Užitná plocha [ m2]

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Kanceláře a admin. budovy v kraji Ústecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Městský řadový dům v Teplicích

Nabídka
21.5.2018
Městský řadový dům v Teplicích
Teplice
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej řadového domu v centru města Teplice, ul. U nádraží. Dům o zastavěné ploše 210m2, s pozemkem za domem o výměře 175m2, byl v roce 2002 kompletně rekonstruován. Jedná se o čtyřpodlažní dům, svislé konstrukce domu jsou zděné z plných cihel, omítky vápenocementové s fasádním štukem, střecha sedlová, prkenný záklop, střešní krytina kanadský šindel, izolace podkrovních prostor minerální vatou mezi krokvemi, střešní okna, klempířské prvky a okapové svody pozink.plech, okna dřevěná Euro s izolačním dvojsklem. Rozvody elektro v mědi, voda v plastu, odpad v plastu. Dům je napojený na elektro, veřejný vodovodní řad, hloubkovou kanalizaci a plynové vedení. Vytápění domu ústřední, rozvod otopné vody v mědi, v každém patře samostatný plynový kotel. Celý objekt kolaudován jako komerční, v současné době využívaný jako kancelářské prostory. V 1.NP vstup do domu, 4x kancelář plus 1x recepce, kuchyňka a WC. V 2.NP 4x kancelář plus 1x zasedací místnost, kuchyňka a WC a v 3.NP 5x kancelář, kuchyňka a WC. V 4. podkrovním NP 4x kancelář, WC, celé podlaží klimatizováno. Objekt není vybaven výtahem. Dům z části podsklepený, sklep rekonstruovaný, udržovaný. Za domem založená okrasná zahrada se zpevněnými plochami, grilovištěm a malým jezírkem, vhodná k jednání s klienty nebo firemní akce. V současné době neudržovaná, snadno však obnovitelná. Objekt je přístupný z veřejné zpevněné komunikace, parkování je možné na veřejném parkovišti u objektu. Objekt volný od 1.1.2017. Více informací v RK. Ev. číslo: 605296. cena na dotaz v RK.

Prodej administrativní budovy v centru Ústí nad

Nabídka
17.5.2018
Prodej administrativní budovy v centru Ústí nad
Ústí nad Labem
14 500 000 Kč

Prodej administrativní budovy v centru Ústí nad Labem.Budova stojí na vlastním pozemku, má tři nadzemní podlaží + jedno podzemní podlaží, každé cca 150 m2. V každém patře 4 různě velké kanceláře a příslušenství - kuchyňka, sociální zařízení, chodby atd. Budova i vlastník jsou bez jakýchkoliv závazků. Objekt je perfektně udržovaný a bez jakýchkoliv závad. Dlouhodobý a jediný vlastník objektu, o nějž se stará spolehlivý správce. Budova je v těsné blízkosti hlavní pošty (velké parkoviště) s vlastním parkovištěm pro 12 aut, s automatickou závorou a kamerovým systémem vnějšího prostoru budovy. Nabízí se možnost využití velké reklamní plochy na jižním průčelí. Aktuálně je celá budova kompletně obsazena nájemníky, někteří v objektu déle než 10 let, cena pronájmu 1500 Kč / rok / m2, příjem z nájmů celkem cca 700 tis. Kč ročně. Nájemci hradí náklady na vytápění, osvětlení - nízké náklady. Náklad pronajímatele - pojištění, připojení na PCO, daň z nemovitosti. Převážná část vybavení kanceláří v majetku vlastníka budovy. Objekt po celkové rekonstrukci - střecha, zateplení a fasáda, vstupní dveře, parkoviště, osvětlení a podhledy, parní výměník, podlahové krytiny, koupelny s wc a kuchyňkami v každém podlaží. K dispozici veškeré dokumenty o provedených pracích, rekonstrukční práce, jejich rozsah, záruky díla atd lze upřesnit, dodat. Objekt zabezpečen a připojen na PCO, jednotlivé sekce pro potřeby nájemců. Lze realizovat jako prodej obchod. podílu společnosti, která je vlastníkem objektu. Společnost je bez závazků a zabývá se výhradně činností spojenou s vlastnictvím tohoto objektu a jeho využitím, účetnictví řádně vedené a k dispozici. Výhodná poloha v centru města - objekt navazuje na velkokapacitní parkoviště ve středu města a hlavní městskou poštu, hotel Vladimír. Veškeré další informace Vám rádi podáme a zajistíme i prohlídku objektu a schůzku se správcem či vlastníkem objektu. ID nabídky: 008N046322.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Kanceláře

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes