Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Práce a brigády v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Technika a elektrotechnika Technik

Nabídka
27.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Písek

Strojírenští technici technologové, normovači EXPERT LEAN MANUFACTURING. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE:, Řízení zavedení Lean Manufacturing standard v závodě a spolupráce při jednotlivých fázích zavádění Lean Manufacturing , Identifikace nedostatků v jednotlivých procesech, implementace opatření, ověřování a auditování, zda jsou nastavené standardy respektovány, Podporování implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti, Provádění analýzy / měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST, , POŽADUJEME : , SŠ/VŠ vzdělání - technického směru, vhodné i pro absolventy, Znalosti nástrojů Lean Manufacturing: Six Sigma, Teorie úzkých míst, Lead time, SMED, Standard Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST, 5S, Dobrá znalost angličtiny (+ FJ výhodou), ŘP skupiny B, znalost MS Office, Výjimečné komunikační a prezentační dovednosti, zkušenosti s řízením týmu, Iniciativa, samostatnost, flexibilita, logické a analytické myšlení, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat, , NABÍZÍME:, Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR, Pracovní poměr na dobu neurčitou, Profesní a mzdový růst, možnost externích školení, 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP, 13. mzda - 15 000Kč ročně, Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně, Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně, Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně, Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu), , TERMÍN NÁSTUPU : dle dohody. Pracoviště: S. n. o. p. cz a.s., Stanislava Maliny, č.p. 452, 397 01 Písek 1. Informace: Vendula Kalábová, +420 382 901 301.

Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Nabídka
27.5.2017
Obor: Technika a elektrotechnika
Profese: Technik
Typ úvazku: -
Písek

Strojírenští technici technologové, normovači EXPERT LEAN MANUFACTURING. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-06-01. Volných pracovních míst: 1. NÁPLŇ PRÁCE: Řízení zavedení Lean Manufacturing standard v závodě a spolupráce při jednotlivých fázích zavádění Lean Manufacturing Identifikace nedostatků v jednotlivých procesech, implementace opatření, ověřování a auditování, zda jsou nastavené standardy respektovány Podporování implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti Provádění analýzy / měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST POŽADUJEME : SŠ/VŠ vzdělání - technického směru, vhodné i pro absolventy Znalosti nástrojů Lean Manufacturing: Six Sigma, Teorie úzkých míst, Lead time, SMED, Standard Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST, 5S Dobrá znalost angličtiny (+ FJ výhodou) ŘP skupiny B, znalost MS Office Výjimečné komunikační a prezentační dovednosti, zkušenosti s řízením týmu Iniciativa, samostatnost, flexibilita, logické a analytické myšlení, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat NABÍZÍME: Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR Pracovní poměr na dobu neurčitou Profesní a mzdový růst, možnost externích školení 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP 13. mzda - 15 000Kč ročně Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu) TERMÍN NÁSTUPU : dle dohody. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: S. n. o. p. cz a.s., Stanislava Maliny, č. 452, Písek, okres Písek, 397 01 Písek 1. Požadované dovednosti: , , . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: , , . Informace: VendulaKalábová, +420 382 901 301, vkalabova@snop.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek, poslední změna: 2017-05-27T01:05:01.


Práce, brigády, volná místa

Uvažujete o nové práci? Hledáte zaměstnance? Přemýšlíte o práci v zahraničí, nebo jen o brigádě k Vaší současné práci? V hlavní rubrice Práce a brigády na Annonce.cz naleznete přehledně zobrazené všechny inzeráty s nabídkami a poptávkami práce nebo brigád, a to i od úřadů práce.. Není nic jednoduššího, než podat si do Annonce.cz Váš inzerát.

V základním výpisu uvidíte najednou inzeráty ze všech koncových rubrik, které patří do Práce a brigády. Tyto inzeráty máte možnost filtrovat podle kraje (anebo zobrazit jen všechny nabídky práce v zahraničí, popř. použít textové hledání.

Můžete si vybrat jen inzeráty z rubrik Nabídka práce, Poptávám práci, Brigády, práce doma, au-pair, Úřady práce nebo Práce v zahraničí. V těchto rubrikách můžete pak pomocí možností rozšířeného filtrování najít přesně to, co hledáte.

Máte-li zájem o brigádu či práci v erotice, hledáte zaměstnance pro tento obor, i pro vás máme řešení - rubriku Práce v erotice.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Práce a brigády

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes