Management ANNONCE je efektivnější, posílila jej další žena

Praha 19. 6. 2013Na pozici nové obchodní ředitelky společnosti ANNONCE nastoupila Táňa Freithová. Podpořila tak silný ženský tým, který se etabluje ve vedení tohoto vydavatele tištěné a online inzerce. Management ANNONCE také v červnu po provedeném auditu zefektivnil svou strukturu i kompetence.

Spolu s výkonnou ředitelkou Lenkou Černou nyní do užšího vedení společnosti patří ředitelka marketingu, výroby a distribuce Renata Fišerová, do jejíž odpovědnosti nově spadají výroba a distribuce, dále ředitel digitálních a tištěných médií Michael Matyáš a právě nová obchodní ředitelka Táňa Freithová. Počet členů nejužšího vedení společnosti se tak snížil ze sedmi na čtyři manažery.

Nové vedení společnosti je nyní mnohem efektivnější, má jednoznačněji definované kompetence a pro rozhodování je také celkově flexibilnější. Věřím, že pro nás a naše ambiciózní plány bude velkým přínosem na pozici obchodní ředitelky také Táňa Freithová a její bohaté zkušenosti z vydavatelské a mediální branže i s vedením velkého obchodního týmu,“ říká výkonná ředitelka ANNONCE Lenka Černá.

Táňa Freithová přišla do ANNONCE z mediální agentury OMD, kde zastávala pozici client service director. Před tím pracovala více než 15 let jako obchodní ředitelka vydavatelství Stratosféra.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a. s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako inzertní tištěné médium. V dnešní době vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech (pondělí, středa a pátek v dílech PRÁCE l SEZNAMKA l ZVÍŘATA, REALITY l STAVBA l HOBBY, AUTO l MOTO l EROTIKA, a sobotní SPECIÁL). Měsíční náklad je 330 tisíc výtisků. Online verze www.annonce.cz vznikla v roce 1997, od té doby má téměř 300 000 registrovaných uživatelů a okolo 350 000 reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 200 000 inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 000, dalšími hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
Renata Fišerová
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Ondřej Klein
Heretic PR
E-mail: kleint@hereticpc.cz
Mobil: 774 156 477

Zpět na seznam článků