějov.. Pracoviště: Dráčik - DUVI CZ s.r.o. -- Dukelská brána, Dukelská brána, č. 25, Prostějov, okres Prostějov, 796 01 Prostějov 1. Informace: PavlaJírová, kariera@dracik.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov, poslední změna: 2017-05-30T01:04:27.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes