Práce pro ZPS

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Nabídka práce - Gastronomie

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
24.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 45000 Kč
Praha 1

Šéfkuchaři v hotelových restauracích šéfkuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prvotní kontakt : e-mailem :hr.manager@savoywestend.cz , , Luxusní 5* hotel v Karlových Varech hledá zkušeného šéfkuchaře/šéfkuchařku s tvůrčím přístupem k práci, který se připojí ke skvělému týmu., Náplň práce:, * Odpovědnost za celkový chod a řízení kuchyně, * Tvorba jídelního lístku, kalkulací a rozpočtů, * Dohlížet nad přípravou pokrmů při zajištění standardů kvality v souladu s hygienickými předpisy HACCP, * Řídit, budovat a motivovat pracovní tým , * Zjišťovat názor hostů na práci kuchyně a zajišťovat jejich spokojenost, * Klade důraz na požadavky trhu a využívá lokální zdroje a sezónní nabídky, * Snaží se o dosažení nejvyšší možné kvality kuchyňské produkce a maximálního zisku provozu, Požadujeme:, * minimálně vyučení v oboru, * praxi na pozici šéfkuchaře v hotelovém provozu minimálně 5 let, * proaktivní přístup, týmového ducha, * chuť do práce, odolnost vůči stresu, * vůdčí, organizační a komunikační schopnosti, * AJ a RJ na komunikativní úrovni , * PC (Word, Excel, Outlook, Internet), Nabízíme:, * atraktivní pracovní prostředí v luxusním hotelu, * hlavní pracovní poměr na rok s prodloužením na dobu neurčitou, * odpovídající finanční ohodnocení * prémie a věrnostní odměny, * příspěvek na stravování, vitamínové balíčky, očkování proti chřipce * individuální pracovní doba , Pohodlí a spokojenost našich hostů jsou pro nás na prvním místě, rovněž jako týmová práce a profesionalita., Ti, kteří dokážou poskytnout dokonalost, prosíme posílat životopis na adresu hr.manager@savoywestend.cz , Zam.výhody : čtvrtletní prémie, dotované stravování, vitamínové balíčky, věrnostní odměny. Pracoviště: Savoy westend hotel, s.r.o. - 000, Rybná, č.p. 668, 110 00 Praha 1. Informace: Terézia Stachová, +420 359 018 811.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
24.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 45000 Kč
Karlovy Vary

Šéfkuchaři v hotelových restauracích šéfkuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prvotní kontakt : e-mailem :hr.manager@savoywestend.cz , , Luxusní 5* hotel v Karlových Varech hledá zkušeného šéfkuchaře/šéfkuchařku s tvůrčím přístupem k práci, který se připojí ke skvělému týmu., Náplň práce:, * Odpovědnost za celkový chod a řízení kuchyně, * Tvorba jídelního lístku, kalkulací a rozpočtů, * Dohlížet nad přípravou pokrmů při zajištění standardů kvality v souladu s hygienickými předpisy HACCP, * Řídit, budovat a motivovat pracovní tým , * Zjišťovat názor hostů na práci kuchyně a zajišťovat jejich spokojenost, * Klade důraz na požadavky trhu a využívá lokální zdroje a sezónní nabídky, * Snaží se o dosažení nejvyšší možné kvality kuchyňské produkce a maximálního zisku provozu, Požadujeme:, * minimálně vyučení v oboru, * praxi na pozici šéfkuchaře v hotelovém provozu minimálně 5 let, * proaktivní přístup, týmového ducha, * chuť do práce, odolnost vůči stresu, * vůdčí, organizační a komunikační schopnosti, * AJ a RJ na komunikativní úrovni , * PC (Word, Excel, Outlook, Internet), Nabízíme:, * atraktivní pracovní prostředí v luxusním hotelu, * hlavní pracovní poměr na rok s prodloužením na dobu neurčitou, * odpovídající finanční ohodnocení * prémie a věrnostní odměny, * příspěvek na stravování, vitamínové balíčky, očkování proti chřipce * individuální pracovní doba , Pohodlí a spokojenost našich hostů jsou pro nás na prvním místě, rovněž jako týmová práce a profesionalita., Ti, kteří dokážou poskytnout dokonalost, prosíme posílat životopis na adresu hr.manager@savoywestend.cz , Zam.výhody : čtvrtletní prémie, dotované stravování, vitamínové balíčky, věrnostní odměny. Pracoviště: Savoy westend hotel, s.r.o. - 001, Petra Velikého, č.p. 583, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Terézia Stachová, +420 731 618 515.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
22.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 35000 Kč
Olomouc

Šéfkuchaři v pohostinství Šéfkuchař(ka) / Executive Chef. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc., , Jaká bude náplň práce?, Práce bude velice rozmanitá a zábavná, ale netvrdíme, že jednoduchá. Budeme potřebovat, aby náš nový executive chef efektivně vedl svůj tým a skrze něj mohl zaručit co nejvyšší kvalitu a atraktivitu servírovaných pokrmů. Dále pak bude mít na starost tvorbu denních a sezónních menu, bude dohlížet na plnění zákonem daných standardů a norem a společně s managerem restaurace se podílet na nastavení ekonomických cílů, provozního rozpočtu a následně také jejich plnění. Nebude se však jednat jen o práci v kuchyni a u počítače, náš nový kolega se může těšit na práci mezi lidmi při vlastních tematických degustačních večerech a školách vaření., , Jaký by měl být náš nový executive chef? , Určitě by měl být komunikativní a měl by mít zkušenosti s každou pozicí v kuchyni. Důležité bude, aby uměl vést větší tým a rozuměl ekonomice a důležitosti dodržování rozpočtu. Pro správně odvedenou práci je dále nezbytná znalost Microsoft Excelu a Wordu a praxe s prací ve skladovém systému. Potřebujeme také, aby ho bavilo tvořit nové menu dle sezónnosti, aby měl přehled v současných trendech, měl chuť se vzdělávat, jezdit na stáže a mít ambici patřit mezi nejlepší v oboru., , Co nabízíme? , Jednoznačně prostor pro kreativitu, možnost vzdělávat se a pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Dále nadstandardní ohodnocení vázané na ekonomické výsledky kuchyně a další firemní benefity. V neposlední řadě pak práci v prestižní restauraci a v příjemném kolektivu. Pracovní poměr na dobu určitou. Systém zaměstnaneckých benefitů., , Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.. Pracoviště: Gastroland restaurants s.r.o. - pracoviště lobster family restaurant, Polská, č.p. 1201, 779 00 Olomouc 9. Informace: Monika Besedová, +420 605 278 138.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
19.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 18500 Kč
Karlovy Vary

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
11.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 36000 Kč
Praha 1

Šéfkuchaři v pohostinství Kuchaři. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 36000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: náměstí Republiky č.p. 1079/1a, Nové Město, 110 00 Praha 1, PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: rsklenarik@cts.cz , Kontaktní osoba Sklenařík Robert, tel.: 602 240 675, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:, Zkušenost v oboru minimálně 5 let. Specialista na Sicilskou kuchyni. Specialista na přípravu bezlepkové kuchyně. Zkušenosti ze zahraničí. Požadována znalost anglického a italského jazyka.. Pracoviště: Sicileat s.r.o. - 002 oc palladium, náměstí Republiky, č.p. 1079, 110 00 Praha 1. Informace: Robert Sklenařík, +420 602 240 675.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
11.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 19970 Kč
Pardubice

