Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství, ÚP ČR

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti POMOCNÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 Kč. Pracovní poměr od 2017-12-27. Volných pracovních míst: 6. POMOCNÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI, lesnické práce v pěstební činnosti. PRACOVIŠTĚ: lesní terén širší okolí Nýrska a Železné Rudy (region Klatovy) Nutná denní vlastní doprava na pracoviště podle potřeb zaměstnavatele (nepravidelná pracovní doba) a zpět, . Fyzická zdatnost - náročná fyzická práce (zdravotní způsobilost min. kategorie 2 - vysoká fyzická zátěž, zátěž - pracovní poloha, zátěž chladem). Úkolová mzda závislá na objemu a kvalitě odvedené práce dle příslušných normativů (nutno plnit denní minimální normativy). Bezúhonnost Kontakt POUZE e-mail - stručný životopis, popis praxe (vítaná, není podmínkou), zdravotní stav. Nehlásit na sídle firmy. Případné DOPORUČENKY lze vyřídit 21.10.2016 mezi 6 - 8 hod. na adrese Strážovská 765, Nýrsko (p. Linhart).. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Lesgeo s. r. o. - pracoviště Nýrsko, Nýrsko, okres Klatovy, 340 22 Nýrsko. Informace: Linhart, lesgeo@email.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy, poslední změna: 2018-01-17T02:08:39.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Požadovaná profese: Pomocný dělník v zemědělství
Upřesnění pozice: POMOCNÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Klatovech
Kraj: Plzeňský
Okres: Klatovy
Mzdové rozpětí od: 12200
Pracovní poměr od: 27.12.2017
Celkem volných míst: 6
Poznámka k volnému místu: POMOCNÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI, lesnické práce v pěstební činnosti. PRACOVIŠTĚ: lesní terén širší okolí Nýrska a Železné Rudy (region Klatovy) Nutná denní vlastní doprava na pracoviště podle potřeb zaměstnavatele (nepravidelná pracovní dob...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Lesgeo s.r.o.
Obec: Nýrsko
: Nýrsko
Kontaktní osoba: Linhart
Kontaktní email: lesgeo@email.cz
Kraj: Plzeňský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.