CEO ANNONCE bude zastupovat ČR v mezinárodní asociaci vydavatelů ...

Praha 9. 5. 2013Výkonná ředitelka ANNONCE, a. s., Lenka Černá byla zvolena do osmičlenného představenstva mezinárodní asociace vydavatelů inzertních médií ICMA (International Classified Media Association). Stala se tak první zástupkyní České republiky v čele této prestižní organizace, která sdružuje vydavatele z více než 30 zemí po celém světě.

Samotná ANNONCE se členem asociace stala před půl rokem a je jedním ze dvou českých zástupců inzertních médií v této organizaci. Smyslem organizace ICMA, která sídlí v nizozemském Amsterdamu, je především výměna zkušeností, příkladů nejlepší praxe a novinek v segmentu inzertních tištěných i on-line médií. Každoročně pořádá řadu odborných akcí včetně dvou mezinárodních konferencí. Lenka Černá byla nominována a zvolena na konferenci ICMA Marketplace Innovations v německém Kolíně nad Rýnem.

Pro ANNONCI představuje členství v asociaci bezpochyby významný zdroj inspirace a prostor pro sdílení zkušeností. Pro mě osobně je navíc velikou ctí podílet se na rozvoji a směřování inzertních služeb spolu s lídry v oboru,“ říká výkonná ředitelka ANNONCE Lenka Černá.

Seznam nových členů představenstva najdete na adrese: www.icmaonline.org/about/board-of-directors/

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a. s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako inzertní tištěné médium. V dnešní době vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech (pondělí, středa a pátek v dílech PRÁCE l SEZNAMKA l ZVÍŘATA, REALITY l STAVBA l HOBBY, AUTO l MOTO l EROTIKA, a sobotní SPECIÁL). Měsíční náklad je 330 tisíc výtisků. Online verze www.annonce.cz vznikla v roce 1997, od té doby má téměř 300 000 registrovaných uživatelů a okolo 350 000 reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 200 000 inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 000, dalšími hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
Renata Fišerová
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Ondřej Klein
Heretic PR
E-mail: kleint@hereticpc.cz
Mobil: 774 156 477

Zpět na seznam článků