Rozloha [ m2]

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Pozemky - stavebni parcela

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, stavební pozemek, 4.024 m2,

Nabídka
16.1.2018
Prodej, stavební pozemek, 4.024 m2,
stavebni parcela
Rozloha: 4024 m2
Příbram
4 386 160 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej velmi zajímavého pozemku v městské okrajové části Dobříš o velikosti 4.024 m2 a 4.100 m2, dle územního plánu určeného ke stavbě rodinných domů. Vhodné i jako investice. Vzhledem k nádhernému a ojedinělému místu, které se nachází za řadovou zástavbou na Větrníku, umožňuje budoucímu majiteli jak snadný kontakt/dostupnost s centrem města (s veškerou občanskou vybaveností), tak život v kontaktu s přírodou. Zmíněné pozemky jsou ze dvou stran chráněny lesem a zbylé dvě strany zeleným pásmem. V dané lokalitě je územním plánem schválená pouze výstavba 4 rodinných domů, již jsou prodány 2 parcely. Pozemky vzhledem ke svému rozsahu umožňují vybudovat krásné rezidenční bydlení o velikosti až 490 m2 zastav.plochy. Na každé parcele může být umístěn rodinný dům, který se může skládat až ze tří staveb s max. výškou hřebene 7m v případě podkroví. Díky schváleným stavebním materiálům je zajištěna celková harmonie všech 4 rodinných domů v dané oblasti. Veřejný vodovod je na hranici pozemku, ostatní sítě vzdáleny do 100 m. El. přípojku rozvodné závody vybudují, náklady zde jsou odhadované ca. 30 tis.Kč. Plyn. přípojku vybudují plynárny zdarma, stačí se zavázat k odběru. Náklady na připojení kanalizace-ca. 100 tis.Kč na parcelu. Výborná poloha – klidná lokalita a zároveň blízkost 4 km do centra města Dobříše (veškerá občanská vybavenost, zákl. školy, mateřs. školy, gymnázium, obchody, pošta atd). Efektivní dostupnost 1,5 km na rychlostní komunikaci Praha-Příbram. Necelý 1 km vzdálen sportovní areál Vlaška. Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem. Nabízíme zdarma vyřízení hypotečního úvěru se současnou nejnižší možnou úrokovou mírou na trhu. Zároveň zajištujeme komplet. právní servis, vypracování všech dokumentů. Velmi doporučujeme prohlídku s naším makléřem, možno i víkend Ev. číslo: 9117.

Prodej pozemku 1537m2 Brnky, okres

Nabídka
16.1.2018
Prodej pozemku 1537m2 Brnky, okres
stavebni parcela
Rozloha: 1537 m2
Praha - východ
2 200 000 Kč

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej pozemku určeného pro rekreační bydlení (jedná se o prodej dvou pozemků: stavební - 155 m2 a zahrady -1382 m2) o celkové výměře 1537 m2 v lukrativní obci Zdiby - Brnky, okres Praha-východ. Svažitý, terasovitý, obdélníkový pozemek se nachází na jižním svahu chatové oblasti s přímým napojením na sítě - elektřina, voda - studna. Na pozemku se nachází rekreační chata a stromy - zejména břízy, ovocné stromy, ořechy a další okrasné dřeviny. Přístup k pozemku je zajištěn po obecní příjezdové cestě viz. situační mapka v příloze. V dané lokalitě se nachází překrásná zalesněná příroda, Přírodní památka Kaňon Vltavy u Sedlce, Přírodní památka Zámky, Drahanské údolí, Zámek Brnky, Zámek Přemýšlení, Vyhlídka Černá skála, Vyhlídka nad jezem, chatová osada, obecní lesopark, pošta, obecní úřad, obchůdky, restaurace a hospůdky, tenisové kurty, sportovní hřiště, přívoz, zdymadlo Klecany, možnost kvalitního bruslení podél Vltavy s výhledem na Roztoky na protějším břehu řeky, možnost koupání v řece Vltavě. Plná občanská vybavenost se nachází v Praze - 15 minut autem. Výborná dopravní dostupnost - zastávka MHD - Bus 2 km, 5 Km k dálnici D8, vzdálenost do Prahy na Metro C - Kobylisy 9 km. Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Doporučujeme osobní prohlídku. Ev. číslo: 24219. cena včetně všech poplatků.


Pozemky

Rubrika Pozemky v kategorii Reality na Annonce.cz nabízí na jednom místě inzeráty s nabídkou pozemků. Inzeráty jsou jak od realitních kanceláří, tak developerů a přímých vlastníků. Pokud pozemky sháníte nebo máte pozemek na prodej, určitě by v této rubrice Váš inzerát neměl chybět.

Inzeráty jsou řazeny v přehledném výpisu, bez ohledu na lokalitu, typ nabídky (prodej nebo pronájem), určení pozemků (komerční využití, stavební pozemek, pro zemědělství) a cenu. Pomocí rozšířeného hledání si můžete lehce zobrazit nabídky třeba stavebních pozemků u Jílového u Prahy či Horních Počernic, nebo jen stavební pozemky, zemědělskou půdu či třeba hrobová místa. V detailu každého inzerátu najdete bližší informace o nabídce a také kontakty na inzerenta.

Jestliže nechcete, aby Vám jakákoliv nabídka s pozemky unikla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám každý den pošle nejnovější inzeráty s pozemky do Vaší emailové schránky.
Ostatní typy realit najdete v rubrikách Domy na prodej a k pronájmu, Byty na prodej a k pronájmu, rubrikách Komerční prostory a Výměny realit.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Pozemky

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes