ANNONCE splnila dětská přání

Brno 19.12.2012 - S blížícími se vánočními svátky skončil společný projekt ANNONCE a Armády spásy s názvem Splněná přání. Jeho cílem bylo získat prostředky na zakoupení dárků pro děti z azylových domů a komunitních center.

Ve středu 19. prosince byl v brněnském azylovém domě Armády spásy pro matky s dětmi předán symbolický šek na částku 44 257 korun, který věnovala společnost ANNONCE. „Prostředky poslouží na nákup vánočních dárků pro děti z tohoto centra i dalších komunitních center po celé ČR,“ uvedl Petr Langer, tiskový mluvčí ANNONCE, který za společnost šek předával.

Vánočních slavností se v Brně zúčastnil i mjr. Michael Raymond Stannett, národní velitel Armády spásy v ČR, zástupci komunitních center a také děti, které si připravily bohatý program. Přítomným předvedly hudební, dramatická i taneční vystoupení. Třešničkou na dortu byla vystoupení Johany Gazdíkové, herečky Městského divadla v Brně, a zpěvačky Ilony Csákové, která je patronkou azylových domů Armády spásy pro matky s dětmi.

Všechny obrázky si vybojovaly hlasy

Celý projekt odstartoval v listopadu na speciálně zřízené internetové stránce http://prani.annonce.cz/. Zde se postupně objevovaly obrázky vánočních přání doplněné o příběhy dětí, které je malovaly. Každý obrázek musel nasbírat potřebný počet kliknutí, odpovídající hodnotě vybraného dárku. Projekt byl rozdělen do pěti kol, z nichž každé trvalo týden. Vždy v sobotu bylo zveřejněno 6 nových příběhů dětí a 2 komunitních center.

Celkem ANNONCE splnila 40 přání. Konkrétně třiceti dětem z azylového domu Armády spásy pro matky s dětmi v Brně (kde byl 19.prosince šek předán) a dále 10 komunitním centrům uvedeným v tabulce.

Přání získala dohromady 12 527 hlasů a stránku projektu navštívilo celkem 20 518 uživatelů.

Kromě původně plánované částky ve výši 40 000 Kč přispěla ANNONCE ještě 99 korunami za každého novináře, který se zúčastnil tiskové konference při příležitosti spuštění projektu a zároveň křtu CD muzikálu Kapka medu pro Verunku. Novináři tedy svou účastí přispěli částkou 4 257 korun. Celkem se tedy vybralo 44 257 Kč.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty. V dnešní době tištěné médium vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech a týdenní náklad se pohybuje okolo 100 - 110 tisíc výtisků. Jen v roce 2011 ANNONCE otiskla 2,125 milionů inzerátů. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 300 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 250 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Zuzana Michalová
DataConsult CZ, s.r.o.
E-mail: zuzana.michalova@dataconsult.cz
Mobil: 603 578 866

Zpět na seznam článků