ANNONCE pozvala milovníky piva na rande

Praha 28. 5. 2013Kdo je nesmělý, toho postrčí Annonce. Seznamku „naživo“ přichystal pro návštěvníky Českého pivního festivalu v pražských Holešovicích vydavatel tištěné a online inzerce společnost Annonce. Akce pro milovníky piva a hudby proběhla na festivalu 24. května v rámci Dne s Annoncí.

Seznamka byla jednou z nosných rubrik v době vzniku Annonce a nebýt jí možná bychom nebyli tam, kde dnes jsme. Proto je přirozené, že jsme ji nyní podpořili. Navíc osobní seznámení je u nás v době internetu už tak trochu kuriozitou. Rozhodně ale není out, jak dokládají například v Americe velmi populární tzv. rychlá rande. My jsme se rozhodli dát návštěvníkům festivalu větší volnost a jen je trochu popíchnout,“ říká Renata Fišerová marketingová manažerka společnosti ANNONCE, mediálního partnera Českého pivního festivalu.

Návštěvníci festivalu si od hostesek vyzvedli inzerát, přes který mohli najít toho pravého / tu pravou na poslech hudby, ochutnávku piva či společnou cestu životem. Společně se pak mohli vyfotit v zábavných inscenovaných kulisách.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a. s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako inzertní tištěné médium. V dnešní době vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech (pondělí, středa a pátek v dílech PRÁCE l SEZNAMKA l ZVÍŘATA, REALITY l STAVBA l HOBBY, AUTO l MOTO l EROTIKA, a sobotní SPECIÁL). Měsíční náklad je 330 tisíc výtisků. Online verze www.annonce.cz vznikla v roce 1997, od té doby má téměř 300 000 registrovaných uživatelů a okolo 350 000 reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 200 000 inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 000, dalšími hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
Renata Fišerová
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Ondřej Klein
Heretic PR
E-mail: kleint@hereticpc.cz
Mobil: 774 156 477

Zpět na seznam článků