ANNONCE: Dárky ke konci školního roku

Jak vyrobit praktický dárek pro paní učitelku a čím odměnit děti za vysvědčení

Praha, 26. 6. 2012 – Za pár dní zazní zvonek pro tento školní rok naposledy a vaše děti budu mít před sebou sladké dva měsíce prázdnin. Možná ale přemýšlíte, jaký dárek pro paní učitelku by děti mohly vzít v den, kdy si půjdou pro vysvědčení. Nikoho neurazíte květinami nebo bonboniérou. Proč by ale nemohl být dárek víc osobní? Přinášíme vám tip na jednoduchý a zároveň praktický dárek. Inspirujte se a nechte své děti, ať vám při jeho výrobě pomohou.

Budete potřebovat:

  • zavařovací sklenici, kterou koupíte na www.annonce.cz nebo v kterémkoli obchodě s kuchyňskými potřebami
  • sadu barevných pastelek, gumičky, bílou stuhu, pravítko a černý fix, které koupíte v papírnictví

A zde je postup:
Nejdříve vezměte pár pastelek nebo tužek a připevněte je k plechovce gumičkou. Pak doplňujte další tužky kolem dokola plechovky, každou zasuňte za gumičku, až je zakrytá celá plechovka. Vaše děti vám s tím určitě rády pomohou.

 Potom odstřihněte stuhu. Délku zvolte podle velikosti plechovky tak, abyste ji jednoduše mohli uvázat přes gumičku a udělat mašli. Můžete zvolit prostě jednobarevnou stuhu nebo, jako v našem případě, ji ještě vylepšit. Vezměte pravítko a nechte své dítě, aby černým fixem překreslilo na stuhu centimetry. Bude se cítit užitečné a vy si můžete dát kafe, protože tato část postupu bude vašemu dítěti nějakou dobu trvat.

Nakonec stuhu vezměte a zavažte ji na mašli kolem plechovky tak, abyste zakryli gumičku. No a nezapomeňte přidat do plechovky vodu a květiny. Paní učitelka se může radovat z kytek a až uvadnou, tak může použít pastelky při výuce nebo pro děti na kreslení.

A čím odměnit za celoroční práci své dítko?
Jak splnit ratolesti přání a neohrozit při tom rodinný rozpočet? Co dělat, když jste slíbili za samé jedničky počítatč a teď zjišťujete, že na něj nezbývají peníze? Zkuste i tentokrát zapátrat na ANNONCI. Najdete tu řadu možností, které mohou splnit dětská přání a přitom neohrozí vaši finanční situaci.

Variant je hned několik. Od zvířat, přes sportovní vybavení, mobilní telefony, televizory, rádia, MP3 přehrávače, fotoaparáty, počítače, nebo herní konzole. Nemusíte se bát, že by zboží ztrácelo na kvalitě. Je totiž mnoho prodejců, kteří nabízejí věci, které jsou jen párkrát použité, nebo, v některých případech, zcela nové. Máte tak šanci ušetřit, a při tom splnit svému dítěti jeho přání.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty. V dnešní době tištěné médium vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech a týdenní náklad se pohybuje okolo 100 - 110 tisíc výtisků. Jen v roce 2011 ANNONCE otiskla 2,125 milionů inzerátů. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 300 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 250 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Zuzana Michalová
DataConsult CZ, s.r.o.
E-mail: zuzana.michalova@dataconsult.cz
Mobil: 603 578 866

Zpět na seznam článků