Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené Pracovník v sociálních službách pro Domov se zvláštním režimem v Petřvaldě. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15090 Kč. Pracovní poměr od 2018-10-01. Volných pracovních míst: 1. Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (středoškolské vzdělání v oboru sociální práce, příp. pedagogiky nebo akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách ), dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, Osobní předpoklady- empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat. Vhodné i pro absolventy. Výhodou: praxe v oboru ( práce s lidmi s autismem ), schopnost vnímat potřeby lidí se zdrav. postižením a autismem, poskytovat jim potřebnou podporu a péči v rámci sociální služby. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí. Způsob kontaktu: Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz . Uzávěrka příjmu životopisů do 31. 1. 2018. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na email nebo telefonicky.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Benjamín, příspěvková organizace, Modrá, č. 1705, Petřvald, okres Karviná, 735 41 Petřvald u Karviné. Požadované obory vzdělání: Sociální činnost. Požadované dovednosti: . Informace: DarjaKuncová, +420 596 541 149, benjamin.kuncova@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná, poslední změna: 2018-01-12T03:47:41.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: Pracovník v sociálních službách pro Domov se zvláštním režimem v
Směnnost: Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Karviné
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná
Požadované vzdělání: Sociální činnost
Mzdové rozpětí od: 15090
Pracovní poměr od: 1.10.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (středoškolské vzdělání v oboru sociální práce, příp. pedagogiky nebo akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách ), dobrý zdravotní stav, časovou...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Benjamín, příspěvková organizace
Ulice: Modrá
Obec: Petřvald
: Petřvald
Kontaktní osoba: DarjaKuncová
Kontaktní telefon: +420 596 541 149
Kontaktní email: benjamin.kuncova@seznam.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 596 541 149
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.