Rozloha [ m2]

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Pozemky - pole, zemědělský pozemek

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Soubor zemědělské půdy 126 ha

Nabídka
18.3.2018
Soubor zemědělské půdy 126 ha
zemědělský pozemek
Rozloha: 1258862 m2
Praha 4
37 765 860 Kč

Prodej, pozemek, pastviny, 14000m2,

Nabídka
18.3.2018
Prodej, pozemek, pastviny, 14000m2,
zemědělský pozemek
Rozloha: 14000 m2
Zlín
2 950 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku o celkové ploše 14 000 m2. Součástí pozemku je i stavební parcela s krasným výhledem, na které lze postavit celoročně obývaný rekreační objekt o zastavěné ploše 100 m2 s možností podsklepení, přízemního i jednoho nadzemního patra - (voda, elektrika a plyn na hranici pozemku). Na pozemku jsou udělány ohrady pro koně. K pozemku vedou 2 příjezdové cesty. Objekt je vhodný využívat jak k soukromým účelům (bydlení), tak k podnikaní jako je farma chov koní, koz, krav a ovcí, nebo na tábory pro děti. Součástí kupní ceny je koupě koliby o celkové ploše 194m2, která je umístěna cca 50 od pastvin, na okraji obce Vlčková jako součást výletního areálu se sportovištěm a přírodním koupalištěm. Je napojena na veřejný vodovod, el. energii, je zde septik. Objekt je připojen i na kabelovou televizi. Uvnitř se nachází krb s výměníkem, elektrickým kotel, jsou udělány nové rozvody a radiátory. Příjezd ke kolibě je po obecní komunikaci. Prodej koliby je včetně zařízení, které je patrno i z fotografií. Konstrukce stavby je dřevěná na betonových základových pásech s kamennou přístavbou kamenného sklípku - vinárny po celkové rekonstrukci. K dispozici je prostorná krytá zahrádka. Okolí koliby je upraveno a užíváno k letním aktivitám, v současné době probíhá celková revitalizace areálu, vybavení novými hracími prvky a úpravny na přívodu vody do koupaliště. V letním období se areál využívá i k přírodnímu koupání (skluzavky pro děti). V blízkosti areálu vedou oblíbené cyklistické trasy. Prodej pozemku (pastvin je podmíněn koupí koliby, která je už součástí inzerované ceny). Doporučuji prohlídku po předchozí domluvě pouze v pracovní dny Po - Pá. Pomůžeme vyřídit i nejvýhodnější financování. Dohoda o ceně možná. Ev. číslo: 602443. vč. právního servisu a provize RK.

Soubor zemědělské půdy

Nabídka
18.3.2018
Soubor zemědělské půdy
zemědělský pozemek
Rozloha: 50605 m2
Chrudim
1 619 360 Kč

Soubor zemědělské půdy

Nabídka
18.3.2018
Soubor zemědělské půdy
zemědělský pozemek
Rozloha: 160236 m2
Chomutov
5 287 788 Kč

Soubor zemědělské půdy

Nabídka
18.3.2018
Soubor zemědělské půdy
zemědělský pozemek
Rozloha: 14517 m2
Sokolov
333 891 Kč

Soubor zemědělské půdy

Nabídka
18.3.2018
Soubor zemědělské půdy
zemědělský pozemek
Rozloha: 127040 m2
Liberec
4 065 280 Kč

Pozemky

Rubrika Pozemky v kategorii Reality na Annonce.cz nabízí na jednom místě inzeráty s nabídkou pozemků. Inzeráty jsou jak od realitních kanceláří, tak developerů a přímých vlastníků. Pokud pozemky sháníte nebo máte pozemek na prodej, určitě by v této rubrice Váš inzerát neměl chybět.

Inzeráty jsou řazeny v přehledném výpisu, bez ohledu na lokalitu, typ nabídky (prodej nebo pronájem), určení pozemků (komerční využití, stavební pozemek, pro zemědělství) a cenu. Pomocí rozšířeného hledání si můžete lehce zobrazit nabídky třeba stavebních pozemků u Jílového u Prahy či Horních Počernic, nebo jen stavební pozemky, zemědělskou půdu či třeba hrobová místa. V detailu každého inzerátu najdete bližší informace o nabídce a také kontakty na inzerenta.

Jestliže nechcete, aby Vám jakákoliv nabídka s pozemky unikla, použijte funkci Hlídací pes, která Vám každý den pošle nejnovější inzeráty s pozemky do Vaší emailové schránky.
Ostatní typy realit najdete v rubrikách Domy na prodej a k pronájmu, Byty na prodej a k pronájmu, rubrikách Komerční prostory a Výměny realit.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Pozemky

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes