Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené Vedoucí střediska DOZP Karviná. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-10. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, minim. bakalářské vzdělání v oboru sociální služba a poradenství ( sociální politika a sociální práce) minim. 2 roky praxe, praxe v organizaci vedení a řízení pracovníků v sociálních službách, praxe v metodickém vedení pracovníků v sociálních službách, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, dobrá komunikační schopnost, schopnost vedení týmu, Cílovou skupinou jsou dospělí lidé s mentálním postižením kombinovaným postižením. Osobní předpoklady - empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí. Způsob kontaktu: životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz . Uzávěrka příjmu životopisů 31. 1. 2018. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a e-mailem... Pracoviště: Benjamín, příspěvková organizace - Karviná Vydmuchov, Vydmuchov, č. 1835, Karviná, okres Karviná, 733 01 Karviná 1. Požadované obory vzdělání: Sociální politika a sociální práce. Požadované dovednosti: , . Informace: DarjaKuncová, +420 596 541 149, benjamin.kuncova@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Vedoucí střediska DOZP Karviná
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Karviné
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná
Požadované vzdělání: Sociální politika a sociální práce
Mzdové rozpětí od: 25000
Pracovní poměr od: 10.1.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, minim. bakalářské vzdělání v oboru sociální služba a poradenství ( sociální politika a sociální práce) minim. 2 roky praxe, praxe v organizaci vedení a ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Benjamín, příspěvková organizace
Ulice: Vydmuchov
Obec: Karviná
: Fryštát
Kontaktní osoba: DarjaKuncová
Kontaktní telefon: +420 596 541 149
Kontaktní email: benjamin.kuncova@seznam.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 596 541 149
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.