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách Šéfkuchař/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19970 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce Parudubice, Předpoklady k přijetí: , o znalost práce na PC, o pečlivost, svědomitost, odpovědnost, rozhodnost, o organizační schopnosti, o schopnost řídit práci kolektivu odsouzených osob, o praxe ve stravovacím zařízení, o praxe v oboru stravování, , Tarifní plat: 14 740 - 22 170 Kč v závislosti na započitatelné praxi , + zvláštní příplatek 3 980 Kč, + příplatek za vedení 1 250 Kč, + možnost přiznání osobního příplatku, , Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba., , Zaměstnání na dobu určitou po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti zaměstnance., , o 25 dnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené + 5 dnů indispozičního volna, o profesní růst (možnost dalšího vzdělávání) , o vlastní stravovací zařízení, o možnost rekreace v rekreačních zařízeních VS ČR, o bezplatné využívání sportovního zařízení věznice (posilovna, tělocvična), o příspěvek z FKSP (na dovolenou, permanentky, na stravu atd. ve výši 7 900 Kč za rok), , První kontakt emailem nebo telefonicky Po - Pá 7.00 - 15.00. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice pardubice, Husova, č.p. 194, 530 02 Pardubice 2. Informace: Miroslava Jiroutová Ing. MIchaela Jiskrová, , +420 466 083 205.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
10.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 45000 Kč
Uherské Hradiště

Šéfkuchaři v hotelových restauracích Šéfkuchař v hotelové restauraci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Na Hotel Buchlov hledáme schopného a šikovného šéfkuchaře do hotelu přímo pod historickým hradem Buchlov.Máte zájem vést svůj vlastní tým? Čerstvé a sezonní suroviny jsou pro vás radost? Vymýšlení nových jídel, postupů a sezonních specialit vám není cizí?, V tom případě nás neváhejte kontaktovat!, Co vám můžeme nabídnout, - mzdové ohodnocení 45.000 + bonusy, - práce na hlavní pracovní poměr, - individuální pracovní doba, - možnost realizace vlastních nápadů, - hrazené ubytování v místě pracoviště, - školení a kurzy v oblasti gastronomie, - zaměstnanecké benefity: wellness, sleva na zájezdy z CA Régio, využití služeb partnerských podniků se slevou 20% - Hotel Bukovanský mlýn, Penzion Régio, Co od vás očekáváme, - znalost práce s normami a kalkulacemi, vedení skladové evidence, - pozitivní přístup k práci, - praxe v oboru minimálně 5 let, - zkušenosti s vedením týmu, - tvorba jídelního lístku, V naší firmě si všímáme pracovitých lidí a dokážeme je patřičně odměnit, V případě zájmu nám zašlete váš životopis (foto vítáno). Pracoviště: Hotel buchlov***, Polesí, č.p. 297, 687 08 Buchlovice. Informace: Jan Lexa, +420 773 796 300.

Gastronomie Šéfkuchař

Nabídka
1.5.2018
Obor: Gastro
Profese: Šéfkuchař
Typ úvazku: -
Plat: 25000 Kč
Karlovy Vary

Ostatní šéfkuchaři KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky, e-mailem: pension.hort@seznam.cz , Pracoviště: Penzion H, Jáchymov., Pracovní doba: dle potřeby, flexibilní., Vyučení v oboru, praxe podmínkou, flexibilita, kreativita. , Mzda od 25 000 Kč. Pracoviště: Bc. lukáš hořt - penzion h - 000, 362 51 Jáchymov. Informace: Lukáš Hořt, +420 775 666 311.


Nabídka práce

V rubrice Nabídka práce na Annonce.cz naleznete inzeráty s nabídkou práce na hlavní pracovní poměr (HPP) a inzerci práce na vedlejší pracovní poměr (VPP). Na zvláštní stránce pak naleznete brigády a různé práce na doma a volná pracovní místa z úřadu práce.

Hledám práci... V základním zobrazení je zahrnuta všechna nabídka práce, nezávisle na regionu a oboru. Hledání v levém sloupci vám pomůže zobrazit inzeráty pro jistý region (např. nabídka práce v Praze, práce Brno) nebo obor (např. administrativa, řidič, kuchař). Každá nabídka práce obsahuje kontaktní informace a proto můžete kontaktovat zaměstnavatele přímo. Aby vám žádná nová nabídka práce neunikla, pomocí funkce Hlídací pes si můžete nechat nové volné pracovní pozice zasílat na e-mail.

Nabízím práci… Pokud hledáte zaměstnance nebo brigádníky, tohle je kategorie, do které byste měli svoji nabídku práce ihned přidat, nebo se ještě před tím podívejte na poptávky práce.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Nabídky práce

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes