Lenka Černá výkonnou ředitelkou ANNONCE a.s.

11. 9. 2012 - Novou výkonnou ředitelkou ANNONCE a.s. se stala Lenka Černá. Po úspěšném rebrandingu značky a relaunchi novin i internetových stránek bude řídit další rozvoj společnosti. “Přicházím s cílem vrátit této tradiční české značce její výsadní postavení na trhu,” prohlásila Černá po svém jmenování do funkce. Zároveň se tak stala další a to již čtvrtou ženou ve vedení firmy.

Ve vedoucích pozicích působí Lenka Černá již od roku 2003. Manažerské zkušenosti získala za svého působení ve společnosti QISO – MIRAIS, s.r.o. V této firmě byla nejdříve obchodní ředitelkou a poslední 4 roky převzala zodpovědnost za kompletní řízení podniku. Do vydavatelství ANNONCE a.s. Černá přišla po krátkém působení v DEKRA Certification s.r.o.

Na postu CEO Lenka Černá nahradila dočasného ředitele Martina Novotného. Ten tuto funkci zastával od začátku letošního roku poté, co se předchozí generální ředitel, Vladimír Jaroš, stal zároveň generálním ředitelem skupiny NOEN, která prostřednictvím akcionářů společnost ANNONCE a.s. vlastní.

Ženy ve vedoucích funkcích v ANNONCI převažují nad muži
Širší vedení ANNONCE a.s. je složeno ze šesti osob v poměru čtyři ženy, dva muži. Společnost tak patří spíše k raritám na českém trhu. Stávající vedení vydavatelství tvoří Lenka Černá, jakožto výkonná ředitelka, Radana Koppová - marketingová ředitelka, Jitka Vaculíková - ředitelka finančně kontrolního oddělení, Dana Zemanové - ředitelka provozu, Michael Matyáš jako ředitel nových médií a Libor Zelinka, obchodní ředitel. „Vzhledem k tomu, že ženy převládají i mezi našimi zaměstnanci, je to poměrně přirozené,“ říká s nadhledem nová výkonná ředitelka ANNONCE. Jedním z prvních kroků, které Černá v nové funkci udělala, je, že na pozici obchodního ředitele nově jmenovala Libora Zelinku.

Hledáme nové příležitosti k rozšíření portfolia služeb
„Naším cílem je dále posilovat svou pozici na trhu a reagovat na nové vývojové trendy. Zvažujeme nové projekty k rozšíření stávajícího portfolia služeb a rozhlížíme se po dalších příležitostech. Jsme otevřeni i případným strategickým partnerstvím,“ nastiňuje Lenka Černá, kam bude směřovat své kroky. Primární cíl firmy však zůstává stejný. ANNONCE i nadále klade silný důraz na zákazníky a na naplnění jejich běžných každodenních i životních potřeb prostřednictvím služeb, díky kterým v ANNONCI najdou vše, co hledají.

 

O společnosti ANNONCE a.s.:
ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty. V dnešní době tištěné médium vychází čtyřikrát týdně ve třech různých dílech a týdenní náklad se pohybuje okolo 100 - 110 tisíc výtisků. Jen v roce 2011 ANNONCE otiskla 2,125 milionů inzerátů. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 300 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 250 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka. ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.

Kontakt pro média:
E-mail: press@annonce.cz
Mobil: 603 533 233

Zuzana Michalová
DataConsult CZ, s.r.o.
E-mail: zuzana.michalova@dataconsult.cz
Mobil: 603 578 866

Zpět na seznam článků