ANNONCE se po 22 letech mění!

Tradiční česká značka představuje nové logo, webové stránky a noviny.

Praha, 16. 5. 2012 – Všichni ji známe, každý z nás, minimálně jednou, držel v ruce její výtisk a mnoho z nás přes ni našlo to, co potřebovali. ANNONCE je tu s námi prakticky beze změny už 22 let a nyní přináší řadu novinek, jak v online, tak i v tištěné verzi.

Online ANNONCE přijde s velkými změnami celého serveru

ANNONCE spustila zkušební provoz svých nových webových stránek na adrese beta.annonce.cz. Uživatelé je budou moci testovat několik týdnů. Změny na serveru spočívají zejména v novém designu, který je moderní a adaptabilní. Dojde k maximálnímu zjednodušení vkládání jednotlivých inzerátů a optimalizací projde i proces vyhledávání tak, aby bylo jednoduché se ve velkém množství inzerátů orientovat a rychle najít požadovanou sekci, nebo konkrétní inzeráty. Další zajímavou novinkou, kterou ocení zejména majitelé chytrých telefonů, jsou QR kódy. Každý detail inzerátu má 2 QR kódy, díky kterým si uživatel může uložit vizitku na prodávajícího, nebo URL s detailem inzerátu.

Registrace není nutností, ale výhodou

Pro aktivní využívání serveru není nutná žádná registrace. Soukromý, bezplatný inzerát lze podat pouze s ověřeným e-mailovým kontaktem. Naproti tomu využití registrace přinese uživateli řadu výhod v podobě sekce Můj účet, kde si mimo jiné může uložit své kontaktní informace. Ty se mu následně automaticky vkládají do jeho inzerátů, navíc má všechny své publikované inzeráty v záložce „Moje inzeráty“, a tak je může spravovat z jednoho místa. Dále se mu sem ukládají jeho oblíbené inzeráty.

ANNONCE v mobilu

Úpravy se v následujících týdnech dotknou také celkové optimalizace online ANNONCE pro mobilní telefony a tablety. Uživatelé tak budou moci inzeráty hledat i podávat kdekoli a kdykoli. Od června bude také nově možné do inzerátů vkládat i videa, která poběží přes YouTube, což velmi pomůže kupujícím při hledání a prohlížení nabízených předmětů.

Tištěná ANNONCE změnila grafiku i řazení dílů

V rámci zjednodušení jak vkládání inzerátů, tak i v jejich následném prohledávání bylo změněno řazení jednotlivých novinových sešitů-dílů, které spolu tematicky i logicky souvisejí. V přehlednosti čtenářům napomáhá v každém díle novin šest hlavních ikon, ke kterým náleží obsahový rejstřík tak, aby bylo hned jasné, kde se právě čtenář nachází. Jednotlivé díly jsou řazeny dle souvisejícího obsahu na:

1. AUTO I MOTO I EROTIKA
2. PRÁCE I VOLNÝ ČAS I ZVÍŘATA
3. REALITY I STAVBY I ELEKTRO

Jednotlivé díly i nadále vycházejí třikrát týdně, pondělí, středa, pátek a vedle nich sobotní SPECIÁL, který obsahuje všechny díly pohromadě.

Nevíte si rady? Navštivte naši pobočku v Praze

Klíčem k úspěchu ANNONCE je osobní přístup ke každému ze zákazníků. Nová pražská pobočka v ulici Na Poříčí 8 umožňuje zákazníkům poradit se přímo s pracovníky ANNONCE o nejvhodnějším způsobu prodeje i následném podání inzerátu. Vedle toho mají návštěvníci možnost na místě využít samoobslužných pultů, kde si mohou vyhledat nebo podat inzerát. Tato služba je v oblasti inzerce na českém trhu jedinečná a jen dokazuje, že ANNONCE má za cíl maximálně vycházet vstříc potřebám zákazníka.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty. V dnešní době tištěné médium vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech a týdenní náklad se pohybuje okolo 100 - 110 tisíc výtisků. Jen v roce 2011 ANNONCE otiskla 2,125 milionů inzerátů. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 300 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 250 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Zuzana Michalová
DataConsult CZ, s.r.o.
E-mail: zuzana.michalova@dataconsult.cz
Mobil: 603 578 866

Zpět na seznam článků