Zkušený (starší) QA inženýr pro automatizaci (z / OS) (Senior QA Automation Inženýr (z / OS)) - Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

místo výkonu práce: Národní č.p. 58/32, Nové Město, 110 00 Praha 1 kontakt: Yakupova Yana, tel.: 774971056, e-mail: yana-yakupova@yandex.ru Požadavky na uchazeče o VŠ vzdělání technického zaměření. o Praxe s manuálním a automatizovaným testováním softwaru min. 7 let. o Praxe se systémem z / OS min. 7 let. o Vynikající znalost principů a typů testování. o Zkušenosti se psaním testovacích případů, testovacích plánů a testovacích strategií. o Znalost jazyka Python nebo Java, jazyka JCL a praxe s používáním v práci min. 5 let. o Zkušenosti s systémy řízení verzí (například Git). o Zkušenosti s používáním bug tracking systémů (například JIRA). o Vynikající znalost ruštiny (aktivní, na úrovní C1). o Vynikající znalost angličtiny (ústně a písemně). Náplň práce o Funkční, regresní testování. o Příprava testovacích plánů, testovacích případů. o Automatizace testovacích skriptů. o Tvorba bug reportů.

Typ inzerátu: Nabídka
Zaměstnavatel: Bohemia Software s.r.o.
Obor: Informační technologie
Profese: Specialisté v testování softwaru
Vzdělání: VŠ magisterské
Pracovní poměr: Pracovní poměr - plný úvazek
Plat: 55000 Kč
Město: Praha
Ulice: Národní
Kraj: Praha
Okres: Praha 1

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

UIG