Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy Referent/ka odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18800 Kč, max. 28300 Kč. Pracovní poměr od 2018-02-01. Volných pracovních míst: 1. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, podmínky a obsahové náležitosti přihlášky do VŘ naleznete na www.mestodobruska.cz/urad/uredni-deska/. Přihlášky doručte nejpozději do 24.1. 2018 na podatelnu MěÚ Dobruška nebo poštou. - zajišťování sociálně-právní ochrany dětí (péče o dítě a rodinu/opatrovnictví) - vysokoškolské vzdělání získané v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku - vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost - řidičské oprávnění skupiny B - uživatelská znalost práce na PC (MS Office) Výhodou: - praxe na obdobné pozici - znalost problematiky komunit - osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti při sociálně – právní ochraně dětí - schopnost samostatného rozhodování a řešení krizových situací - vstřícnost v jednání s klienty, znalost zásad efektivní komunikace - flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, schopnost a zájem učit se novým - mzda dle výše praxe, zařazení do 10. platové třídy - příspěvek na stravování, na dovolenou, na penzijní připojištění, zaměstnanecké benefity... Pracoviště: Město Dobruška, nám. F. L. Věka, č. 11, Dobruška, okres Rychnov nad Kněžnou, 518 01 Dobruška. Nabízené výhody: příspěvek na stravování, na dovolenou, na penzijní připojištění, . Informace: JanŠťastný, +420 494 629 645,777 418 512, tajemnik@mestodobruska.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou, poslední změna: 2018-01-16T01:50:47.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Referent/ka odboru sociálních věcí a zdravotnictví
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou
Kraj: Královehradecký
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Mzdové rozpětí od: 18800
Mzdové rozpětí do: 28300
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody
Pracovní poměr od: 1.2.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, podmínky a obsahové náležitosti přihlášky do VŘ naleznete na www.mestodobruska.cz/urad/uredni-deska/. Přihlášky doručte nejpozději do 24.1. 2018 na podatelnu MěÚ Dobruška nebo poštou. - zajišťování sociálně-právní o...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Dobruška
Ulice: nám. F. L. Věka
Obec: Dobruška
: Dobruška
Kontaktní osoba: JanŠťastný
Kontaktní telefon: +420 494 629 645,777 418 512
Kontaktní email: tajemnik@mestodobruska.cz
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.