Zdravotnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce sociální pracovník/sociální pracovnice. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19360 Kč. Pracovní poměr od 2018-01-22. Volných pracovních míst: 1. pracoviště Kroměříž - Náplň práce: sociálně právní poradenství v oblasti rodinných a partnerských vztahů, vedení spisové dokumentace, koncepční práce na rozvoji kvality sociální služby, jednání s jinými organizacemi ve prospěch klientů, poskytování krizové intervence, práce v dynamickém kolektivu, intervizní a supervizní podporu - Požadavky pro vznik pracovního poměru: vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost nebo charitní a sociální činnost, uživatelská znalost MS Office, komunikační dovednosti, pečlivost, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, empatie, schopnost týmové i samostatné práce, výcvik krizové intervence výhodou - Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou, firma poskytuje stravenky - Písemné přihlášky doplněné profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31. 1. 2018 na níže uvedenou adresu nebo na e-mail: info@centrum-poradenstvi.cz . Centrum poradenství pro rodinné a partnerské vztahy, příspěvková organizace U Náhonu 5208, 760 01 Zlín.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Zlín, příspěvková organizace - Kroměříž, Nitranská, č. 4091, Kroměříž, okres Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Požadované dovednosti: , . Informace: AlenaVráblíková, info@centrum-poradenstvi.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2018-01-13T02:04:10.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Zdravotnictví
Požadovaná profese: Sociální pracovník
Upřesnění pozice: sociální pracovník/sociální pracovnice
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Kroměříži
Kraj: Zlínský
Okres: Kroměříž
Mzdové rozpětí od: 19360
Pracovní poměr od: 22.1.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: pracoviště Kroměříž - Náplň práce: sociálně právní poradenství v oblasti rodinných a partnerských vztahů, vedení spisové dokumentace, koncepční práce na rozvoji kvality sociální služby, jednání s jinými organizacemi ve prospěch klientů, poskytování kr...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Zlín, příspěvková organizace
Ulice: Nitranská
Obec: Kroměříž
: Kroměříž
Kontaktní osoba: AlenaVráblíková
Kontaktní email: info@centrum-poradenstvi.cz
Kraj: Zlínský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.