ANNONCE splnila další dětská přání

Praha 13. 2. 2013 – Společnost ANNONCE přidala pomyslnou třešničku na dort projektu Splněná přání. Jako dárek dala dětem z azylového domu návštěvu pohádkového muzikálu Kapka medu pro Verunku.

V neděli 10. 2. 2013 dorazily do divadla Hybernia v Praze dvě desítky dětí z brněnského azylového domu pro matky s dětmi. Děti, společně se svými rodiči, se přijely podívat na představení Kapka medu pro Verunku, kam je pozvala produkce muzikálu se společností ANNONCE a Armádou spásy v rámci projektu Splněná přání.

Kromě překrásného zážitku z představení si ale děti odnesly mnohem víc. Setkaly se totiž přímo s protagonisty muzikálu, mezi nimiž byli například Bára Basiková, Jiří Zonyga, Petr Kutheil, Felix Slováček mladší, Gabriela Urbánková nebo František Pytloun. Děti tak měly možnost si nechat podepsat originál obrázku svého přání přímo od některého z patronů projektu.

Na konec děti dostaly ještě jeden nečekaný dárek. Ten pro ně vymysleli maskéři a maskérky muzikálu. Rozdali dětem deskové hry, a tak vykouzlili nejeden úsměv na tvářích malých návštěvníků divadla. Děti odjížděly plné dojmů z pohádkového muzikálu a šťastné, že se mohly na vlastní oči poprvé v životě setkat se svými oblíbenými i herci.

O projektu Splněná přání

Společný projekt ANNONCE a Armády spásy s názvem Splněná přání odstartoval v listopadu na speciálně zřízené internetové stránce prani.annonce.cz. Zde se postupně objevovaly obrázky vánočních přání doplněné o příběhy dětí, které je malovaly. Každý obrázek musel nasbírat potřebný počet kliknutí, odpovídající hodnotě vybraného dárku.

Celkem ANNONCE splnila 40 přání. Kromě původně plánované částky 40 000 Kč přispěla ANNONCE ještě 99 korunami za každého novináře, který se zúčastnil úvodní tiskové konference při příležitosti spuštění projektu a zároveň křtu CD muzikálu Kapka medu pro Verunku. Novináři tak svou účastí přispěli částkou 4 257 Kč. ANNONCE před Vánoci předala symbolický šek v celkové výši 44 257 Kč, který sloužil k nákupu dárků pro děti.

Patrony projektu byli právě protagonisté dětského muzikálu Kapka medu pro Verunku.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty. V dnešní době tištěné médium vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech a týdenní náklad se pohybuje okolo 100 - 110 tisíc výtisků. Jen v roce 2011 ANNONCE otiskla 2,125 milionů inzerátů. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 300 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 250 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Zuzana Michalová
DataConsult CZ, s.r.o.
E-mail: zuzana.michalova@dataconsult.cz
Mobil: 603 578 866

Zpět na seznam článků