Společnost ANNONCE a.s. dává ženám zelenou

Management firmy posílila nová marketingová manažerka


Praha 30. 1. 2013 – Na pozici marketingové manažerky ANNONCE a.s. nastoupila Renata Fišerová. Po jmenování nové výkonné ředitelky Lenky Černé v září 2012 se tak stává další ženou v managementu firmy. Na starosti bude mít především oblast budování značky, hledání nových obchodních příležitostí, PR komunikaci firmy a také distribuci. Po inovacích a nastartování nového směru komunikace značky bude spolu s ostatními členy managementu dále pracovat na posilování značky a jejího postavení na trhu.

V oblasti marketingu se Renata Fišerová pohybuje už více než 14 let. Před nástupem do ANNONCE zastávala od konce roku 2010 pozici marketingové manažerky ve společnosti Orco Property Group. Předtím pracovala přes devět let jako brand a marketingová manažerka ve společnosti Marks & Spencer. Kromě marketingu působila v této firmě na různých pozicích již od roku 1996, kdy přišla značka na český trh. „Její zkušenosti v oblasti marketingu a budování značky jsou rozsáhlé a pro ANNONCI budou jistě velkým přínosem,“ říká Lenka Černá.

Vedení ANNONCE je ze 70% v rukách žen
Širší vedení ANNONCE a.s. se skládá ze sedmi osob, z toho pět postů patří ženám. Společnost v tomto směru patří spíše k raritám. Často totiž dochází k diskusím o obsazování žen do managementu firem. Ještě stále mají v tomto směru převahu muži, ale potenciál žen už řeší i Evropská unie. Před několika měsíci dokonce odsouhlasila kvótu o zastoupení žen v dozorčích radách evropských firem obchodujících na burze. Podle neoficiální informace by do roku 2020 mělo v dozorčích radách firem být nejméně 40 % žen.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty. V dnešní době tištěné médium vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech a týdenní náklad se pohybuje okolo 100 - 110 tisíc výtisků. Jen v roce 2011 ANNONCE otiskla 2,125 milionů inzerátů. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 300 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 250 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Zuzana Michalová
DataConsult CZ, s.r.o.
E-mail: zuzana.michalova@dataconsult.cz
Mobil: 603 578 866

Zpět na seznam článků

UIG