Hlídací pes HafANN najde vhodný inzerát, ale i pobaví

Praha, 19. 6. 2013 – Portál ANNONCE.cz nabízí novou personifikovanou službu filtrování a následného sledování inzerátů – hlídacího psa HafANNa, který s uživateli komunikuje specifickým „psím“ jazykem. Nový produkt slaví úspěch, po třech týdnech ji využívá více než čtyřnásobek lidí v porovnání s původní službou.

Vystopoval jsem nám super svezení, vyvez mě na procházku! Štěkám tady jako hrom, ať je koček milion! Takové a další podobné hlášky s odkazem na konkrétní inzeráty přináší HafANN denně novým páníčkům-uživatelům portálu ANNONCE.cz, kteří se rozhodli novou službu vyzkoušet. „HafANN se od konkurenčních ‚hlídacích psů‘ liší především svým personifikovaným jazykem – výsledky z každé rubriky doprovodí rozdílnou a typicky psí hláškou, která zároveň pobaví,“ vysvětluje odlehčený tón komunikace nové služby Michael Matyáš, ředitel digitálních a tištěných produktů inzertního serveru ANNONCE.cz.

O novince společnost nedává vědět jen díky zvýraznění na webu, pobočku v ulici Na Poříčí již zdobí nové polepy s HafANNem a stejná vylepšení brzy čekají i na firemní auta ANNONCE.

A jak přesně annonční hlídací pes funguje? Od teď už není třeba sledovat každý inzerát zvlášť, po nastavení specifických filtrů lze využít možnosti hlídání nabídek či poptávek, které budou splňovat uživatelovy požadavky. Stačí tak jen vyplnit e-mail a vhodné inzeráty už přijdou do elektronické pošty samy. Počet hlídacích psů není omezen, uživatelé jich mohou mít aktivních více.

HafANNi slaví po třech týdnech úspěch: na stopu se jich vydává o 457 % více

Testování a realizace celé služby a jedinečné komunikace HafANNa trvaly zhruba měsíc. Nyní se annonční hlídací pes návštěvníkům webu při delším prohlížení buď nabídne sám, anebo si jej mohou lidé nastavit ručně. A této pomoci při hledání inzerátů začínají využívat hojně. Po třech týdnech ostrého provozu se počet denně odeslaných hlídacích psů v porovnání s původní službou zvedl o 457 %.

První reakce návštěvníků portálu jsou navíc pozitivní. „V HafANNově elektronické schránce se objevují desítky e-mailů denně. Uživatelé v nich HafANNovi děkují a prosí o přidání dalších rubrik k aportování. Je také vidět, že se lidem zvolený slovník zalíbil, protože často zmiňují různé psí výrazy. A na to jim v následujícím e-mailu vždy rád odpovím typicky hafANNovským: Pac na to!“ uzavírá Matyáš.

Příklady z HafANNova vybraného slovníku ohlašující (ne)nalezení nových anoncí

RubrikaNabídka
Práce Nalezl: Vyčenichal jsem nové nabídky práce, pojď se na ně podívat.
Žádný inzerát: sem utahaný jako pes a pořád žádná kloudná práce.
Nemovitosti Nalezl: Proběhl jsem se okolo nových baráků, pojď se projít.
Žádný inzerát: Lítám venku už sedm dnů a o kloudný patník jsem nezavadil.
Zvířata (kočky) Nalezl: Štěkám tady jako hrom, on je koček milion!
Žádný inzerát: Štěkám pořád jako hrom, ať je koček milion – a ono pořád nic. Ani chlup.
Zvířata (psi) Nalezl: Haf, našel jsem si nové kamarády do boudy.
Žádný inzerát: Už celý týden nikdo ani psa nevyhnal.
Auta Nalezl: Vystopoval jsem nám super svezení, vyvez mě na procházku.
Žádný inzerát: Honím každou káru, co jede kolem, ale furt nic.
Ostatní Nalezl: Vyčmuchal / vyčenichal / vystopoval / našel jsem nové inzeráty ve tvé oblíbené rubrice.
Žádný inzerát: Lítám jako pes, a pořád ne a ne narazit na něco kloudného.

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a. s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako inzertní tištěné médium. V dnešní době vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech (pondělí, středa a pátek v dílech PRÁCE l SEZNAMKA l ZVÍŘATA, REALITY l STAVBA l HOBBY, AUTO l MOTO l EROTIKA, a sobotní SPECIÁL). Měsíční náklad je 330 tisíc výtisků. Online verze www.annonce.cz vznikla v roce 1997, od té doby má téměř 300 000 registrovaných uživatelů a okolo 350 000 reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 200 000 inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 000, dalšími hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
Renata Fišerová
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Ondřej Klein
Heretic PR
E-mail: kleint@hereticpc.cz
Mobil: 774 156 477

Zpět na seznam článků