Annonce nadále podporuje on-line. Importuje inzeráty ze Střelto

Praha 22. prosince 2016 – V polovině listopadu zahájily spolupráci inzertní web a noviny Annonce s mobilní aplikací Střelto. Ta slouží ke snadnému a rychlému vystavení zboží na internetových portálech (spolupracuje i s Aukro.cz a Bazoš.cz).

Annonce letos poprvé dokázala svými on-line příjmy překonat tržby z tištěného vydání. Svůj směr chce udržet a podporuje tak neustále nové trendy. Spojení s mobilní aplikací jí k tomu má pomoci. „Podle čísel z prvního měsíce spolupráce přijmeme přes Střelto stovky inzerátů týdně. Věříme, že po pár měsících spolupráce se za stejné období dostaneme na jednotky tisíc podaných inzerátů,“ odhaduje Michael Matyáš, ředitel digitálních a tištěných produktů Annonce.

Cílem spolupráce je také zjednodušení uživatelského přístupu všem věkovým kategoriím. „Snažíme se, aby si inzerát na Annonci zvládl podat každý člen rodiny. Rodiče si ho tak nejčastěji podávají jak na webu, který je uživatelsky přívětivý pro počítače, mobily a tablety, tak i telefonicky nebo přes SMS. Prarodiče ještě pořád preferují také zaslání kupónu nebo návštěvu kamenné pobočky Annonce. A nejmladší generaci nyní nabízíme pro ni nejpříjemnější podání přes aplikaci. Tedy přes Střelto,“ přibližuje Matyáš.

Uživatelé tak zároveň získají větší dosah svých inzerátů. Ty jim totiž díky použití aplikace nevyjdou pouze na Annonci, ale i na jiných inzertních webech. „Mobilní aplikaci Střelto využívají desítky tisíc uživatelů, kteří přes ni vystavují inzeráty na nejvýznamnějších českých inzertních portálech. Podle prvních ohlasů se ukazuje, že spolupráce s Annoncí je krokem správným směrem,“ pochvaluje si kooperaci i Lumír Kunz, výkonný ředitel Střelto.

 

O Annonci
Annonce díky svým inzerátům spojuje nabídku s poptávkou a pomáhá tak lidem, zvířatům i věcem hledat užitek. Web Annonce navštíví zhruba 350 000 reálných uživatelů měsíčně, kteří mají k dispozici zhruba 210 000 inzerátů denně. Uživatelé mohou inzerovat zdarma ve většině rubrik jak na webu, tak v novinách. Web Annonce umožňuje inzeráty snadno a chytře zadávat i vyhledávat a je dostupný také v mobilních telefonech. Všechny inzeráty zároveň vycházejí také v tištěných novinách, které jsou čerstvě k dostání každé pondělí, středu, pátek a sobotu na 7 500 místech po celé republice. Nejvíce inzerátů nabízí Annonce v rubrikách Reality, Práce, Auto-moto a Seznamka.

O Střelto, www.strel.to
Mobilní aplikace Střelto přináší revoluci v prodeji na největších českých inzertních portálech. Uživatelům stačí v mobilu sestavit jeden inzerát a do minuty jej vystavují na Annonce.cz, Aukro.cz, Bazoš.cz a na dalších zapojených službách. Úspěšnost prodejů přes Střelto garantuje více než milion potenciálních kupců z řad návštěvníků těchto serverů. Aplikace funguje už více než rok a za tu dobu přesvědčila desítky tisíc uživatelů o tom, že prodej přes mobil je rychlý, pohodlný a navíc bez omezení. Střelto je dostupné zdarma na AppStore i GooglePlay.

Kontakt pro média:

Andrej Slivka
E-mail: press@annonce.cz
Telefon: 774 570 823

Daniela Vinšová
E-mail: daniela.vinsova@taktiq.com
Telefon: 777 875 242

Lumír Kunz
E-mail: lumir@strel.to
Telefon: 734 136 930

Zpět na seznam článků